Search Results

Search results 1-20 of 115.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Отправям предизвикателство специално до смерча, но и до всички други, които имат сметки за оправяне с нашия съюз - чакаме ви в новия сървър ако ви стиска и не сте жени. п.п. бившия съюз СОТ, който разпаднахме, да не се чувстват дискриминирани, вие също сте поканени п.п.2. Пламен циганина също чакаме, ний не дискриминираме срещу малцинствата п.п.3. бота ви праща поздрави!

• Съгласен съм да приведем в действие и двете правила заедно

• Аз искам да помоля BG преводачът на икариам да продължава да не превежда. И без тва превежда с google translate, така ми спестява усилието да търся в другите сървъри за да разбера какво пише.

• Quote from JODA: “Чудя се що за наивитет ! Който му трябва , ще намери начин да Ви преброи и пломбите по кътните зъби....ВЕрвайте ми ! Единственият сигурен начин да не се зарази компютъра Ви с вируси е.........да не го включвате в Мрежата ! )) Всички други "сигурности" са за да възпрепятстват амбициите на непрофесионалистите в областта .......да кажем телефонни измамници , и пак се случва..... .....В Енергото примерно , като отида да си плащам тока , само срещу телефонният ми номер всички данни …

• Дрънк, ела при нас, ние ще обявим!

• Quote from Ivo2510: “Банда, има-няма ГО (дори и такива с не много права) войната по правилата вече трябва да е факт Аз в качеството си на обикновен член на Легион (съвсем като на обявяващият войната) си позволявам да ви предложа следното 1. Прекратяваме войната по този член - "взаимно съгласие за прекратяване на войната между ръководствата на двата съюза" 2. Да поемем ангажимент до 2 седмици да проведем два демонстративни битки - Сухопътна по 2 играча от съюз, с лимит на генерали по 12к на играч…

• Аз не виждам нищо нередно, сигурно са просто група приятели и са използвали нарочно еднакви имена

• Когато се опитам да дислокирам, защитя или нападна някой град, дори да пратя войска в друг собствен град, стигам до страницата, в която избираш кои войници да пратиш... и до тук. Зареждането спира до тук, кръгчето за зареждането просто замръзва и нищо не мога да правя. Това е и от 2та ми телефона, и двата са андроид, единия е Самсунг, другия е Хуавей. Някакви идеи или съвети? На някойс случва ли му се е? Мога да пращам ресурси, но не и да дислокирам войска.

• АБе в този военен сървър... може ли да се обявяват войни?

• Щото половината популация на сървърите не са нечии мултаци, ама специално тоя е грешник щото и той се е облажил =Д =Д

• Оооо, Скорпи, кво стаа, зеха ли те на работа в месокомбината? Иначе екипа на играта е като персонала на българска компания - буквално само един човек разбира от играта и знае какво прави, другите, ъъъъ съществуват, предполагам =Д =Д

• Никой не може да ме обвини в дори най - бегли симпатии към старс, ама само БГР могат да качат доклад в който брутално са се самозанулили и да казват колко е слаб противника

• Професионализъм, дами и господа.

• youtube.com/watch?v=JXeXeDfnldo @Scorpions1998 нека да спестя сълзите ти

• Понеже последните 2 сървъра бяха такъв грандиозен успех и решиха да ни пуснат нов сървър, изглежда. Както и да е, нямате контрол върху това, най - много да им дадете предложение, ама кой има време за тва. Но най - малкото можехте да постнете някакво съобщение тук предварително, за всички други имаше. Сега трябваше да ре-логна в икариам за да не се чудя утре какво по дяволите е това екстра бутонче в списъка със сървърите P.S.: Да, за който не е имал щастието да узнае, утре очевидно получаваме нов…

• Братле, ти сериозно ли Нали ти е ясно че сички ги прайме тия неща, просто никой не се занимава да си качва докладите с варвари

• А некой от вас кога ше се научи как се да отварят теми в раздела с докладите? Щото Скорпи поне това знае

• Quote from JODA: “Света Майко Безхаберна ! Докторите за какво са бре ? Да лекуват болните ! Т.е. по-бавно ти падат жизнените точки на армията по време на дълга битка.... Пробвай при едни и същи условия с доктори и без доктори , при едно и също ниво на варварите примерно . Всичко ще ти се изясни бързо , бързо..... ” ти варварите с хоплити ли ги биеш? =Д