Search Results

Search results 1-20 of 64.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from darry: “Никой от ръководството на съюз STARS, не е обявавал официална война. Не бягаме от отговорност, но не виждаме смисъл да се води игра, която няма потенциал. ” С това искаш да кажеш, че нямаме шанс срещу вас ?

• Quote from Scorpions1998: “Quote from Жокера: “Quote from Scorpions1998: “той ше се върне и ше видиш ти кво ше стане ” Този форум ти е, като фейсбук ми се струва i'll be back ” що бе ники,какво ти пречи ” Нищо не ми пречи - без теб този форум щеше да е мъртъв преди година.

• Quote from Scorpions1998: “той ше се върне и ше видиш ти кво ше стане ” Този форум ти е, като фейсбук ми се струва i'll be back

• Quote from Scorpions1998: “Ники,много бързо и ти си мениш думите братле,докато не можеше да гледаш дрънка и даже не можеше да си помислиш за такова сливане,станахте големи приятели :)) ” Аааа то още не се обичаме с него.....:D Обаче не ни пречи да играем заедно и да си се мразим

• Quote from вещицата: “Quote from darry: “Злобата ВИ, ни храни! ” ти пъ кат каква гу бараш ся а?нал си продаде задника седи си в кюшето и си трай немаш думата за нищо вече ” На кого си е продала задника, че съм изостанал с инфото......... моля, моля кажи ми

• Quote from Scorpions1998: “Quote from darry: “Злобата ВИ, ни храни! ” izlez ot filma ” сто тъка правис

• Quote from вещицата: “чудя съ да са смея ли да плача ли БГР и целия сървър са посредствени играчи а X-MEN - чу и MrDruNkk - чу са ВЕУЛИКИТЕ ПОСЕРКОВЦИ само вие сте най грамотните и най веУликите в целия икариам и кво са убесняваш кът ученичка що не кажеш как разказахте играта на толкова съюзи за нема и половин година а? Ся е ред на бившия вече СОТ да разритате ! а що се отнася до Мимоза всеки един уважаващ себе си човек ще помогне на съюзниците си и на съюза си ! вие какъв го дирите по градовете…

• Ах колко развинтено въображение имат някои хора. На други пък и въздухът е срещу тях Едно е сигурно ще спечелите тази война със защитна игра - големите войни в защита

• На ти бе Хипарис youtube.com/watch?v=v859zhkA-is

• Незнаен ето и за теб щом искаш youtube.com/watch?v=h6sh3yI-kA4

• Поздрав за darry youtube.com/watch?v=uf_deh5kw-w

• Quote from FreekZ: “За TPZe и Бета, моля да не се коментира, че ще стане неловко Справедливост нямаше предната война, така, че щом за едни може, би следвало и за нас да може. Както виждаш аз съм извън съюза и не се занимавам. Този който е обявил войната, да си е изкарва по начина по който той прецени. Кой се излага и кой не, запознатите знаят. Ние не сме "nemo" и стоим зад хората и решенията си. П.С. Моля модераторите да патентоват, този стил на игра, защото се очаква буря от имитаториииииииииии…

• Quote from Pankata2017bg: “VKG vs COT ? ” Бързаш, като пуле пред майка си -войната още не е стигнала дори половината си. Да не говорим, че можем да я удължим ако решим

• Quote from Stark: “Момче, аз участвам във всички войни и не ме ядосвай, че още довечера ще дойда при теб с някой акаунт ;д ” Свободен си да заповядаш - ето ти и координати 50;50

• Кажи война която съм загубил ? Тука си пишеш колкото да се опиташ да ме ядосаш

• Леле колко си остроумен/а......Дори не можеш да направиш разлика между палма и нечестна игра

• Quote from Stark: “Quote from Жокера: “Quote from Stark: “Това е война бе, жокерче ;д Докато не нарушаваме правилата на войната или играта, всичко е топ ;д Пък нека скорпиона пак да не спи 2 седмици, че нали е голям играч - е, наигра се ;д ” Добре и какво доказваш с тази война дори и да я спечелиш ? Вместо да играеш по правилата и да си заслужиш победата и уважението на другия съюз, то вие сте решили да спечелите с всякакви нечестни действия....не е гот така. ” Както вие заслужихте нещо ли? ахах…

• Quote from FreekZ: “Quote from Жокера: “Quote from Stark: “Scorpions Масово съобщение до съюза Wind Of Change [46:52] 13.10.2017 9:53:59 размина ни се,все пак всичкото това писане им повлия и качиха 2 доклада само на стойност 100к точки Аре завъртай ;дд ” Такава подмолна игра трябва да бъде наказвана........дано модераторите направят нещо. И аз мога да пратя ресурси на някой викинг и да отида и да си обера, но честно ли е това ? ТПЗ се показа, като долни играчи - от докладите си личи колко е оче…

• Quote from Stark: “Това е война бе, жокерче ;д Докато не нарушаваме правилата на войната или играта, всичко е топ ;д Пък нека скорпиона пак да не спи 2 седмици, че нали е голям играч - е, наигра се ;д ” Добре и какво доказваш с тази война дори и да я спечелиш ? Вместо да играеш по правилата и да си заслужиш победата и уважението на другия съюз, то вие сте решили да спечелите с всякакви нечестни действия....не е гот така.

• Quote from sirenka: “Quote from Жокера: “Quote from FreekZ: “Тези 95 набор.. явно имат големи спонсори ” Пак ли ти ? Що си толкова отворен/а, а дори не вземаш участие в собствената Ви война ? Плямпало. ” Еми те ТПЗ си бият закво да си хаби времето ? ” Виждам как бият срамно е и не можеш да го отречеш.