Отмяна на оганиченията в темите за доклади във воините

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Отмяна на оганиченията в темите за доклади във воините

Да се отменят гореизброените две правила в темите с доклади в официални воини? 23
      1.  
        Съгласен (19) 83%
      2.  
        Несъгласен (4) 17%
      Здравейте, смятам за резонно да отпаднат ограниченията, кито важат за останалите части от форума, в темите за докладите в официални воини във всички сървъри. Става дума за следните правила:

1 - Слагане на задължително изчакване от 2 часа когато някой иска да поства веднага след свой собствен пост.
      2 - Хора с нови акаунти да не трябва да чакат постовете им да бъдат одобрявани от модератори.

Ясто ми е причината за тези правила и ги намирам за нормални за останалата част от форума, но мисля че няма нужда от тях в темите с доклади в официални воини, защото единственото което правят е да пречат на участниците. Повечето играчи не се интересуват от форума и когато имат официална война си правят акаунти буквално само за да качват доклади, които естествено са нови акаунти. Понеже всеки пост трябва да бъде одобрен от модератор и хората не знаят това, решават че постовете им не са качени и карат някой друг да ги качи, което създава главоболия на модераторите в крайна сметка, защото те трябва да трият повтарящи се доклади и повтарящи се постове. Не мисля, че някой от участниците във войната би започнал да спами нарочно в темата с доклади и отпадането на тези правила се улеснява живота и на играчите и на модераторите.
    • При положение, че предложението ми има 93% approval rate и е напълно простичко, постижимо и афектира само нашата общност, мога ли да очаквам да се въведе? Отделете му малко време, особено предвид факта, че сега е двойно и тройно по - валидно в новите войни в света ни.
    • По лесна е обработката ако докладите са по 3, също е и по отчетливо. Според мен не трябва да се променят нещата, колкото до потребителите на които трябва да им се удобряват мненията е напълно нормално за всички форуми, като защита от ботове и т.н.. Това, че не им се удобрява мнението в даден час , не пречи тъй като после поста им се поставя в часа в който са го пуснали.
      По скоро направете тема за пиратите и споделеното ИП, които са пълна глупост...
      "Хората куче не си взимат от Горна Оряховица, какво остава за жена?"
    • Тук не става въпрос за 3те доклада :)
      1 - Слагане на задължително изчакване от 2 часа когато някой иска да поства веднага след свой собствен пост.
      2 - Хора с нови акаунти да не трябва да чакат постовете им да бъдат одобрявани от модератори.
    • Значи не знам защо се повдига на въпрос темата:
      - форума си има правила и те важат за целия форум, не за отделни теми.
      - имате пре достатъчно време (24ч) за качване на докладите.
      - правилато за новите потребители няма как да отпадне от сега ви казвам.
    • Аз съм и ,,ЗА,, и ,,ПРОТИВ,,.

ЗА съм да се намалени изчакването от 2ч, на например 30 мин или 1ч.
      Против съм да няма никакво изчакване,защото от край време тези теми за войни,са теми за нападки и обиди от едните към другите. Т.е спам. А в темите за доклади,се качват 90% с от 1 до 10 избити тарана.
      И не знам това изчакване от 2ч,дали може да се промени от нашите БМ,или от ГФ само.