Pirates Of War(POW ) vs VIKINGS(VKG )

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Доста си хитър смерч.Ако искаш събери 20 човека,събираме и ние 20 човека и тогава може да направим нормална война.Всички знаем номерата които въртиш!Не е кой знае колко трудно и аз да направя съюз с 3ма човека и 5 палми и искам да видя как ще ми направите точки :Д Просто искам да кажа,че правилата са доста глупаво измислени!
  • Pankata2017bg wrote:

Просто искам да кажа,че правилата са доста глупаво измислени!
    Предложения ли искаш да направиш за такива? Ако нямаш, по-добре си замълчи. Правилата са такива по каквито вие се радвахте когато печелихте преди, сега като видяхте другата страна и почнахте да ревете. Защо ли не се учудвам...

The post was edited 1 time, last by blade ().

• По какво си прилича тази война с предишната искам да те попитам,г-н Капацитет?Погледни точките и ще разбереш за какво говоря,както и броя на играчите от така нареченият "съюз" POW.Според теб нормално ли е да ти обявят война 7 човека от които 2ма бяха кикнати,1 палма и един играч който е 1000 точки и очевидно е мулти на някой?Според теб нормално ли е ? И се пише учудвам,както и печелихте...научи се да пишеш,нали си някакъв модератор?
  • Защо обявихте война на BGR бих попитал? Защото бяхте 4-5 пъти по-малко, и се надявахте това да ви спечели войната явно.
    Това, че в тази война точките са мижави не е наш проблем. Като играете на котка и мишка ще е така.
    А за писането ми недей да ми правиш забележки, при положение, че след препинателни знаци не слагаш интервал най-малкото което.
    Пак казвам - ако имате претенции за правиалта на войните има си тема за целта. Или вие знаете само да критикувате?(запази си отговора за себе си, то се вижда)