Окупиран град и индивидуално чудо

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Окупиран град и индивидуално чудо

Добър мой приятел от Русия ми изпрати предложение постъпило в техния форум, с надежда да се разпространи и в други общности.
      Подчертавам предложението НЕ съм го измислил аз...просто поемам инициативата да се пусне и в нашата общност.
      Ако бъде прието някой ден, веднъж завинаги ще се реши проблема с цакането на чудесата.
      Накратко:
      В момента, във формирането на островната вяра участват всички градове на острова в които има храм.
      Когато град бъде окупиран, в него вярата става "индивидуална". И храмът на този град вече не участва във формирането на островната вяра.
      В окупирания град с "индивидуална вяра" си е проблем на собственика, дали ще си вдигне вярата да ползва чудото или ще си седи без попове в храма.
      Като не можеш да плуваш, оти изобщо се съблачаш ?
    • заради сдвояването неможеш сама да се окупираш НО ще можеш да окупираш дразнителя и така няма да ти пречи на вярата

Никога не прекъсвай врага си, докато прави грешка :lol:
      око за зъб, зъб за чейне :minigun:
    • Epuka, туй и на мен ми е ясно, ако влизаш,да речем от тела,с моб инет, лаптоп с wifi, и на работа с таблет с wifi,или друга моб карта,или друг вариант от различни устройства с различен инет,,ще ползваш 3 акаунта ,без да се докаже че са ти мулти.
      То туй е ясно.
      И зарад такива тарикати, играта замира :Д
    • Съжалявам много, но това нещо няма да се приеме. Опитвано е под различни форми и ГФ са категорични, че няма да променят това как работят чудесата.
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.