Специално съобщение

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Специално съобщение

Здравейте,
      по идея на една моя приятелка имам следното предложение- определени членове на даден съюз ,да могат да пишат масово съобщение, което да е с особена важност и да свети, подобно на тези,които пишат от ГФ и да остават винаги най отгоре.
      Целта е съвсем проста.При големите съюзи има и голяма кореспонденция,особено по време на битки и съобщенията могат да стигнат по 30-40 и повече на час.Нормално,всеки играч като влезе в играта,си чете съобщенията,но ако те се окажат над 150-200,е напълно възможно да бъде пропуснато някое важно съобщение.Затова и този вид съобщения ще спомогнат за по-добра кореспонденция в съюза.Разбира се,правото на такива съобщения,ще се дава и/или отменя само от лидера на съюза или ръководството,с цел да се избегне ненужен спам.
      Надявам се,че идеята да ви допадне :)
      Когато не можем да имаме нещата, които харесваме, остава да харесваме това, което имаме.
    • cbelchev wrote:

Добра идея! Нещо като Дневно съобщение до съюза ,например, да бъде като опция в посолството, и да е достъпна само за МВРто и Лидера.

Именно!Щом ГФ имат такава възможност да ни пращат съобщения,няма да е трудно да се направи опцията и за ръководството на съюзите.Важното е да може да се праща само от определени хора в съюза,за да настане постоянен спам!
      Когато не можем да имаме нещата, които харесваме, остава да харесваме това, което имаме.
    • Това е страшно добра идея и си е направо наложително.Учудвам се, че от ГФ не са добавили нещо подобно.Лично аз отдавна се отказах да чета масовите съобщения, просто защото не мога да прочета 200-300 съобщения, преглеждам през страниците дали няма нещо лично към мен и това е, съмнявам се, че съм единствен.