Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Това трябваше да се направи мноооого отдавна и до колкото си спомням в .орг имаше такова предложение, но явно не е било прието.

• Обсъждането също ще го има, но анкетата ще ни даде поне, някаква бегла представа, накъде клонят потребителите. Защо трябва всички да се обосновават ? Ако първоначалното предложение им е харесало, те ще гласуват ЗА, ако има какво да кажат, ще напишат своите доводи и след това ще гласуват. И пак не е казано, че като има 10 гласа за и 0 против, предложението ще бъде одобрено за пускане към Г Ф. Крайното мнение не е на потребителите все пак.

• Не вярвам хора с 0 поста да започнат да гласуват масово,както и редовните посетители няма да го направят. Но все пак от вота може да се добие, някаква представа за мнението на потребителите. А не всеки път покахонтас да пита, съгласни ли сте, не сте ли съгласни.

• Подкрепям предложението.

• Обиди

GoToHell - - Дискусии Archive

Не искам да издребнявам за отделните думички и техното тълкуване, но мене лично ми е странно, как един човек може да бъде банван 3 пъти за лека обида и банана да е пак 3-4 дена. Не е ли логично, като правиш едно и също нарушения,няколко пъти, банана да нараства, като време

• В случая ме радва факта, че намерихме обща тема за разговор с толкова много потребителя . За това тази игра е велика, както казва Ники Кънчев

• Аз по-горе обясних, че форума може да се модерира от лидерите на съюза и респективно тези лидери да делегират права за модериране на някои от потребителите. 100 поста във сериозните раздели, където не се спами, не се правят за ден-два, а за доста повече. Аз бях в съюз с 400+ човека и пак не се събираха 100 поста на ден,говоря в сериозните раздели на форума, не спам разделите. + това не мисля, че такова форумче за съюзите е кой знае колко натоварващо играта

• Забрави да благодариш на Господ, на родителите си и на приятелите си, че са те направили такъв,какъвто си в момента.

• Специално за организиране на атаки, съм съгласен, че за тази игра е по-подходяща програма, като скайп,мирк и т.н. Но за всичко друго форума би бил по-удобен, с условието, че форума се модерира и излишните постове се махат.

• Да и примерно ако сте 100 маймуни, тебе те няма за 1 час и всеки е писал по 1 ред, върви търси кое е важно и кое не. Скайпа също става, за някакви бойни действия,когато сте малък брой хора. Когато станете повече не върши абсолютно никаква работа.

• За тебе може да не е проблем да си направиш регистрация в некой друг форум и да си го проверяваш всеки ден, но за повечето играчи тука в икариам ( личен опит) е проблем. Не знам мързи ли ги, боли ли ги, но просто не се получава. Ако форума е интегриран в играта и не се изискват допълнителни регистрации и кликания, би било доста по-удобно. Сам виждаш, каква е посещаемостта на този форум и какъв процент от играчите са регистрирани тука и влизат редовно.

• На делта е много интересно. Тва му е сегашния ник. Много ми е интересно, как за 3-та лека обида се дава пак 3-4 дена банан. Мислех, че с всяко нарушение от един и същ тип, наказанието се качва, както е и тука във форума, но явно се бъркам. Кръстник лека обида (3-то нарушение) (Fusion)

• Зазимус има право. Напълно подкрепям идеята за вътрешен форум на всеки съюз. В една друга игра, няма да споменавам имена, всеки съюз си има форум. Форума се потдържа и модерира от лидерите и от модератори, които се назначават от лидерите. В този форум могат да се правят раздели и съответно теми,което прави комуникацията доста по-подредена. Също така има и опция да се направи раздел, в който да пишат не само играчи на съюза, но и играчи от други съюзи. Тоест в един раздел да се намират 2-3 съюза,…

• Защо ли имам, някакви спомени, че някой беше написал абсолютно същата тема за абсолютно същия играч ( риболовеца ) Както колегите по-горе ти подсказаха, в тази игра единственото подобно ограничение е, когато някой ограби твой град повече от 6 пъти за едно денонощие,което е наказуемо. Моят съвет е да си направиш 2-3 склада , като всяко ниво склад ти осигурява 480 защитен ресурс. Това ще ти осигури,някакво спокойствие за началната фаза на играта. Разпределяй си ресурсите измежду всичките градове и…

• Мацко не му обръщай внимание на тоя. Така "лаеше" и първите няколко седмици на Делта сървъра, но с времето се кротна. Просто характера му е малко по-избухлив и сприхав и общо взето не знае,къде се намира п.с. и да добавя към архива му с бисери, няколко реда /цензурирано Предупреждение: Неспазване на правилата - 25arp26

• Преди битките бяха с много повече единици и свършваха по-бързо ( при условие, че рундовете бяха 20 мин ) Сега битките са с по-малко единици и по-тромави. Какъв е смисъла да правиме по-големи армии, като битките ще се точат много по-дълго време Мен винаги ме е отблъсквала тази тромавост в браузър игрите и това увеличение на златото, би направило точно тази тромавост, още по-голяма. п.с. като гледам всички тези теми,къде сте ги напускали за нововъведения в икариам, си мисля, че всички живеем в заб…

• Нека примерно си представиме за секунда, че градът от който нападаш не е твой ( тоест разхода за войската ти е двоен така или иначе ) и, че имаш 3 точки действие. Целта на идеята, доколкото схванах, е да не се вкарват 10 отделни вълни, а да пуснеш 1-2 вълни с повечко армия и в хода на самата битка да вадиш част от армията за презареждане и пак да имаш свободна точка действие, за всеки случай. Така или иначе тази опция ще я използват активните и опитни играчи, а не тия,къде пускат цялата си армия…

• Quote from feniks_Nicky: “И как точно предлагаш за това да се следи или да се пресмята?” Това не трябва ли да го мислят разработчиците на играта, ако евентуално приемат предложението ? Ние сме тези,които дават идеи, а как ще се реализират е проблем на други индивиди, занимаващи се точно с това.

• Скии кви схеми стават. Един рунд така, друг рунд иначе. Общо взето шоо да става img833.imageshack.us/i/screenhunter01sep272135.jpg/ img580.imageshack.us/i/screenhunter02sep272135.jpg/ img834.imageshack.us/i/screenhunter03sep272135.jpg/