Проблем с влизане в Ета

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Проблем с влизане в Ета

Здравейте! От няколко дни имам проблем с влизането в свят Ета!? В останалите светове влизам без никакви проблеми, но при опит да вляза в Ета излиза надпис на бял фон, че файла index.php не е открит!?! Почистих кеша, дори преинсталирах браузъра, опитах и с влизане от друг компютър - резултата е същия! ?( ?( ?(
      Резултат от влизането в Ета!

The post was edited 1 time, last by Garvana ().

• На мен не ми отваря скриншота .....някой път се получава и от слаб нета .... Пробвай първо да влезеш в Ета и тогава в другите сървъри , да видиш имали разлика ....,Пробвай и през друг браузър ... Хром, Мозила, Опера ...
      " Един изстрел в крака се равнява на 3 часа възпитателен разговор " Смерч
    • От 2009-та или 2008-ма, вече не помня, играя тази игра и в последно време влизам само да пусна вино насам-натам(колкото да не ми изтрият акаунта. За толкова време не ми се е случвало да получа бан, но вече се съмнявам, че това е била причината :D Днес бях решил да опитам за последно и взех, че успях :D Вече дори не следя правилата на играта, надявам се да не съм прекалил с разноса на вино из градовете си и това да е причината :D
      P.S. Благодаря на отговорилите ми, на въпроса! Всичко го правя толкова идентично и еднообразно, че няма къде да объркам нещата :) М/у другото съм в ИТ сферата и всички възможни начини за влизане бяха опитани.... единственото ми обяснение е както вече споменах, БАН! Още веднъж благодаря и наздраве на всички! Приятна игра! :)

The post was edited 1 time, last by Garvana ().

• Здравей, vladko35! Нямам друго обяснение, защото просто обнових страницата, на която изписваше гореспоменатия надпис и... отвори ми страницата за изтекла сесия!(Браузъра е същия, страницата не е затваряна от няколко дни, просто компютъра не се изключва) :D След това отворих началната страница и влязох съвсем нормално!(Не съм променял криптирането на страницата) :)
      Шифроване