Search Results

Search results 1-20 of 187.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Бах мама му , това мъж ли е, аз мислех че е жена

• ГОУЕМИТЕ в сървъра

Смерч - - СПАМ

Quote from X-MEN: “Quote from Смерч: “Трябва ми още двама души да обявя война на тия пикльовци да ги види цял сървър .... от понеделник трябваше да обява войната но в последния момент Вълчо и Никлаус се отказаха Това че си смениха името, съюза и още 100 работи , не ги прави гУлеми ..... жалко че прецакаха правилата за воините ..... та трябват ми още двама души да обявя война на целия сървър 34 съюза да покажа и на ГО че така не става с правилата ......имали двама луди в Тета сървъра за война , е…

• ГОУЕМИТЕ в сървъра

Смерч - - СПАМ

Трябва ми още двама души да обявя война на тия пикльовци да ги види цял сървър .... от понеделник трябваше да обява войната но в последния момент Вълчо и Никлаус се отказаха Това че си смениха името, съюза и още 100 работи , не ги прави гУлеми ..... жалко че прецакаха правилата за воините ..... та трябват ми още двама души да обявя война на целия сървър 34 съюза да покажа и на ГО че така не става с правилата ......имали двама луди в Тета сървъра за война , единственото правила е , да ги знам от …

• Само да попитам , случайно да работиш в Дания в една пицария , или бъркам човека ......

• Затова има опция да обявиш война на даден съюз .....

• Quote from Deneris: “Край на темата за точките. Съгласих се, но съгласна не съм. Ако модераторите имат някакъв специален начин на изчисляване на точките ,например схема,таблица и т.н., а не като нашето простичко събиране,молим да бъдем извинени. ” Те смятат точките по нещо като формула или по точно, начин на смятане , при което да сгрешат е почти невъзможно . Аз поне смятам целия пост например , ако има 3 битки колко е и докато сметна 5 поста например с по 3 битки и някъде ми избяга някоя цифра …

• Quote from Pankata2017bg: “Ей дрънк вместо да философстваш я си кажи истинският адрес да дойда да наредиме един пъзел на спайдер мВервай ми ” Вервай ми , че специално от теб и Патока ще направя мъже един път ......ако наредим един пъзел на спайдер . А тук остана още двама души да намеря и да Ви видя колко струвате, дечица мой / то се знае де/ Цяла зима имам на разположение , свърши работата по строежите , та ....... мои сте П.П. Кипарис, на теб бих забранил въобще да пишеш тук , като не взимаш н…

• Quote from Jumong: “Искам да кажа,че перфектни правила трудно ще направите-винаги ще има хора,които ще се опитват да мамят и затова е добре при такива случаи да се отнемат точки от виновния съюз.Това следва да го упоменете в правилата. Прага беше по-висок...по мой спомен-питай колегата модератор.. Не знам защо си мислиш,че повечето играчи трябва да се съобразяват с желанието на няколко човека да си правят малки съюзи и да обявяват войни.Дадох пример какво може да стане на практика,вече се е случ…

• Quote from X-MEN: “Тоя сто процента е някой мултак като тебе. Че те БГР като обикалят двама играчи, са си колкото цял съюз, че имат по 5-6 мултита. Относно това, че 20 човека не би трябвало да обявяват война на 40, това си е пълна тъпотия. УНТ има 18 човека и е на първо място, а БГР са 44 чоека и са на второ място по развитие. За това предложих да се гледа развитието, а не бройката, защото е по обективно и точно този случай го доказва. Незнайно защо, беше взето решение минимума да е от 10 човека…

• Quote from Dhr7: “Едната се оплаква колко било лесно да вземеш война на по - голям съиуюз, а другата се кефи на точно такава война, че даже вече забранена за обявяване. Хапчетата ” Забранена за по малките съюзи , а точно такава забранена война водите Вие и бившите " велики" мафиоти Не знам, хората от екипа виждат ли това? 20 души обявяват война на 40 души и ........ къде е масовата битка . Вие как наричахте тия войни трол-войни . Правилото за 10-те човека , не знам кой го предложи , ама е абсурд…

• Защо в тази война не са обявени играчите , гледам в Тета там има списък на играчите от съюзите. По удобно е на човек който следи войната да вижда и играчите , вместо да търси със търсачката.

• Quote from алис: “Благодаря на Таледо за взетите мерки на коректност, добър тон и т.н. Не съм съгласна и имам правото да отразя мнението си в тази тема. Личи лично отношение и пристрастие към едната страна и то очебийно. Защо? 1. Махнати са мнения на хора от други съюзи наблюдатели във войната, бивши съперници на един от съюзите и членове на другия, защото са си позволили позитивно мнение към съюз БГР. 2. Слагането на звездички за корекция на цинизмите на един и същи играч в няколко поста вместо…

• Quote from vushev: “Великият Смерч , ти няма ли да се присъединиш към цирка ? Или оставаш в pirates of war . Колкото до БГР и UNT , успех на UNT с изключение на подлогата mr.Drunk ” Ми още нямам покана от Сот

• Quote from MrDruNkk: “Quote from gaya andronika: “За съюз BGR: klimenestra Изхвърли от съюза 03.10.2017 22:00:01 invincible Изхвърли от съюза 03.10.2017 21:59:42 Скокльо напусна съюза 04.10.2017 15:00:36 ” Браво, много хитро да сменяте времето, но в докладите тага на съюза си стой. ” Ако беше следил първата война щеше да знаеш къде е разминаването. Явно и ника не ти е познат за да обвиняваш Гая, та затова ми е ясно от кога цъкаш тази игра. Ако познаваше момичето щеше да знаеш, че не може в реалн…

• Относно правилото за 10-те човека. Да вземем например реалния свят, все пак от там се взима основното за виртуалните игри. Чингис хан с 70 000 хилядна армия за 27г завладява света при население към 200 000 на държавата му. Хитлер , когато напада Русия е с 3 900 000 армия, а Русия с малко над 5 000 000 като не са очаквали война. Атила с 70 000 армия завладява половин Европа. Защо 10 човека не може да обяви война на съюз от 20 човека. От тета свят гледам има хора още от Бета свят , винаги гледат д…

• Quote from Кипарис: “МАЧКАЙ КОБРА! ” Тоа е първия дето е подпалил галошите , ама по писането е първи

• Quote from Незнайният Юнак: “Вие сте тия трашове дето криха смерча и мултаците му по градовете си цяла война кат баба Тонка - комитите. ” Да не забравим първата война дето вие се криехте при Х-мен като седемте джудженца при Снежанка. Гледам нови правила, браво ..... Патока и Незнайния са си уредили работата рано,рано. Еми сега ще ги гледате колко са велики . От Алфа до Йота направихте мазало с правилата за войните , да бяхте ги върнали ,както едно време, лесни и прости. Сега ще ме карате да търс…

• Да разбираме , че с флота сте нападнали варварите, а не със сухопътни единици. Още колко време има до изчезването на варварската флота, да няма забравено корабче някъде в чужда град , гарнизон , окупация от този град.

• Най вероятно сте пратили някаква армия , флота да ограбите варварите и още има движение от този град . Пробвайте сега да видим, какво ще Ви изпише.

• И колоса да не се зачита , даже който използва колос в битка за война , битката да се зачита цялата за противника ,като наказание. Също да има и опция за война без чудеса, е там ще се види кой е добрия войн.