Pirates Of War(POW ) vs VIKINGS(VKG )

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Pirates Of War(POW ) vs VIKINGS(VKG )

Като лидер на съюз Pirates Of War(POW ) аз великият и бесмъртен Смерч,обявявам "Светкавична война" на съюз Vikings [VKG] за време от 1 / един/ месец, комбинация от избити генерали и заграбен ресурс.

Причини за войната.

1. Те тоа убавец ми писна да го гледам 3 дни подред по нощите,вижте часа.....наше време 2,35ч. и започва да буйства до 5-6ч. сутринта, и после спи като заклан до обяд.После реве,че няма пари за амброзии.
    prnt.sc/f9u8nr

2. Явно надуха много перките от тия войни .....да ги приземим малко.

Условия за прекратяване на войната.

1. При изпълняване на едно от условията от точка 3 от правилата на войните.
    2. Съюза им да се прекръсти на "100 овце" с таг "ЧАР" ,което идва от овчар.
    3. Незнаиния войн да си смени ника до края на сървъра с Незнайното овчарче.
    4. Да пратят по един милион рес от всичко на всеки наш член от съюза. Големи са,развити,ние сме 7 човека само, постижимо е.
    5. Мечо Кух / лидерчето им/ да си смени ника на Бееее-Беееее
    6. Пантата да се прекръсти на Чобан паша вампир.
    :stick:
    " Един изстрел в крака се равнява на 3 часа възпитателен разговор " Смерч
  • Май нещо не си на кеф,а? :)))) Бегай предупреждавай вашите ......че няма до успеят да прикрият ресурса до утре,а докато изгоните и касите .....лошо :(
  • Кипарис wrote:

хахах :D Докладите се зачитат 24 часа след като бъде обявена войната ОФИЦИАЛНО , но щом си започнал от сега , давай :D
    Верно ли,а стига бре ....а по горе над доклада четеш ли,проба,проба .....
  • Когато никой в сървъра не иска да има нищо общо с тебе и букнално си си направил съюз със 6те ти мултака, но все пак имаш наглостта да викаш на хората да гонят касите :D

Впрочем, въобще легално ли е да обявиш война с 4 човека?

The post was edited 1 time, last by Незнайният Юнак ().

• 1. Не познаваш май много хора от сървъра ,ти си знаеш твоите хора,а за тях съм като трън в петата,щото аз познавам повече хора,които пък не искат да имат нищо общо с вас. Ама щом твоите хора нападат съюза, значи искат да имаме нещо общо....
    2. Аз не съм мулти,както половината ви съюз, а Бот по мулти едва ли и във света има кой да го бие ,Кипарис,Д7,Кух, ти и бившия ти съюз Орден ли беше....е мулти до мулти.
    3 Съюза е от 7 човека и тези хора за първи път съм ги срещнал тук, и ги знам от няколко месеца.
    4. Съюза не съм го правил аз, Джак го направи , прехвърлил ми го е, аз на третия ден разбрах че съм лидер.....той се изтрил....така е писано, да си цъкам икариама до живот :) Значи до 93г. а и малко хора знаят точно колко ще живеят, затова съм уникален :)))) Айде успех във войната или се предавайте ....

Незнайният Юнак wrote:

Когато никой в сървъра не иска да има нищо общо с тебе и букнално си си направил съюз със 6те ти мултака, но все пак имаш наглостта да викаш на хората да гонят касите :D

Впрочем, въобще легално ли е да обявиш война с 4 човека?
  • Как ми се обяснява като онова бъгавото дете в класа, дето се опитва да убеди другите че всъщност си има приятели :D
    А съюза ти има цифром и словом 5 човека, от 7те, двама са в перманентна ваканция, другия е с 2к точки, а останаха 2та ти мултака и онова недуразумение лъвчето - все хора, които не са пускали мините от началото на играта. Ти сериозно ли си мислиш, че си най - големия умник в сървъра да обявиш война, в която да си сам и сам да си правиш точки и после да изтриеш войската и да няма как да ти ги върнат? :D :D Смисъл, човек трябва да е сляп за да не види каква е тънката логика на селския хитрец тука :D Ако войната ти действително се обяви за легална да останеме и ние 4ма човека както дават правилата и да си правим войната 4 на едно, а?
  • Нещо си нервен, да ти прилича на първата война,а? Я иди и виж там кво си писал в първия пост и колко хора с/у колко са били,сметни процента и сега се върни тук и пак сметни процента, да видиш,че ние сме повече ,а ония 100 човека били ферми.....еми а сега да те видя, колко ферми има при вас и колко при нас ......тарикат,а? А ми кажи ,как по тия правила 30 души,ако ще да са и черни нинджи да набият 100, а сега да видим 7 дали ще набият 20 .....та кво ревеш по форума сега.....и войни обявяваш , то и аз имам още да обявявам , на тия дето ви помагаха ......а вие сте от тук до края на сървъра през 14 дни .....може пък до края на сървъра да ви дойде акъла ....
  • Хахахах, не знам дали с възрастта верно си отиват някои от способностите за критично, абстрактно мислене, или просто си си бил толкова интелектуално скопен от самото начало, така че за всеки случай няма да ти се присмивам, че ако е първото може да ме застигне и мене старост - недрагост един ден :D

