Ikariam Bulgaria

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

За какво беше това цялото упражнение!?

2

pokahontas

Даряване на ценен ресурс в мините за тяхното развитие.

4

Dancho Hristow

VIKINGS: ETERNAL WAR CHALLENGE

3

zdravko_lud

30% Щастлив ден

0

Recent Activities

• pokahontas -

Replied to the thread За какво беше това цялото упражнение!?.

Това е политика на ГФ, която не зависи от мен или от някой друг. Има хора в комапанията, които взимат тези решения и са преценили, че е удачно…
  • Pobeditel -

Replied to the thread За какво беше това цялото упражнение!?.

Абсолютно... Трябва да направят отново сливане. Около мен няма с кой да търгувам нито да се бия.
  • Някой може ли да ми обесни какъв беше замисъла да се слеят световете и след това да се отворят нови? При положение, че няма хора да играят във вече слетият сървър. За какво го правихме цялото това упражнение със сливането?
  • Само остроумничите. Аман. Толкова ли не се досетихте какво се имаше предвид... Иначе идеята на пръв поглед не е лоша. Пък и то това дарение с…
  • zdravko_lud -

Replied to the thread VIKINGS: ETERNAL WAR CHALLENGE.

Воланд- д-р - психотерапевт, експерт, най-добрият в лечението на: -Депресии -Стрес и посттравматичен стрес -Тревожност, Напрежение,…
  • VKG Mecho KYX -

Replied to a comment by stefanad96 on pokahontas’s wall.

Wall Reply
    тъжна картинка
  • VKG Mecho KYX -

Replied to the thread VIKINGS: ETERNAL WAR CHALLENGE.

• stefanad96 -

Wrote a comment on pokahontas’s wall.

Wall Comment
    Само за пари мислите, алчна работа, 30% отстъпка, а че в сървара има 100 реални играча никой не го интересува. Евала екип, никакво развитие за 10 години, кръгла 0
  • pokahontas -

Posted the thread 30% Щастлив ден.

Thread
    Скъпи приятели, В периода 12.12.2018 00:00 - 12.12.2018 23:59 може да се възползвате от 30% повече амброзия при всяка ваша покупка. Приятна игра! Ikariam.BG Team
  • stefanad96 -

Wrote a comment on pokahontas’s wall.

Wall Comment
    а какво правим със свят MY :D около 100 реални играча на старта ??