Search Results

Search results 1-20 of 502.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Транспорт

Paladin - - Свят Каппа

Отново проблемче, което не е новост за икариам и почитателите му Проблемчето се състои в това, че когато пратиш атака над варварско селище или човек, ти трябва да пратиш и кораби, с които да обереш ресурса им, нали така... Е, да... но в момента съжалявам, че пратих корабите, защото след грабежа ресурса и армията се върна, но не и корабите ... и в момента нито имам движения, нито пише че липсват ? Къде според вас са се запилели пустите му кораби ? И сега какво да правя без кораби е по-важния въпр…

• Радвайте се пак, че имаше някакви войни, че иначе положението беше замряло от години. И според мен в Kappa ще се случват много по-интересни нещица от Iota

• RIP Ikariam

Paladin - - Дискусии

Космонафтите трябва да ходят на луната по-често, от колкото, когато не бяха ходили преди да отидат...

• Отстраняване на проблема ? Как се отстранява такъв проблем, че и хората да останат доволни ? Защото недоволството остава със сигурност. Моята лична опция е изземането на ресурса от възползвалите се. Само че на всички е ясно, че няма как да стане По начало пиратите са най-големия провал в играта, а сега го задълбочихме

• Аз мога да кажа само браво : ) Направихте нов сървър, който беше опорочен веднага след отварянето му !! Голямо браво

• Добро утро Въпросченцето ми е свързано с Капа и най-основно с пиратското класиране още 3 часа след откриването на сървъра. Та .. да стигнем до въпроса.. Защо ? П.П: Също и не виждам след колко време ще е следващото пиратско класиране, а и уж класацията се обновява през половин час До скоро играех и не ми се вярва да има някакви "Безумни" промени в правилата при пиратите, нали така ?

• Пирати

Paladin - - Дискусии

Алекто, идеално съм Ви разучил пиратството, само че за разлика от теб аз нямам излишни пари да давам за виртуален ресурс. Още по-малко като дойде ей такъв в момент, поради който си отворила темата Това е само загуба на пари и нерви, а ти си мислиш, че си голям играч и на ВИСОКО в йерархията. Без пиратите да ти кажа ли къде си ? На някое топло островче под палмата... много далече от икариам Колкото и пари да пръскаш, играта винаги ще те прецака.. Друго си е едно време, когато имаше по много актив…

• Пирати

Paladin - - Дискусии

Блейд, дай предложение да махнат пиратите изцяло, знам че ги мразиш offtopik информацията ти отново е погрешна. by: blade

• Пирати

Paladin - - Дискусии

Алекто, ти наясно ли си колко хора имаше в играта и в сървърите преди да вкарат това ВАШЕ пиратство, та говориш за отказване на хората от играта ? Ще се откажат тези дето не могат да играят по друг начин, освен с пиратсвото.. сиреч с парите си Беше време да се наложи някаква промяна, а не някакви самонадеяни Фреи да летят с развитието и да се мислят за богини

• Нападател: СОТ Защитник: -MFI- Победител: СОТ Битка за Alepo (07.03.2017 4:14:58) PennyWise[COT] от Sqri4ka vs N E F R I N[-MFI-] от Alepo --------------------------------------------------------------------------------------------- Мускетар..............................231(-0) - Мускетар...............................0(-84) Мечоносец...........................460(-410) - Мечоносец.............................0(-630) Хоплит...............................55(-122) - Хоплит.........................…

• Нападател:СОТ Защитник:-MFI- Победител:СОТ Битка за Изкушение (06.03.2017 5:31:45) PennyWise[COT] от xeen, Познан vs Фрея[-MFI-] от Sicilia, Благовест[-MFI-] от мрамор, Дика[-MFI-] от Изкушение --------------------------------------------------------------------------------------------- Мечоносец...........................941(-136) - Мечоносец.............................0(-372) Мускетар..............................150(-0) - Мускетар...............................0(-84) ........................…

• Нападател: -MFI- Защитник: СОТ Победител: СОТ ikalogs.ru/report/cd1d4a0d008b11e785d474d02b99d232/

• Абре, Смерч.. Първо, ти принуди Фрея да се насилва да пише за 2-ри път в темата за безценната ви война. Второ, в няколко поста ясно споменаваш съюз СОТ. И накрая пискаш, че сме ви пишели в темата. Хайде стегнете положението.. това, че Фрея е писала какво означава ? Да почнем да размятаме СОТ наляво и надясно и да си играем волейбол с тях Та не мога да разбера какви са тия полюси на настроение ? Дари е права, и е абсолютно нормално като си разчетем името из вашата война, да се намесим.. та поразг…

• Фрея, стига си залъгвала и хората тук, че сте страшни Имате един истински боец, който съм го признал от едно време още и това е X-MEN. На останалите пиратството ви е размътило мозъците до такава степен, че забравихте и правила, и спомени, и морал.. Че и мрънкате на всичкото отгоре по кое време на денонощието сме ви нападали.. то толкова ви е яд на случващото се, че е видно за всичко, освен за вас самите.

• Самият факт, че "Завземаш" името на човек, който е член на съюза е крайно неправилен. Старая се да проявявам разбиране към случващото се между вас с бгр.. иначе и вие имате хора, на които определено не им мисля доброто, но не съм тръгнал да правя, каквото и да било, което би могло да застраши репутацията Ви И дори и да е някое друго име, от друг съюз, съмнявам се да получиш разбиране, от когото и да било : )

• Абе , ама на теб май верно ника ти отговаря на същността... съжалявам, че го казвам Темата за взаимопомощ срещу мафия е абсурдно да я обсъждаме, тъй като ти явно не си запознат с мнението на част от собствените си хора по въпроса. А пък като сметнем факта, че мафия ядат бой и без това ме караш да се смея неудържимо на глупостите ти.. Яд ме е за хора като б0т, че трябва да се извиняват заради глупостите на хора като теб. А заплахата ти няма да я коментирам.. от доста време мафия ни държат градове…

• Ах, защо ли така като гледам предишните страници ми напомня точно на островен пазар.. както почти всяка едно война в икариам бг Иначе това смятам, че е важно да се знае, защото в крайна сметка намесваш нас във войната ви, и то без наше знание, още по-малко съгласие... По доста причини бих нарекъл постъпката ти Некоректна и смятам, че е хубаво да се знае, какво не е хубаво да се прави, когато не искаш да си влошиш отношенията с някой.. или може би искаш, нямам идея

• Добър вечер ! Искам да споделя нещо с вас, уважаеми хорица Преди един час се събудих с идеята, че искам да напсувам някой... желанието е много голямо, ама псувнята няма почва в икариам, така че ще се постарая да запазя максимално нормален тон То хубава войничка си правите, ама не мога да разбера защо на някои лидери им трябва да си сменяват имената на подобни, или абсолютно идентични с тези на играчи от СОТ ?! Не е интересно да се занимаваш с някой, който ясно е показал, че няма лоши намерения с…

• Защо не запазите спокойствие и не почнете да си пращате хвалебствени картички ? Разбра се, че във вкг има хора, на които много им се водеше официална война.. е сега вече знаят, че войните нямат нищо общо, с това, което бяха преди години. Относно оправданията - да напомня, че Смерч в началото също обвини СОТ, че сме помощници на ВКГ без да е проучил добре нещата. Това също може да се сметне като един вид оправдание за няколко изгубени доклада Та, абсолютно е безсмислено да се захващате за такива…

• Напомням, че Zaio Tapkacha вече е гмуркач и това май трябва да се отбележи