IP споделяне

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• IP споделяне

Защо ми излиза съобщени, че трябва да споделя играч с който нямам общо айпи ???

Войските ви се връщат обратно, тъй като те взаимодействат с играч, който споделя същото ИП. Това е забранено от Правила. Моля добавете играчът Baramundi72 към вашият Лист със споделено ИП!

Не разбирам при наличие, че дори си имам дислокирани войски там ми върна лодките и ми изписа това съобщение ? ?(
    • Здравейте.

Ако сте ползвали някаква друга мрежа, освен вашата, за акаунтът Ви, то от същата мрежа е възможно да е влизал и някой друг със своят акаунт, при което се получава допирна точка между вашият и акаунтът на другият играч.
      Ако продължите да използвате мрежата, която използва и другият играч, няма да Ви дава действия към него или на него към Вас.
      Важно е да не губим човечността и добротата в себе си.
      Ако ги загубим не ни остава нищо...
    • Свържи си всичките акаунти, които имаш в този сървър чрез опцията споделяне на ип. В противен случай рискуваш да бъдеш баннат от екипа на играта.
      “Всички мислят да променят Света, а никой не мисли да промени първо себе си!” – Лев Толостой

The post was edited 2 times, last by Cellurar ().

• Според мен това е бъг и то конкретно в свят Тета. Мен най-редовно не ме пуска да търгувам или изпращам ресурси на хора с които не само, че не споделяме общо ИП, но вероятно живеем в различни градове.Към едни и същи играчи веднъж ме пуска, следващия пътможе и да не стане.
    • Наборе ако си тръгнал да нападаш някого който има споделяне с този акк барамунди72 и може затова да ти е дало тази грешка .... НА мен най редовно ми се случва с играчите на ДЛЦ ;-/ ;( X(

Made by deni-koteto :inlove:
      Деца, неграмотни и невъзпитани да не ми губят времето. Уважавам добрия тон и обноски.