Ikariam Bulgaria

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Военен съървър

13

georgi571

Версия 7.9.1 ?

3

вещицата

Подръжка на сървърите

0

Правило за основаване на колония (мобилка)

11

JODA

Recent Activities

• georgi571 -

Replied to the thread Военен съървър.

Не знам, но в английския сървър за 2ри път напомнят да спрат да си крадат ресурса от мултитата и не правят нищо по въпроса, просто ги заплашват че ще ги баннат и нищо не правят. А те напълнили островите с мултаци и ги крадат като за световно.
  • вещицата -

Replied to the thread Военен съървър.

• вещицата -

Replied to the thread Версия 7.9.1 ?.

сичко са осрали и търговските не пътуват както трябва и не само това
  • georgi571 -

Варварите са се бъгнали, не се знае кога ще ги оправят, нападат те в град в които имаш да кажем 1м ресурс и не взимат дори 1 единица ресурс. :D Пуснах тикет за този бъг, казаха че ще предадът на ГФ, ще чакаме да го оправят някъде след 1-2 години
  • вещицата -

пак осраха икариам в ускорен сървър грабиш варварите и патуваш на острова над час или товариш 2к рес 2 часа :dash: :doofy: :dash:
  • georgi571 -

Posted the thread Версия 7.9.1 ?.

Thread
    Вчера нямаше плануваната профилактика, но пък попаднах на това в английския форум, при нас още не е обявено, но подобно на версия 7.9.0 е почти…
  • pokahontas -

Posted the thread Подръжка на сървърите.

Thread
    Скъпи приятели, Утре в периода 9:15 -10:30 CEST сървърите няма да бъдат достъпни за известно време. С7 ще бъде недостъпен за по-дълъг период от време. Моля, да ни извините за неудобството! Ikariam.bg Team
  • JODA -

Replied to the thread Правило за основаване на колония (мобилка).

Да бе ! Пфуййй , как не се сетих !!!.....до тях още толкова много , и на съседните острови също . Цялата френска гимназия - фермери......както се пее в песента ! :) Хайде не ставай нагъл ! Иначе - баси Незнайния Юнак ! :) )) ....т.е. ще е…
  • Аз не виждам нищо нередно, сигурно са просто група приятели и са използвали нарочно еднакви имена :D
  • JODA -

Replied to the thread Правило за основаване на колония (мобилка).

Quote from OBERON: “....Мен пък ме дразнят, такива които са се забили някъде на два острова и фермят яко... ебаси кефа? ами вместо това, ходи в някоя фабрика и си прави монотонните дейности на струга :) ..... ” Ето ! Това е игра с пирати :