Ikariam Bulgaria

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Recent Activities

• JODA -

Liked Любовник’s post in the thread Промяна на режим почивка.

Like (Post)
    Не съм съгласен :)! Ако трябва да променят режима почивка - по добре да махнат черния пазар и играта да се върне в началния си вид , в който нямаше такива БРУТАЛНИ НАЛИВАНИЯЯ
  • JODA -

Liked Любовник’s post in the thread Промяна на режим почивка.

Like (Post)
    Quote from X-MEN: “По тая логика да махнат и пиратите :) ” да ги махат , само разводниха играта с тия глупости
  • Само за кораби, тръгващи от дадения град важът
  • Здравейте, за да не отварям нова тема ще използвам тази. Проверих в търсачката, но не е говорено по темата, та въпроса ми е: Архива на морските карти с глобален бонус ли са (за всичките градове на играча) или само за острова от който тръгват корабите?
  • Любовник -

Replied to the thread игнориране.

Натискаш дипломация , после ще имаш една стрелкичка на дясно " Игнорирани играчи - там ще ти излезе всичко " .. После махаш човека от игнорирания лист и си готов :) Успех !
  • Любовник -

Replied to the thread Промяна на режим почивка.

Quote from X-MEN: “По тая логика да махнат и пиратите :) ” да ги махат , само разводниха играта с тия глупости
  • hdsbager -

Posted the thread игнориране.

Thread
    Без да искам натиснах бутона игнорирай и не мога да виждам съобщенията на даден човек.От къде може да направя така че пак да виждам съобщенията на същия човек.
  • X-MEN -

• pokahontas -

Posted the thread Подръжка на сървърите.

Thread
    Скъпи приятели, На 16.10.2018 сървърите на икариам няма да бъдат достъпни за около 45-60 min. Поддръжката ще започне в 9:00 CEST. Моля, да ни извините за неудобството! Ikariam.Team
  • Любовник -

Не съм съгласен :)! Ако трябва да променят режима почивка - по добре да махнат черния пазар и играта да се върне в началния си вид , в който нямаше такива БРУТАЛНИ НАЛИВАНИЯЯ