Ikariam Bulgaria

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• New

Скъпи приятели,

Ве имате възможност да се забавлявате на новия военен сървър.

Настройките са както следва:

• увеличена скорост на ражтеж на населението
    • намалено време за обучение и пътуване на шпиопните
    • намалено време за изчакване и активност на чудесата
    • ускорено време за връщане
    • ускорено товарено, включително при грабежи
    • ускорен строеж на сградите
    • грабене на злато
    • ускорено получаване на ресурси

Сървърът е постоянен!

Приятна игра!
    Ikariam.BG Team

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Военен сървър

0

Търся си сървар

15

OBERON

Recent Activities

• pokahontas -

Posted the thread Военен сървър.

Thread
    Скъпи приятели, Ве имате възможност да се забавлявате на новия военен сървър. Настройките са както следва: - увеличена скорост на ражтеж…
  • Новите колонии, принципно са замислени за разширяване на...да кажем царството...... И мисля че е напълно достатъчно да има ограничение.....1…
  • Quote from Pobeditel: “Ами ти като си направил всички острови на един архипелаг си е твой проблем. Няма какво да ти се обяснява, ако разбираше и беше…
  • Lin -

Liked FreekZ’s post in the thread Реформа на световете в икариам.

Like (Post)
    Според мен проблема идва от пиратите и споделянето на IP. Тези неща бъркат цялата игра, няма я тръпката както преди. Сега всеки си пази място…
  • Ами ако дойде "Батко" и ти седне на главата (без вина виновен) какво правиш ? :) Обратното трябва да е ! Който провежда бойни действия , добре да си дава сметка какво прави ! На…
  • OBERON -

Replied to the thread Търся си сървар.

Quote from Незнайният Юнак: “Щото половината популация на сървърите не са нечии мултаци, ама специално тоя е грешник щото и той се е облажил =Д…
  • OBERON -

Source Code (1 line)Другарю... в Ета не съм се логвал никога даже :) Може някой плагиат да е мърсувал с елегантният ми ник от детството :) Не съм го ползвал в играта от 7-8 години . Няма да си кажа сегашния, защото лили не ме харесва и ще ме нахейти :( Но…
  • Lili -

Replied to the thread ​​Ейййй, сухари ;).

Умрях от скука. Проблема на 2017-2018 икариам са мините, от както вдигнаха нивата им до 60+, играта стана абсурдно трудна да ги развиеш.
  • Lili -

• petyonanov -

Replied to a comment by petyonanov on pokahontas’s wall.

Wall Reply
    хи хи хи и