Search Results

Search results 1-20 of 21.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• COH

PATRATA - - Военни доклади

Quote from Mitaka: “Quote from Kose: “Има и доклади, които са в полза и на СОН. СОН се разпадна поради Mitaka. Той си направи разузнавателен акаунт и влезе в нашия съюз без да разберем. Това си е истински саботаж.Х ” Хахахаха пич престани да ревеш и да лъжеш. Има си ГО които виждат кой какъв акаунт си е направил. Никакъв акаунт не съм си правил камо ли да влизам в твоя измислен съюз. Просто ти и всички около теб сте фермери и не можете да се биете. Какво съм ви виновен аз. Освен да дойда да ти д…

• Quote from simiru: “факт, намерих скрипта в скриптовете на икаизи. махнах добавката, пуснах един клийнър за всеки случай и проблема се реши ” Дам.... Аз също махнах изито и сега всичко е ОК

• Най вероятно е така, защото и при мен се обажда антивирусната

• админи

PATRATA - - СПАМ

Quote from вещицата: “Quote from Scorpions1998: “Quote from PATRATA: “Quote from Victor: “Quote from Scorpions1998: “предлагам да се разформира екипа от тези админи и да се направи нов,като добър човек,се провавазгласявам за главен на екипа ” Ако ти си главен ще раздаваш амброзия на аверите ти от DELTA и от CeP, за може да се развиете, защото освен с амброзия не може да се развиете и знам, че сега ще ми обясняваш какъв професионалист си, споко не е нужно да ми губиш от времето с глупости ” Каква…

• админи

PATRATA - - СПАМ

Quote from Victor: “Quote from Scorpions1998: “предлагам да се разформира екипа от тези админи и да се направи нов,като добър човек,се провавазгласявам за главен на екипа ” Ако ти си главен ще раздаваш амброзия на аверите ти от DELTA и от CeP, за може да се развиете, защото освен с амброзия не може да се развиете и знам, че сега ще ми обясняваш какъв професионалист си, споко не е нужно да ми губиш от времето с глупости ” Каква амброзия, какви пет лева?!?! Преди да обвиняваш някого, научи си първ…

• Кой съюз е по жалък

PATRATA - - Йота

Quote from Paddy: “Quote from PATRATA: “Quote from Paddy: “Патра те поне не викат други. Съюзи за помощ хаха ” ? ” за тпз говоря ” Така де Отправяш обвинения и затова е въпросителната

• Кой съюз е по жалък

PATRATA - - Йота

Quote from Paddy: “Патра те поне не викат други. Съюзи за помощ хаха ” ?

• Кой съюз е по жалък

PATRATA - - Йота

Колеги, по-жалки от ТПЗ няма!!!

• МrDruNkk евала на ТПЗ, играта им е точно каквито са и те. По-добре да загубиш с достойнство от колкото да спечелиш с измама, но те нямат достойство, те са си банда некъдърници и комплексари. Съдбата им е още по лоша хаххаха Губят и с измамата хахахха

• youtube.com/watch?v=reay1rcqfj0

• Шизофренията ви край няма!!! Единият разправя, че сме били вкарали мулти при тях, за да ги бием - Другият се радва, че някой си ги бил похвалил за това, че били първите които се сетили!!! Нещо не мога да ви(умишлено е с малки букви) схвана логиката?!

• vushev 357-fe776f8d853b2a7f9077058d2466142df298ac1c-128.jpg Кво ще проличи ? Наливай пакети ,наливай и къде е дебненето и уменията . Като нямаш време и не искаш да те хващат по бели гащи или излизаш или си садиш палмичка Ами... ако ме атакуваш на местна почва и те заградя с флот, нямаш право да бягаш от битката, заради деленето на точките при теглене, примерно! Още примери мога да дам

• vushev 357-fe776f8d853b2a7f9077058d2466142df298ac1c-128.jpgONLINE Хаха , от провинцията съм да и не крия . Аз пък не виждам проблема къде е , тъй като горе долу това са правилата и от преди и са ясни на всички , а ние просто се адаптираме към тях . Да наистина може би един такъв формат (предложен от теб също би бил интересен , но към момента това е положението , уважавам ти решението и мнението . Успех .. Ами.... Този формат ще позволи на хора като мен да вземат участие в хубави битки! Ако ме хв…

• Dhr7 Успех!!!

• Dhr7 Извинявай! Коментара бе отправен към Вушев Вушев, аз също съм от провинцията и по точно Враца Просто държа на добрия тон и нехапливите коментари Ако не се лъжа, Таледо каза някъде в темите, че докладите говорят

• Dhr7 Не бих казал, че е "каквото стане", защото тогава няма да бъде само наливане, а ще се видят и достойнствата на воюващите! Ако съдя по снимката, ти си младо момче и можеш да си позволиш да отделяш много време за игри! Аз съм на почти 36, женен, чакаме дете и се спуквам от работа, за да бъда добре подготвен и съответно нямам време освен вечер за 2-3 часа, които са крайно недостатъчни за този тип война!!! Успех!!!

• Колега, написах съвсем уместен със случващото се коментар, без да се заяждам с когото и да е било!!! Дадох коректен анализ за случващото се към момента, като Ви отдадох заслуженото, а ти ме заливаш със селения! Можеш да казваш, че не си от село, но.... селянчето в теб НЯМА как да скриеш!!!

• Чакайте и аз да обадя ред Единствената война, която аз бих водил е само за избити генерали, но с една лека поправка(предложих го за промяна, но не ме отразиха), ако теглиш от битка точките да бъдат наполовина! Тогава ще се гледат много масови и дълги битки, които си заслужават На този етап с тези правила, това си е чиста проба партизанщина и аз отказвам да съм част от това! Какъвто си в играта - такъв си и в живота!!! За да бъдем коректни, Викингите знаят как да се възползват. Справят се добре и…

• Ох... Стана мнооого дълга и широка Мисля си, че каквито правила да се измислят, все ще има начини да се заобикалят и т.н. ! Не може ли просто, както има Икономическа и Светкавична война, да се измисли някаква само за избити генерали в която не се смята заграбения ресурс?! Така би могло, ако на някой му е зелен доклада и реши да тегли, да му се смятат на 50% избитите генерали, така това ще доведе и до повече масови битки и многорундови такива, без да се налага да се мъчим да мислим нови правила

• Нови Правила

PATRATA - - Дискусии

Дайте я на мен хахха Ще бъда строг, но справедлив хахахаха