Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Натискаш дипломация , после ще имаш една стрелкичка на дясно " Игнорирани играчи - там ще ти излезе всичко " .. После махаш човека от игнорирания лист и си готов Успех !

• Quote from X-MEN: “По тая логика да махнат и пиратите ” да ги махат , само разводниха играта с тия глупости

• Не съм съгласен :)! Ако трябва да променят режима почивка - по добре да махнат черния пазар и играта да се върне в началния си вид , в който нямаше такива БРУТАЛНИ НАЛИВАНИЯЯ

• Версия 7.9.1 ?

Любовник - - Дискусии

В тръпнещо очакване да се случи нещоооо ( позитивно при добро желание )

• Версия 7.9.1 ?

Любовник - - Дискусии

Добре защото малко не са си свършили работата... А има ли някаква яснота горе долу кога ще има ъпдейт и ще бъде поправено ? * 7.9.2 * 05.08.2018 * - Поправени бъгове - Оправен е проблема с неправилното изписване на времето на придвижване на войските, който се появяваше като резултат от разликите в часовите зони. - Балоните бомбандировачи, вече се изписват с коректни нива в докладите от битките.

• Версия 7.9.1 ?

Любовник - - Дискусии

Някой от екипа може ли да каже евентуално в следващата версия дали ще бъде оправен тоя бъг , докладван ли е на Германците и т.н ?

• В интерес на истината след като го прочетох това си засякох разликата в зета , и да според мен е точно бъг заради часовника ...Обаче ти имаш 5 секунди разлика , аз имам повече от 3-5 мин разминаване което не е ОК !

• Версия 7.9.1 ?

Любовник - - Дискусии

Метния някаква идея как е изчезнало защото и при мен го има откакто влезе тая версия и още куп други глупости дето са много дразнещи ??

• Версия 7.9.1 ?

Любовник - - Дискусии

Quote from X-MEN: “Quote from Любовник: “Quote from X-MEN: “Quote from georgi571: “Не съм казал, че БГ екипа оправя бъгове, в момента ми преиначавате думите, както когато зададох въпрос за варварите, не мога да разбера заучени фрази или използвате или какво, казах че дори не ни казвате какво се случва, поне трябва да ни информирате своевременно, проблема е от четвъртък, вече сме вторник, а не съм видял никой от екипа да напише тема за проблема и че ГФ работи по отстраняването му, или да отговори…

• Quote from X-MEN: “Quote from georgi571: “Quote from pokahontas: “Бг екипа НЕ МОЖЕ да оправя бъгове и проблеми с играта. Нямаме достъп до кода на играта. Няма как да го оправим. Дори и да мога и да искам няма как да го оправя. Оплаквахте се. Проверих. Не е само тук, на всички сървъри е. Кога ще го оправят? Не знам. Знам, че е неприятно, но няма какво да направя аз или друг колега освен да чакаме. Ако за тези години все още не е станало ясно каква е схемата, то ще ви напомня как стоят нещата. Вие…

• ЛЕВСКИ СОФИЯ

• Версия 7.9.1 ?

Любовник - - Дискусии

,.

• Гласувах "За" защото ми харесва , Но свикнете с мисълта че ще си остане форумна идея

• Тука обстановката ми напомня малко на циганите дето се надвикват на пазара 0,0 ... Я пусни некое Жокерче да видим дали съм прав?

• Усещам че малко ме игнорирате момчета ама няма да се разбереме ... :)))))) Кипарис , я кажи умишлено ли е или си имате заигравка с момчето ?

• Незнам , трябва да го питаме после

• Quote from Lt. Nos: “"Слага се лимит 3000 генерали което ще доведе до някакво търсене на войска а не тъпите кражби дето ги търсят льольофците" Тоя лимит закъде В Йота вмомента само хората в топ 3 имат такъв генерал, целта нали е да се играе, що за лудости са тия Иначе идеята да се върнат старите правила тия от времената на Алфа и Бета (където аз играх) нямам нищо против, а за лимита мисля, че сегашния лимит от 10к точки е добър. Не забравяйте, че има и нов сървър, и ние също трябва да водиме вой…

• Ние нямаме такъв проблем , все пак по старите играчи хич не се занимават с форума .... Като гледам само йота мота и сие пишат че искат войни .... Ако ще и 50к сложете мен не ми е проблем

• Quote from Lt. Nos: “Взимането на ресурс понякога е не по-малко поражение над противника отколкото избиването на армия. Не говоря само да му откраднеш сяра и дърво с които може да вдигне единици, но дори и вземане на ресурс който е можел да продаде за злато и го взимаш да го продадеш ти, можеш да му обереш мрамора за кметства и стени и т.н. редици други щети нанася евентуалното вземане на ресурс. Да не говорим, че ресурса който е заграбен практически чисто икономически играе двойна роля - ако аз…

• Quote from blade: “Quote from Любовник: “Здравейте , попринцип отдавна не пиша в този форум защото е загуба на време реших се да дам и аз едно предложение Защо не махнете всички тия кокошкарски правила , кражби генерали , незнам си какво и не оставите една война да се води както беше 1 време ? Кой когото и където хване ?? Сигурен съм че блейд помни войната в старата алфа срещу KILL , това имам предвид Лек и усппешен ден ! ” Честно да ти кажа от 2 дена това ми се върти в главата, но... ме е страх…