Search Results

Search results 1-20 of 462.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Значи , ша ва замоля да подходите маааааалко по сериозно към доклада Те така се трупат точки атака

• Здравче, мамин,ма ела ма пребий,че времето работи за мен.....и лете и зима съм си тук....нема сесии , нема гъбички..нема оправдания......заповядай, лесно ще ме намериш:) ща позная по бутилката силистренска кайсиева в едната ръка ,а в другата много държа да носиш бански старец, инак ,...,.просто не ме занимавай

• Колеги , хайде малко по сериозно,че тука тъкмо се заиграх и се почна......в сесия съм, гаджето ме остави , гъбичките на копитцата се обаждат......е де ,една шепа хора сме , не ви кефело нещо си , война викнахте , а сега на мама под полата...,

• На компа ти най вероятно нищо му няма , сървърите си забиват в определен часови пояс когато има повече потребители За всеки случай изчиствай кукита и кеша периодично

• Дъските са ясни , ще си ги носим у нас Друго ме заинтригува Душко , ко рЕчи миличък - и нов сървър ....................Трябва верно да се преориентирам в професионалното си поприще , ще помета като хала "ясновидците" на една кабеларка А да питам , може ли да си подарим поне хартисалите дъски , на играчите у тоя нов сървър , в смисъл да не се белосват милите , че започват на ново и от нищото Твърде много усмивки в мнение

• Днес направих подобен коментар , че времето е малко и Душко ме пита що рева Ми е те за това , че не можем да си дарим треските .Че ни натресоха в "умрели" сървъри (нема споменавам как се видях у приказка с пет деметри) , и сега сигурно ние ще сме виновни , че имаме дарителски фондове които реално не можем да изразходваме И се чудя между другото , дали до нова година нема се сдобием и с нов сървър ............

• Не е редно , но е факт . След изтичането на периода , който дарил - дари .Друг е въпроса , че и това с даренията нито е пресметнато правилно,нито времето за разширение на мините , но смеем ли да роптаем Честно казано след вчерашното търчане по картата всеки да си намери подходящо местенце , последва и паническо наливане в мините , то не може да се дореди човек да хвърли малко летви от ентусиасти edit

• Не само при теб , Геца цепи , забива и забравя да отвори страницата Очевидно немците малко се надскочиха и не предвидиха "балканския" икариамец - всичко живо се юрна и - изненада Не стига , че сливането е един малък хаос , ми и забиването е направо черешката на тортата

• Някой бе споменал , че сливането отнема около 4 часа , та ..............

• Правила - стандартни :)Предизвикан - повярвал си колега от "Шарк" ........Правила определя рибката , аз определям кво прави загубилия .........Извинява се много П.П Там по въздух , вода , суха - да си хареса противника де ша се бие :)С колко генерала - пак противника да си хареса :)Условия - да спомене тук къде , кога и как И без излишни коментари , моля :)Че коментатори много Предупреждение !

• Бе то верно га и да ва препсуе човек все е късно и все ви е малко :)Та я да помоля некой овчар от наще де играе по междуселските сърварЕ там Мексико , Хамерика и Ханглия да свирне как точно са протекли нещата , щото тука на наше гмо та ако разчитам , по добре да се обеся на собствените си прашки :)А и мноо ми е важно да ми са запазят точките дарения инак нема моа спя нощес П.П И да помоля кака Пока - мила не ми пиши лични - не съм дебил да те чета :)Но ако е некое селфи на брега на морето с бира…

• Добрем , изписаха се три страници мнения(пропуснах извинението на Пока , не за първи път се хващаме в крачка кой не е информиран0 та , накратко - айде ако обичате малко по сериозно към темата:)Кога точно е сливането , кой какво може да направи с акаунтите си и айде да не цитирам руски , немски и английски форуми , че верно ще взема сериозно и на чист български да Ви препсувам на майки , та да зная защо ще ме баннете :)То бива българска работа , то може - но удобно ли е някои от нас да могат да п…

• Кого притискам , пич ?Кака Пока е лицето на българския потребител пред институцията гейм дрън дрън ..........И ако обичате не ми докладвайте постовете , това , че не сте римували правилно не е мой проблем , та на въпроса - Покахонтас е лицето пред ГеймФордж , нашето лице и според мен най малкото би трябвало да ни дава актуална информация , нали :)Та , айде аз като потребител да пискам малко повече информация официално , не да получавам по некви приятелски канали инфо непотвърдено и да се чудя да…

• Ау купон , хората ни давали право по веднъж БЕЗПЛАТНО да си преместим град?Това означава , че или ще осъмна с десет градини на Деметра или , че са стандартните за алфа бета и гама чудеса , т.е ковача ще е задължително на сяра :)Та няма да е зле скъпа ми Покахонтас все пак да ни извадите от неведението относно чудесата :)Благодаря Ви предварително ако вземете присърце молбата ни :)И моля ,римувайте свободно "скъпа"

• В Икариам , няма ограничение на времето прекарано в игра :)Можеш спокойно да съкаш 24/7 и няма вариант за наказание А въпроса ти ме наведе на мисълта , че цъкаш и една друга игрица , в която има ограничение за времето прекарано он :)Та сетих се коя е играта , та за икариам не се тревожи - цъкай си спокойно пиратите А относно честотата на разцъкване - я да видим кой е ползвал генералския скрипт ( оня малко забранения ) - та заради тези скриптчета , ботове и т.н се въведоха и паролките за рефреш -…

• Та по повод сливането на сървъри и т.н ми хрумна една идея която предполагам не е гениална , но - при всяко едно положение играчите ще бъдат ощетени Всеки е вложил по нещо - време , пари или нерви :)Та , през русата ми главица мина една идейка - а защо да се сливат световете , очевидно немците искат да доосалят чорбата Не е ли по добре да погребем официално всички сървъри и във всяка държавица да се пуснат примерно по максимум два сървъра :)И в началните 6 месеца да са на спийд принципа ?Така вс…

• Колеги , Вие коя игра играете и коментирате ? Защо тринадесетия град да е бонус , при положение , че е напълно по възможностите на всеки мислещ играч За справка с три склада на макс и супер на макс + с достатъчно рес по градовете просто си вземаш с амбрози склад + 100 % и ..........За дванадесети ми иска два и малко милиона дърво с дърводелеца , поемайки на складова мощност това количество , просто си пускам с амброзия стоте процента складов капацитет и воала :)Или някой го мързи да чака и да по…

• 50 свободни КО Моля колегите от Арес да не се натискат

• Гледам и не вярвам на "ушите " си Разводнихме яхнията ( играта) , пресолихме чорбата(играта) и сега , как по дяволите да спасим вечерята Да уточня , яхнийката се сгъстява с настърган картоф , а солта от чорбата пак се "вади" с настърган картоф - а защо на мен манипулацията "сливане " ми звучи като - да долеем вода в яхнийката и да сложим още малко солчица в чорбичката , белким спасим вечерята Та , примерно играя в пет от седем сървъра в бг , вие ми оставяте три и ми се съобщава - избери къде да…

• Мхм и като немахме Арес току влиза некой с една лодка и с чудо Инак на 4 рунда завъртане за 1 минутка ресто да не се пръсне врагО :)! минутка ресто - да превеждам ли какво е минутка ресто