Search Results

Search results 1-11 of 11.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Здравей, vladko35! Нямам друго обяснение, защото просто обнових страницата, на която изписваше гореспоменатия надпис и... отвори ми страницата за изтекла сесия!(Браузъра е същия, страницата не е затваряна от няколко дни, просто компютъра не се изключва) След това отворих началната страница и влязох съвсем нормално!(Не съм променял криптирането на страницата) Шифроване

• От 2009-та или 2008-ма, вече не помня, играя тази игра и в последно време влизам само да пусна вино насам-натам(колкото да не ми изтрият акаунта. За толкова време не ми се е случвало да получа бан, но вече се съмнявам, че това е била причината Днес бях решил да опитам за последно и взех, че успях Вече дори не следя правилата на играта, надявам се да не съм прекалил с разноса на вино из градовете си и това да е причината P.S. Благодаря на отговорилите ми, на въпроса! Всичко го правя толкова идент…

• Здравейте! От няколко дни имам проблем с влизането в свят Ета!? В останалите светове влизам без никакви проблеми, но при опит да вляза в Ета излиза надпис на бял фон, че файла index.php не е открит!?! Почистих кеша, дори преинсталирах браузъра, опитах и с влизане от друг компютър - резултата е същия! Резултат от влизането в Ета!

• 100%

Garvana - - Дискусии Archive

ALF ALF-CHO alf-4y alfbg alfi

• Quote from Paladin: “RIM RIM2 Един и същи е” За да улесня проверяващите RIM вече е черепа, т.е. трябва да се проверят: черепа и RIM2

• Quote from vorhis: “Когато се опитам да вляза в докладите ме изхвърля от играта! img2.pict.com/8c/83/5d/2035465/0/800/screenshot002.jpg ..изчистил съм бисквитки и т.н ..пробвано с Mozila и IE !” При мен се появи същия проблем!

• При мен се получава същото 88805350.th.jpg

• dafina19 99% daritel na niakoi goliam! Ot nachaloto na Beta, pochti nikakvo razvitie, no aktiven! warn// неспазване на правилата - във форумa се пише единсвтено и само на кирилица! gabito0o0

• mega_bobi mega_bobib mega_bobitou mega_bob4o bob4o_trop4o MeGa_DrAkOnA_6 MeGa_drakona_X