Дядо, не се пени, ако е според правилата си води войната както искаш :D Но отбелязвам, че това е просто абсурдно да обявяваш война технически сам, щото от 4мата човека в съюза ти един не е фактор, а другите си пак ти :D Смисъл, това няма да е война, това ще е буквално гоненица денем и нощем между нас и тебе и на всички ни е ясно това. Ама предполагам това става, когато не просто нямаш съюз, с който да обявиш война, ами нямаш и приятели дето да се бият с тебе :D :D

Иначе не, не си набарал топлата вода, както си мислиш че си, просто, както написах в самото начало, your lateral thinking and abstract cognitive capabilities are no more than what god gave a goose. А тия "заплахи" с многото многоточия след тях може да са работели в казармата, ама са малко поостарели за нашето поколение и само изглеждат абсурдно, so get with the times dude!

Ааа, и за завършек, има много попара да изкусаш докато настигнеш нашия съюз по постижения. Като за начало, разбира се, трябва да имаш съюз, де :D За разлика от тебе, освен многото приказки, ние си спечелихме войната и после наказахме тия дето ви помагаха през нея, и не визирам само ГОВ, а и другите индивиди дето пребихме из играта за дето ви помагаха. Ти, от друга страна, освен че яде бой от мафията и не можа да си освободиш градовете седмици на ред, после се върна за да дозагубиш войната на бгр и накрая направи тая пародия на съюз, друго особено постижение не знам да имаш, нито тука нито в другите сървъри, в където ти пръскат канчето :)

The post was edited 5 times, last by Незнайният Юнак ().

• Каква гоненица,я виж първата война,викам ви етати бягането, а ти и вашите хора, било стратегия хахах а за казармата, нали ще е връщат .....време е да станете мъже,преди да ви хване старческата деменция :)
  • Войната е обявена по правилата. Докладите се зачитат от 07:01 часа сървърно време днес на 22.05.2017.
    Моля, придържайте се към добрия тон на комуникация. Запознайте се с правилата на форума и войните и поддържайте списъците си актуални като обявявате напускането и приема на играчи с час и дата от Дипломатическия съветник. При въпроси относно войната, можете да се обръщате към мен или Blade.

Предвид компактния състав на Pirates Of War (POW) и коментарите по темата искам да отбележа, че правилата не регламентират минимален брой членове за валидност на войната и все пак съюзът, чийто брой активни играчи падне под 20% от общия брой играчи в съюза, би загубил служебно войната, ако се стигне до тези обстоятелства.

Условията за прекратяване на войните са регламентирани в правилата, други гореизброени условия, свързани с обезщетяване с ресурс нямат задължителен характер, нито изпълнението им ще бъде съблюдавано от Екипа.

За съюз Pirates Of War (POW)
    Смерч
    Лорд Ван Изхвърли от съюза 30.05.2017 7:40:34
    AUDI A8 TDI
    КлеОпаТра
    profi Изхвърли от съюза10.06.2017 8:53:58
    Атрон
    Дукесата
    За съюз Vikings (VKG)
    Даниела
    Кукуруз
    pavkata
    b0t
    Кипарис
    Незнаен Юнак
    Vushev
    Pankata2017bg
    Dhr7
    bojidarts
    Mecho_KYX
    CekoW
    Cro
    Kran4e
    Hektor
    Стормрейдж
    GAD7
    Dead Beast
    Nnachevv
    Zulgan
    Bartrah
    vasosss
    stoev

Успех и на двата съюза!

The post was edited 3 times, last by taledo ().

• Еми и ние ходим на сесии ,кво да правиш :) на 24-ти пък сме на бал съюзно , така групово под строй, ще хапнем ,пием, секс ще правим, та ако може на 24-ти да не ни нападате .... та да не се напием и изкараме лаптоповете , че ще изпуснем секса. та нещо много взе да ми прилича на първата война,тази ......а ти може и с двете си аз, да си направиш съюз , не ми пречи .....
  • Ти си супер смешен изтърсак , Смерч. Толкова си жалък , че тук за този очертаващ се месец още по- жалък ще станеш в очите на целия сървър. За Лорд Ван ли е или как беше този абонатът Лъвчето ,а и останалата сбирщина от палми и недоносени - смея да твърдя ,че и с конкурс да ви избират няма как да си пасвате повече. Секс щом казваш ,че ще правите съюзно .. ти като лидер и най-голям стратег няма да позволиш Клеопатра да е сама и ще и' извземеш функциите , знам те аз
  • Я /аз/ съм ...... яла / ела/ да се запознаеш със съюза .......направо като от спа център ще си излезеш, ще се кършиш като ориенталска танцьорка ...... аз най много ще ти се радвам.
  • Непоправимо смешен си , трай си в дупката там долу. Жалко,че си ме игнорирал и пълня тук на хората главите , ама то като няма къде да избиеш комплекси в живота - то тук във виртуалния свят ще се опитваш , палячо