Search Results

Search results 1-20 of 188.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Quote from blade: “Не знам защо се ежиш толкова. Явно си имаш някакви твои комплекси, но не е тук мястото да ги избиваш, като обиждаш наляво-надясно всеки който ти е "крив". Това дали колегите ГО, или ние Модератори си вършим работата има кой да следи. Ако ти си нямаш друга работа освен да избиваш комплекси в тази виртуална игра си е лично твой проблем. Може да седиш в нея колкото си искаш(24/7), но не очаквай от другите да го правят. Вероятно имаш някакви магически сили или кристална топка, щом…

• И кое му е неприличното в случая? Или само се правим на важни? След като се правиш на важен селяндур поне покажи кое е неприличното, за да знаят хората как да се държат прилично и само да славят работата на разни комплексари-селяндури като теб, които си мислят, че след като са някакви смешни ГО-та в някаква виртуална игра и са голямата работа и никой не може да ги критикува или да изказва някакво, каквото и да било, отрицателно мнение за работата им. Хората докладват за обида и чакат една седмиц…

• Само, че ръководството не може да избира да откаже или приеме война Quote from Epuka: “Quote from Centaurus: “3. Нямаме намерение да ви гоним 3 месеца по картата и да губим ценното си време в това начинание 90 дни, като парадоксално от самото начало на сървъра няма толкова изминало. ” Преди време бях дала едно много добро предложение за войните. Съюз А обявява война на съюз Б. Преброяват се генералите на двата съюза. Обявява се за победител този който е с повече генерали. Щеше да има толкова мно…

• Заболяването най-често се проявява със слухови халюцинации, параноични или фантасмагорични налудности или дезорганизираност на говора и мисленето и е придружено от значителна социална дисфункция и нарушена работоспособност, обезличаване на характера на индивида.

• Да прочетеш нещо за заболяването си: Хората с шизофрения са с по-голяма вероятност да имат и допълнителни (коморбидни) (съпътстващи) състояния, в това число голяма депресия и тревожни разстройства. Вероятността от развиване на злоупотреба с психоактивни вещества е почти 50%.[5] Болните често са обременени и от социални проблеми като безработица, бедност и бездомност.

• Quote from JODA: “" Кой е този шампион, вдигнал 12 милиона за две години? " Хе ! Тъкмо ти пък да питаш - такава наглост вече твърде много ми идва ! Извинявай де , че клеветя "чистата" ти игра.... )) picbg.net/u/47526/62472/881392.png Гигантомания ! Чудя се къде е тръпката да "играеш" 10 срещу 2.....! ............................................................................... ” Ами познанията ти за играта, пък като гледам и като цяло умствения ти багаж, са доста ограничени. С тези ограничени …

• Quote from Kozeto: “Варварите не са метод за сравняване то и най-големият бот може да ги размаже стига да си направи армия . ” Че тоя какъв мислиш, че е? Даже бот е доста леко казано за него.

• Quote from JODA: “Хайде тези на друг някой ! )) Едно IP от домашния комп , второ от лаптоп с флашка (може да е и на второ дишане ) , трето IP на телефона.....и на жената телефона...... ))) Да покажа ли на картинка , със 7-8 града на един остров от един акаунт ....даже само номерирани.... :))) Много ми е любопитно как се прави акаунт с 5млн. развитие за 1 година (за 2 години - 12 млн.) ! С чиста игра , не виждам такава игрова възможнист , даже амброзия да наливаш и да строиш денонощно.....даже , …

• VIKINGS: ETERNAL WAR CHALLENGE

X-MEN - - СПАМ

Абе вие да не сте братя :Д

• Аха, луксозен ресурс е нещо друго. На мен всичкия ресурс ми е ценен.

• По тая логика да махнат и пиратите

• Промяна на режима почивка, но в друга насока. Като излезеш от плама, да не можеш да запалмиш два дена ( примерно, може и повече ).. Да видим тогава, как ще издържат мултаци с по 600к генерала на 50к точки развитие.

• Не е лоша идеята, но мога да предложа нещо по-добро - да се премахне нуждата от търсене на договорен партньор за сключване на КО, а целия бонус да се дава при вдигане нивото на музея. Това би било особено полезно в новите сървъри, където играят малко хора и доста трудно се намират КО-та. Но както всички останали предложения, правени някога в Бг форума и това няма да напусне форумното пространство, особено сега, когато играта не е толкова популярна :).

• Quote from Black Sails: “Мисля, че културният обмен допълнително спира битките в играта. Почти на всички се е случвало да сте в добри отношения с някой съюз. След което с течение на времето да се наложи да воювате с тях и се започва едно разваляне на КО. После търсене на ново. Само за да можете да нападате този който ви трябва По този начин, ако няма наказание, нищо не пречи да имате КО. Още повече, че в момента има сървъри, в които имаме КО с буквално всички. Просто не остава голям избор за бит…

• Версия 7.9.1 ?

X-MEN - - Дискусии

Quote from georgi571: “Като изключим това, че има грешка в дата на влизане на версия 7.9.2 (тя влезе на 05.07.2018, а пише че е на 05.08.2018) което не е кой знае какъв проблем. Има едни дразнещи 5-6 секунди забавяне във времето, когато пренасяш ресур, товариш, или дори когато се биеш. Когато времето изтече стои едно тиренце в продължение на 5-6 секунди и чак тогава даденото действие бива извършено. Реално действието си се извършва във секундата в която бива изписвано от долу примерно 9:44:09 в …

• Версия 7.9.1 ?

X-MEN - - Дискусии

Quote from Любовник: “Quote from X-MEN: “Quote from georgi571: “Не съм казал, че БГ екипа оправя бъгове, в момента ми преиначавате думите, както когато зададох въпрос за варварите, не мога да разбера заучени фрази или използвате или какво, казах че дори не ни казвате какво се случва, поне трябва да ни информирате своевременно, проблема е от четвъртък, вече сме вторник, а не съм видял никой от екипа да напише тема за проблема и че ГФ работи по отстраняването му, или да отговорите в тази тема. Ник…

• Quote from Жокера: “Quote from darry: “Никой от ръководството на съюз STARS, не е обявавал официална война. Не бягаме от отговорност, но не виждаме смисъл да се води игра, която няма потенциал. ” С това искаш да кажеш, че нямаме шанс срещу вас ? ” Да, ако и твоите съюзници си разпускат флота и сухата, като ме видят хаха

• Няма да ти е за първи път.