Search Results

Search results 1-20 of 29.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• survat teta igrach - Незнаен Юнак 247 - ко

• Кой съюз е по жалък

Dhr7 - - Йота

Quote from Незнайният Юнак: “Щото са същата въшлива групичка дето си душат задниците и се имат за crème de la crème и си душат задниците във всички други сървъри. Просто в йота-та са успели всичките да се съберът на едно място явно =Д Имат късмет че на повечето от нашите не ни се занимава с развитие в 2 сървъра, иначе и в йота бихме ви почернили живота Вдъхновител, не съм видял нито един от въпросните съюзи да печели война, така че честно казано БГР има повече респект в очи ми от всеки един от т…

• Quote from Scorpions1998: “@'blade месец октомври е 31 дена брато,не са 30 ,следователно днес на 3 трябва да изтече срока от 30 дена война що така неучтиво се държиш със мен,пак ли искаш да те псувам и да ме баннеш за 1 месец. ” Ти каква маймуна си не е истина просто

• Quote from Ivo2510: “Малко се загуби в целият този спам последните два дни, но благодарности на Блейд за инфото за междиният резултат от войната. Имам въпрос дали ще се отрази много на резултата ако бъдат премахнати всички доклади в които има налепени ненужни емотикони?!? И дали е възможно за напред те да бъдат премахвани (или емотиконите или докладите)! Мисля че нищо не пречи доклада да фигурира в един пост без да бъде гарниран от допълнителни картинки ” Единствените хора, които слагат емотикон…

• Quote from Незнайният Юнак: “Quote from viva8899: “само мога да ви кажа че всички сте пълни смешници за какви битки ми говорите и за какви войни с тия мизерни акаунти в тая тета ,повечето от вас ви знам и ета и там сте смешни говоря за господин Робин и съюза на викинг от 9 човека който по точки е по малък от моя акаунт обявявайте войни в ета като сте толкова големи мъже но нещо не ви стиска ” Не че считам авторът на този коментар за човешко същество или имам някаква капка интерес към каквито и с…

• Quote from Stark: “prntscr.com/gzfp0m prntscr.com/gzfpaw Поклон пред Скорпиончо - наказателя на викинги, нощния крадец на топузи, властелина на икариам и най-вече, но не и на последно място - член номер 1 в харема на Старк ” Активирахте му специалното умение

• Quote from Незнайният Юнак: “Quote from daniela95: “Нападател : VKG Защитник : COT Победител : COT Доклад: Сухопътна битка ” Много благородно, да биете траша няколко часа преди да се разкара завинаги от съюза.... ” От мишките вкг го очаквах ама от първия военен саиъуз не съм

• youtube.com/watch?v=E86Hdf1kgs4 pantata

• Quote from Незнайният Юнак: “Quote from Dhr7: “Quote from Незнайният Юнак: “Quote from helis4o: “Поздравления на топузите,вкарали са акаунт преди войната във съюза,обявили война и сега бият този акаунт за ресурс,на всичкото отгоре отворили пакети и го бият,смях. това са истинските топузи ! ” Изобщо не съм против мръсните номера в тая игра, мисля че я правят по - интересна, ама специално тва да извадиш бруталните точки от мултаци в другия съюз... that's pretty low even for me, а аз съм голям мръс…

• Quote from Незнайният Юнак: “Quote from helis4o: “Поздравления на топузите,вкарали са акаунт преди войната във съюза,обявили война и сега бият този акаунт за ресурс,на всичкото отгоре отворили пакети и го бият,смях. това са истинските топузи ! ” Изобщо не съм против мръсните номера в тая игра, мисля че я правят по - интересна, ама специално тва да извадиш бруталните точки от мултаци в другия съюз... that's pretty low even for me, а аз съм голям мръсник, така че смятайте =Д =Д ” Кой както се уред…

• Едната се оплаква колко било лесно да вземеш война на по - голям съиуюз, а другата се кефи на точно такава война, че даже вече забранена за обявяване. Хапчетата

• Quote from Жокера: “Quote from X-MEN: “Quote from MrDruNkk: “Quote from sirenka: “Quote from Жокера: “Quote from Незнайният Юнак: “Клоун, това как е за заредена суха: ikalogs.ru/report/53d13ee3a96711e7aec874d02b99d232/ ” Късмет, че го хванахте преди да изхвърчи от съюза ” Тва не е късмет.... тва е професионализъм ... ” аз си мисля, че е мишкарска игра Това да обявиш войната в 01:00 българско време за да не види опонента си е точно продесионализъм ” Това, че са обявили войната в 1:00 българско вр…

• Quote from PATRATA: “Dhr7 Не бих казал, че е "каквото стане", защото тогава няма да бъде само наливане, а ще се видят и достойнствата на воюващите! Ако съдя по снимката, ти си младо момче и можеш да си позволиш да отделяш много време за игри! Аз съм на почти 36, женен, чакаме дете и се спуквам от работа, за да бъда добре подготвен и съответно нямам време освен вечер за 2-3 часа, които са крайно недостатъчни за този тип война!!! Успех!!! ” Да сте живи и здрави. Исках просто да знаеш, че ТОЧНО тоя…

• Quote from PATRATA: “Чакайте и аз да обадя ред Единствената война, която аз бих водил е само за избити генерали, но с една лека поправка(предложих го за промяна, но не ме отразиха), ако теглиш от битка точките да бъдат наполовина! Тогава ще се гледат много масови и дълги битки, които си заслужават На този етап с тези правила, това си е чиста проба партизанщина и аз отказвам да съм част от това! Какъвто си в играта - такъв си и в живота!!! За да бъдем коректни, Викингите знаят как да се възползва…

• Победител : VKG Загубил : COT ikalogs.ru/report/be4a0a7fa9dd11e7aec874d02b99d232/ ikalogs.ru/report/4f069c0fa9df11e7aec874d02b99d232/ http://ikalogs.ru/report/7ef8554ea9de11e7aec874d02b99d232/ под лимита от 10 000 ресурс.(пращайте по повече кораби, за да няма сърдити след това)

• Quote from Stark: “Ще следя с интерес Усещам, че ще трябва после да утешавам Дарина ;д ” Се ше и намерим някав космат викинг недей се притеснява

• Quote from Незнайният Юнак: “Quote from алис: “Моля, моля))) С Незнайния да не забравите гарнизоните да раздадете, гледам преди съюза БГР сте научили новината и заели позиция)))) Жеста винаги се връща, нали?)))) Ваш ред е сега , отиграли сте го.)) Еми успех и на Дрънки, ама да внимава да ми не дрънка много ,че леко спя и се дразня. ))) ” Вие сте тия трашове дето криха смерча и мултаците му по градовете си цяла война кат баба Тонка - комитите. ” А кажи ми ся по - патриоти от тия има ли

• Космати го приемам като комплимент мерси како. Късмет на двата съюза айде

• Познай следващия

Dhr7 - - СПАМ

Аз we топозари и дарки?

• Познай следващия

Dhr7 - - СПАМ

Няма я дари. Утешава двете си момченца споменати по - горе. Все пак ги бих двамата в един ден Някой друг Цот боец да се изправи срещу мен?