Search Results

Search results 1-20 of 399.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Пирати

ogi dogi - - Дискусии

ем така трябва да е че се превърна играта на мулти цъкане и интриганство с мултаците като не му отърва на някой да вижда дадени съюзи в класацията..хоп мултаче и ги обира..и само нерви идеално е така,както са го замислили

• на всеки втори град дава бонус

• Да броим с картинки

ogi dogi - - СПАМ

i.ytimg.com/vi/i-JJYrrSnfU/maxresdefault.jpg

• то това си излиза и без да натиска6 ПОКАНИ преди години излизаше друг линк това е да са ти близо градовете то си пише дори там

• Quote from DarkPrince: “Здравейте! За да поканите приятел натискате на менюто ви най вляво има ,,поканете приятел'' отбелязано е с един ,,+''. След това когато го натиснете има ,,поканете нови приятели'' и там Ви е описано,че за всеки нов привлечен играч получавате по 1 бонус кораб докато акаунта на поканеният от вас приятел не бъде изтрит.След това натискате ,,Покани'' и от там следвате стъпките! Приятна вечер! С уважение: DarkPrince ” а като го казвате това пробвали ли сте го ? и какво става к…

• и аз го имах в деня на ъпдейта но на другият ден се оправи

• Quote from stanislav_hristov: “Днес Варварите ме нападнаха в град от който не съм ги нападал. Нападам ги винаги от град на остров със сяра на този остров варварите ми станаха 42 ниво и от няколо дена от същия град нападам варварите на остров с ВИНО където имам 2 града и ми нападнаха единия Винен град. Така че трябва да се мисли някъква стратегия за тези чубани така е да можем да си ги грабим на 49-48 ниво и да ни е защитен ресурса така че да не ни го грабят лесно. :thumbup:” ми строи палатка на …

• Quote from bozidar: “лили и аз сам новобранец ,какво да права казваи” ми отивай в казармата като си новобранец..не тука я :))))))0м почваш да ставаш рано,физарядки,строеви...маршировки...наряди,непоряди,отпуски свиждания и тем подобни интересни неща а за ФАРС да, не се вкисвай,ако те пооберат,ще срещнеш всякакви индивиди в тази игра...забавлявай се предимно и слушай девойките..те ще ти обяснят играта...

• Предложение

ogi dogi - - Предложения

Quote from Кобрето: “До колкото разбрах предложението Ви, искате да бъде въведено някакъв вид изследване, което при N брой дарен ресурс от съюзници да дава определен бонус за целия съюз. Ако правилно съм Ви разбрала, да попитам само - при големите съюзи това е лесно за проучване,но.... Представете си съюз със 100 човека и такъв с 20 - логично е по-големите съюзи да могат да си позволят да отделят по-голямо количество ресурс за изследване, а по-малкия съюз едва ли би могъл да се състезава с голем…

• пускате му шпиони и нон стоп шпионирате така ще се види кой му помага няколко човека му пускате шпиони и орез 5 минути го гледате все ще се изпусне да го видите кой му помага с ресурси

• има много лесен на4ин да отпаднат мултаците...както знаем след3-4 милиона няма кой знае какво да се строи (е има но не е кой знае колко съществено) та начина е да направят както с даренията по мините да надградиш един акаунт...има6 5 акаунта смятат ти реса който си вложил и строиш нагоре..да ще се развият някой доста... но по добре така от колкото 1 човек с 8 акаунта и който сам може да дере 8 човека на различно място

• когато пускате чудото и излезете палма се чака да му мине действието + презареждането.. тоест активирате хефест..и на 1-вият час палма ,после като влезете и чакате 23 часа + оставащо време за презареждане..ако имате нон стоп чудото чакате действието да му мине но без да го ползвате това е от поне половин година така

• така си е то си го пише много ясно.. От 1.12.2014 до 28.12.2014 ви очакват нови фантастични премиум отстъпки и епични бонуси в играта. Готови ли сте за изненади! Премиум отстъпки Скъсено време за строеж : -50% Бонуси в играта Скорост на търговските кораби : +30%

• към съседен остров не става намаление,към малко по дале4ен работи

• Quote from Moon: “за целта от сградата е нужно да избереш конкретен кораб който искаш да се предвижи, търговски или боен” ти пробва ли го..или само си чешем езиците..всякак съм пробвал и няма такъв филм

• да ама не сега пак пробвах към съседен остров с огнен кораб и пак времето ми е 30 минути а сградата ми е 19 ниво

• Версия 0.6.2

ogi dogi - - Дискусии Archive

я пак иди и прочети какво е писано..каде видя че трябва да ни се инсталира на нас...ние от кога сме тест сървър

• ново упдейтче днес а ?

• 58 41 maniaci 6 ko

• по горе бях питал но не ми се отговори знае ли се колко долу горе ще трае сливането...1 ден,1 седмица, 1месец.