Search Results

Search results 1-20 of 84.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Скъпи приятели, В периода 16.04.2017 00:00 - 23:59 всяка ваша покупка на амброзия ще ви носи бонус от 30% повече амброзия. Прията игра! Ikariam.Bg Team

• Уважаеми Икариамци, В периода 05.04.2017 00:00 - 06.04.2017 23:59 15% от изхарчената амброзия ще ви бъде възстановена. Възстановяването на амброзията ще бъде извършено на 07.04.2017. Поздрави, IkariamBG Team

• Към момента има само два езика във форума. Английски и Немски. До колкото знам в момента се превежда, ама колко време ще отнеме и кога никой не знае.

• Здравейте Икариамци, В периода 26.03.2017 00:00:00 - 23:59:59 може да се възползвате от 25% отстъпка при трансфер на акаунт от един свят в друг. Поздрави, IkariamBG Team

• Скъпи приятели, В периода 27.03.2017 00:00 - 23:59 всяка ваша покупка на амброзия ще ви носи бонус от 30% повече амброзия. Прията игра! Ikariam.Bg Team

• Daily bug?

Dushko - - Свят Ета

Няма проблем с дейлито, а със скрипта на хрома, който блокира прозореца и той не може да се затвори. Махаш скрипта, взимаш дейлито, пускаш скрипта!

• Скъпи приятели, В периода 11.03.2017 00:00 - 23:59 всяка ваша покупка на амброзия ще ви носи бонус от +20% повече амброзия. Прията игра! Ikariam.Bg Team

• Следващия, който си помисли, че може да обижда получава бан, а темата ще се затвори за вечни времена. Кой с кого се бие на никого не му пука. Затова е играта - да се водят битки! Специално към AHIL: Дръж се прилично. Никой няма за цел да те банне, но аз лично ще те направя читател на форума, ако не се държиш почтително към останалите потребители!

• UPDATE: 27/02/17 Лимит на генерали за публикуване на доклад - НЯМА. Лимит за заграбен ресурс за публикуване на доклад - НЯМА. Всички останали правила са валидни.

• UPDATE: 27/02/17 Лимит на генерали за публикуване на доклад - НЯМА. Лимит за заграбен ресурс за публикуване на доклад - НЯМА. Всички останали правила са валидни.

• Щастлив ден

Dushko - - Игра

Щастлив ден Днес 23.02.2017 между 00:00 и 23:59 всяко закупуване на амброзия ще ви носи 30% повече амброзия.

• Здравейте, В периода. 01.2.2017 00:00 - 02.02.2017 23:59, ще може да се възползвате от 25% отстъпка при местене на град. Поздрави, IkariamBG Team

• Причина за бан

Dushko - - Дискусии

Банове се обсъждат само в тикет системата със собствениците на акаунтите. Свържете се с оператора на вашият свят за да може да разберете какво се е случило с акаунта.

• Ефекта е чисто визуален. Не се влияе с тази опция върху геймплея. Не влияе върху прираста на население, както се опитаха да ме убедят някои играчи. В града се вижда как подскачат разни жаби, а на островния изглед се вижда облак от насекоми над града. Може да бъде елиминиран (ефектът) срещу 50 000 злато като си закупите "Унищожител" от магазина.

• Няма информация за новите неща в магазина, защото все още се тестват. За съжаление и моята информация е същата като вашата и си ползвам амброзията за да видя как точно работи всичко. За момента мога да кажа, че опцията с насекомите е абсолютно визуална добавка. Тя не влияе на геймплея освен че в града си виждате как разни жаби подскачат и на островната карта върху града ви хвърчат разни насекоми. Пакета с насекоми за да се активира ви струва амброзия, а тези които не го искат срещу 50 000 злато …

• Quote from hamlet1: “Как се разбира че даден Пакет иска Амброзия...когато го кликнеш???” Никой пакет не изисква амброзия. Или поне до момента, аз не съм видял такъв. Амброзия изискват само нещата от магазина. Но в него ясно е обяснено, че дадено нещо ще ти иска амброзия. Пакетите са част от инвентара и никой от тях не трябва да изисква амброзия. Quote from zdravko_lud: “Има ли някакво време за използването на тези награди или могат да си стоят там и да си ги ползвам примерно след 2 месеца?” Паке…

• Вероятно сте получили въпросният пакет във инвентара, който се намира в горния ляв ъгъл до брояча на златото.

• Този въпрос ми го зададоха още 100 човека. Как би трябвало да отговоря на него... Не е като аз да решавам с колко акаунта да се играе в нов сървър. Тези решения се взимат от една зала хора, които са по-умни от мен в маркетинговите стратегии. За останалия икариамски свят остава само примирението. Аз също не го намирам за удачно, но не зависи нищо от мен. Уведомяват ни - ние уведомяваме вас.

• Quote from Lili: “Само с 1.” Може да играете с максимум до 10 акаунта, като те трябва да бъдат обвързани с опцията в играта "Споделяне на IP"

• С най-голямо удоволствие приемаме доброволни преводи на неща, които смятате, че не са правилни. Относно титла "Мощна Маймуна" на английски титлата е изписана "Power Monkey". Ако не е "мощна", вероятно ще да е "електрическа" тая маймуна, ама нейсе. Ако имате някакви преводи в бъдеще моля да ги изпратите на лично съобщение до мен и ще ги променим.