Search Results

Search results 1-20 of 24.

• И при мен е същото от днес. Включен е скрипта, а никоя от функциите му не работи. Преинсталирах го - същото положение остана. Случи се, след като изчистих кеш и кукита днес.

• И Лъчо .... има ОТДЕЛНА ТЕМА за това в този форум, описана подробно от Bashi - Как да се свържа с екипа чрез тикет системата? Ето какво е написано в нея: Забележка: Една регистрация в тикет системата е достатъчна, за да използвате съпорта на всички игри на Gameforge, независимо от общността. Освен това, не се изисква отделна регистрация за всеки използван e-mail. След като се регистрирате може да добавяте e-mail-и като в този случай при пускането на нов тикет трябва само да изберете кой искате д…

• Лъчо, смири се малко и недей така с големите лопати да ни зариваш... Всички ние сме обикновенни хора и играчи също, в тази същата игра и това, че ти не познаваш правилата, не те оправдава, да се държиш по начин, все едно, член на Екипа е виновен за това, че това непознаване е довело до ситуация да потърсиш помощ и след като си получил такава да прехвърляш отново вината. Питаш, получаваш отговор, който само може да ти е от полза, след като виждам, че не си направил и малка крачка да разгледаш ака…

• Привет. Ще се опитам да Ви обясня накратко. Това, че имате споделяне с друг акаунт не значи на 100%, че и той е ваш. В тикет системата може да се обсъжда каквото и да било само и единствено със собственика на дадения акаунт, зад който стои и имейл. В случая вие искате обяснение за наложен бан за акаунт, при който освен споделянето на ИП, друго не Ви свързва. Собственика на мейла е собственик на акаунта! За целта, след като сте си направили труда да имате няколко акаунта с различни имейли, то е д…

• мацко

мацко - - Кой е в почивка ?

От 26.08. 2017 до 3.09.2017, отскачам в почивка и няма да съм на линия.

• Нови Правила

мацко - - Дискусии

Quote from hamlet1: “Quote from Смерч: “ ” Предлагам да Назначите Блейд да отговаря за Обидите и му дайте Секирата в дясната ръка( не че сега не е) и да видите Правораздаване ...Как ще ми изтълкувате думите??? Като двусмислени ли??? С цялото си уважение към вас, ще трябва да ви разочаровам. Колегата Блейд, никога не е отговарял за играта като раздел и не само няма, а и не е и имал правомощия там, за да раздава каквито и да било наказания! За какви секири за какви десни ръце пишете, чак се изумяв…

• Нови Правила

мацко - - Дискусии

Quote from Смерч: “Quote from Lili: “Това не е проблем на икариам, или на лошо възпитание, това е проблем на децата, родени след '98. Така се държат и в игрите, но и в училище, сякаш са лишени от морал и чувство за вина. Според мен, това не е проблем, който трябва да се реши с наказания или строг контрол, това е средата, в която живеем и ние сме длъжни да се съобразим с новите времена и да действаме адекватно. Светът се променя непрекъснато и само ще си навредим, ако ние се опитваме да го промен…

• Преместването на град е 220 амброзия и това 81, е всъщност липсващата ви за това действие амброзия, а 139 е тази която имате налична.

• Какво точно искате да знаете за неактивните? Най-общо казано, играч става неактивен след като минат 7 дни в които не е влизал в акаунта си. След това имаме едни 28 дена в които същият този акаунт остава сив - неактивен и след това се случват нещата описани от колегата vladko35. Имайте в предвид, че играчът за тези 28 дена може да влезе във всеки един момент в акаунта си и този цикъл на неактивност да бъде прекъснат, а също така и да се повтори, ако пак не влезе 7 поредни дни след това.

• мацко

мацко - - Кой е в почивка ?

От 25.08 до 2.09.2016, отскачам в почивка и няма да съм на линия.

• Quote from helis4o: “Ето на това му казвам точен отговор това. Макар и забавен с няколко дни, но това не е проблем поне за мен вече. Друг го беше казал и това е Ректора, ако не греша. И аз си го забелязах, че не е от развитието, но покахонтас не е и от кметове ще дам и снимки да се убедиш в този факт. Ета 30 ниво кмет prntscr.com/bf8lq0 Епсилон 32 ниво кмет prntscr.com/bf8m3i Според твоите думи трябва да има разлика между двата акаунта, но аз поне не я виждам.” От нейните думи става ясно, че се …

• Амфитеатър

мацко - - Дискусии

Quote from hamlet1: “?( ...Браво на Васко...КОПИ ...ПЕЙСТ :wacko:” Ами то дори със свои думи да го каже, мисля няма нищо неясно. Ето и аз копирам съобщението което излиза при логване в играта, от където става ясно колко време ще продължи. Quote: “Поздрави, мацко! Имали ли сте някога чувството, че работниците ви губят мотивация? Не се безпокойте! Вашият културен комитет е измислил нова фантастична идея за забавление, която са кръстили "Театър". Между 02.06.2016 12:00:00 и 08.06.2016 23:59:59, ще …

• Дали е бъг или не - не знам, но и аз установих същото преди известно време. Какво прави впечатление обаче тук? При сключен търговски договор с друг играч, НЕ се виждат единствено офертите в кантората, обявени с опция "купи". stanislav_hristov, обърнете внимание, че Вие предлагате да закупите ресурс, а играчът с който смятате да извършите търговията, пуска оферта за продажба на такъв! Та това потвърждава и думите ми, че при сключен търговски договор между двама играчи, когато единият от тях обяви…

• Quote from Xristosko_P: “Благодаря : ) Явно ще трябва да пиша, да си вдигат храмове ;)” Здравейте. Не е сигурно дали трябва да се вдигат нивата на храмовете или просто да се назначат свещеници. Ще се опитам да обясня по-подробно. Нивата на процента вяра на чудесата на който и да е остров, зависят от хората които имат храмове на този остров. Никой не е длъжен да има храм. Но! Условието едно чудо да е на максимално 5 ниво в процент вяра, е всички които имат храм на този остров, да имат в него толк…

• Здравейте Здравко. Директно на запитването Ви, няма как да се ограничат Мулти акаунтите, дори в смисъла който влагате във въпроса си! Приятно нам или не, това е решение на ГФ, с което трябва,.... вече свикнахме и мисля, че не би подлежало на коментар. Правилото за Мулти акаунти само по себе си е равностойно, то "ползата" или "вредата" от наличието му, е еднозначна за ползващите го!

• Война

мацко - - Предложения

Аз ще балансирам вота с едно 'да'.

• youtube.com/watch?v=MGKiWhbxGJM

• youtube.com/watch?v=eWXNiMH1aNM Imany feat. Filatov & Karas - Don't Be So Shy [One hour Radio Mix] #DreamsGirl

• Привет Оли. Това за сървър Ета ли се отнася? Ако е така, то е странно, понеже аз всеки ден съм там и не съм срещал това като проблем, което не значи, че не го е имало при теб де.

• Предното е донякъде вярно, но как би изглеждало това като код, които да води до някъде? Димитър иска до колкото разбирам, да сложи линкнати надписчета към съответните хора заемащи тези длъжности. Ето един пример: <center><a href="http://s3.bg.ikariam.com/index.php?view=sendIKMessage&amp;receiverId=******"><font face="Comic Sans MS" color="#4B0082" size="5"><i> МВР</i></font></center> Тук вече трябва да видиш и попълниш за всяка длъжност, ИД то на всеки играч, който ще я заема. А това са едни циф…