Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• админи

Кобрето - - СПАМ

Темата е преместена! Вече можете да си продължите чата :)

• админи

Кобрето - - СПАМ

Ще помоля всички компетентни да си изпратите кандидатурите - с огромен интерес ще ги прегледам и ще си отстъпя поста на най-достойния! Тук има подробности за кандидатите. И ще ви помоля всички да не обръщате темата на спам-дискусия, защото ще бъда принудена да я затворя. Спазвайте добрия тон и се уважавайте взаимно Спокойна вечер на всички и приятни почивни дни!

• админи

Кобрето - - СПАМ

Quote from Scorpions1998: “предлагам да се разформира екипа от тези админи и да се направи нов,като добър човек,се провавазгласявам за главен на екипа ” Аз Ви предлагам да прочетете темата за кандидатстване и с нетърпение очаквам Вашата кандидатура

• Може ли на ЛС да ми изпратите сървър и никнейм?

• Придържайте се към темата, моля! Преди време, не знам колко от вас си спомнят в свят Ета направихме един турнир с продължителност 7 дни. Дълги години съм била играч и винаги съм била за опростени правила на войните - както си бяха в началото. Ясно е, че никога няма да се постигне единодушие в това отношение, защото винаги едната страна е ощетена в някое правило и винаги ще има недоволни. Edit: Излишните мнения са премахнати!

• Нови Правила

Кобрето - - Дискусии

Не съм приела поста Ви лично отправен към мен, просто прочетох всички постове след последното ми мнение и си формулирах отговор. Относно "съседа" и времетраенето на наказанието му, пак повтарям - не е нещо измислено и въведено от БГ Екипа - това е въведено във всички общности на Икариам, заради Защита на личните данни. Съседа ако успее да влезе във Форума, за да пита в тема защо е наказан, то ще успее и да напише съобщение във Форума до другите си съседи до кога е наказанието му, тъй като всеки …

• Нови Правила

Кобрето - - Дискусии

За съжаление Кейтлин не е част от екипа от няколко месеца, Таледо отговаря за Форума, а не за играта. Не ме разбирайте погрешно - аз не желая да анатемосам комуникацията в играта, но често тази комуникация граничи с безумното. За премахването на "Пилори", ние нямаме отношение - това бе решение на GF, за тема за банове е абсурдно и да коментираме, защото бана засяга само потърпевшия, а не всички. За затварянето на тикети - да, затваряла съм тикети без отговор и то тикети в който пращат поздрави н…

• Нови Правила

Кобрето - - Дискусии

За 4 години в Екипа, никога не съм допускала да има "наши" и "ваши" - всички са еднакви - аз самата съм яла бан, докато съм член на екипа и съм наказвала и хора, дето не само съм играла с тях, но и познавам в реалността. Другото - не мислите ли, че ежедневието ни вече е достатъчно натоварено, че да се натоварваме и в една игра? Именно за това решихме да има по-строги наказания за съобщения от сорта "ще обичам майка ти" - съжалявам, но мисля, че има хора, които започнаха да се възползват от ненак…

• Скъпи, Приятели, Както сами знаете, Икариам е проект за забавление. В последно време ставаме свидетели на всякакви съобщения между играчите и предвид факта, че това е ИГРА, ние от Екипа взехме следното решение: - не се толерират съобщения с двусмислен характер - не се пускат вече предупреждения за наказание - вулгарен език в тикет системата - затваряне на тикета без отговор Очаквам вашето мнение за наказание относно клетвите по адрес на играчи, техните близки и т.н. - каква да бъде продължително…

• светове

Кобрето - - Дискусии

Решението на Game Forge беше от 7 действащи сървъра, да останат 3 и на по-късен етап бе пуснат нов сървър. Към момента няма информация за ново сливане. Ако има такава, то ще бъдете уведомени!

• Тъй като вече имаме доста графични дизайнери, които предлагат персонализиране на картинки за аватара и подписа на потребителите променям правилото за размера на изображенията. Те са ограничени чрез форума, а правилото само дава информация за лимитите. Аватарите остават непроменени, но размерите на подписите се увеличават, за да могат дизайнерите да постигат по-голямо качество. Аватар: Височина: 150 пиксела Широчина: 150 пиксела Обем: 30 КБ Подпис: Височина: 200 пиксела Широчина: 530 пиксела Обем…

• Quote: “ 2.11. Всяко мнение трябва да съдържа минимум 3 думи иначе ще бъде считано за спам и наказвано по съответния начин. Съкращения от вида ICU, LOL, ROFLMAO, както и емотикони трябва да са придружени от текст задължително. В раздел Кръчма, както и всеки негов подфорум, може да напишете и по-малко от три думи в мнение поради спецификата на повечето теми там, докато например в разделите за световете и дискусии дори изречения по-малки от 10-тина думи могат да се сметнат за спам, тъй като там се…

• В правилата са въведени следните допълнения.Quote from bonboncho: “2.8. Езикът на форума е БЪЛГАPСКИ и Английски. 2.8.1. Писането на български език се извършва САМО И ЕДИНСТВЕНО на КИPИЛИЦА! 2.9. Публичните искания за отмяна на наказания в играта са забранени и не трябва да се дискутират никъде във форума. Свържете се с Гейм Операторът, който ви е наказал чрез лично съобщение, e-mail или IRC. 2.9.1. Обсъждането на преценката на даден член на екипа при налагането на дадено наказание е възможно са…

• Обновление на Правилата на Форума Промените са следните: Quote: “Тъй като форума е за българската версия на играта ако има различия в английския и българския текст предимство имат правилата на български език.” Quote: “1.3. При специфични случаи е възможно потребителят да бъде баннат и без да има натрупани предупреждения, както може да бъдат допуснати и повече от 3 предупреждения, по преценка на модераторите, преди да бъде баннат.” Quote: “2.2. Изображенията в подписите не може да превишават след…

• Ikariam.BG Правила на Форума Тъй като форума е за българската версия на играта ако има различия в английския и българския текст предимство имат правилата на български език. Всяко нарушение на правилата на Форумите (основните правила, които следват и разбира се специфичните за под-Форумите правила) могат да доведат то предупреждение(warn). Администраторите на Форумите имат право да забраняват достъпа на потребители до Форумите, а дори и в играта както и в IRC в екстремни ситуации. Интерпретацията…

• по желание на автора

• Ето тук можете да намерите отговорите. Допир между акаунтите е забранен с изключение на местата за приятелства и Културен обмен. Всякакъв друг допир е наказуем според Правилата.

• До екипа

Кобрето - - Дискусии

Ще ви отговоря малко по-късно.

• Темите се затварят временно! Моля докладите да се пращат на blade и taledo!