Ikariam Bulgaria

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

​​Ейййй, сухари ;)

9

мацко

Версия 7.9.1 ?

38

Любовник

Recent Activities

• мацко -

Replied to the thread ​​Ейййй, сухари ;).

Поднасям извинения на потребителите на форума. Моля за такова и уважаемата вещица. Почти не влизам в тази секция - Спам, но явно тя е яхнала…
  • Любовник -

Wrote a comment on lunichka’s wall.

Wall Comment
    <3 :)
  • Любовник -

Replied to the thread Версия 7.9.1 ?.

Добре защото малко не са си свършили работата... А има ли някаква яснота горе долу кога ще има ъпдейт и ще бъде поправено ? * 7.9.2 * 05.08.2018 * -…
  • Скъпи приятели, Ако използвате амброзия в периода 14.08.2018 00:00 - 15.08.2018 23:59, ще получите обратно 20% от изхарчената амброзия на 16.08.2018 Приятна игра! Ikariam.BG TEAM
  • pokahontas -

Posted the thread до 24,08,2018.

Thread
    Здравейте, до 24,08,2018 ще съм с намалена активност.
  • blade -

Всяко нещо за което пишете бива предадено на GF. Дали ще бъде оправено? - ще видим след евентуалния update.
  • Любовник -

Някой от екипа може ли да каже евентуално в следващата версия дали ще бъде оправен тоя бъг , докладван ли е на Германците и т.н ?
  • Paladin -

Liked X-MEN’s post in the thread All Stars(STARS ) vs. Легион(LEGIO ).

Like (Post)
    Те ще ти дадат акаунт бе мишок, ти само отиди хахахаа
  • georgi571 -

Quote from Любовник: “В интерес на истината след като го прочетох това си засякох разликата в зета , и да според мен е точно бъг заради…
  • Любовник -

Liked georgi571’s post in the thread Версия 7.9.1 ?.

Like (Post)
    Quote from Любовник: “Метния някаква идея как е изчезнало защото и при мен го има откакто влезе тая версия и още куп други глупости дето са…