Мултиакаунти

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Мултиакаунти

Сега текат дискусии относно правила, наказания и имам един въпрос. Не съм сигурна дали ще успея да го формулирам както трябва, но се надявам да разберете какво питам.
      Ако един играч има позволеният максимум акаунти в един сървър и същият този играч е бан и съответно всичките му акаунти са палма и играчът си направи нов рег в същия сървър и отново си нарои отбор мултаци, то това нарушава ли правилото за допустим брой акаунти в сървър или не го нарушава?
    • Здравейте.

Зависи за какво е баннат играча.
      Ако е баннат за мултиакаунтинг, тогава следва, че всичките му акаунти ще са баннати. В такъв случай може да си направи позволеният брой акаунти.
      Ако е баннат за по-кратък период от време с друга причина, не му е разрешено да си прави други акаунти. Трябва да изчака да му изтече наказанието.
      Важно е да не губим човечността и добротата в себе си.
      Ако ги загубим не ни остава нищо...
    • Предполагам, че е заради мултиакаунтинг, тъй като всичките му акаунти са с бан, но не е сигурно.
      А какво се случва когато му изтече наказанието и се окаже с 20 акаунта?
      Всъщност с каква продължителност е един бан за мултиакаунтинг?
    • Банът за мултиакаунтинг е с продължителност 365 дни.
      А това дали играча ще си използва акаунтите отново, след като им изтече бана, е негов избор. Стига да изтрие или да не използва новите и да изтрие тези, които са в повече, заради което е бил баннат, няма да има проблеми.
    • Мамо...мамоооо...тате баща ли ми е?
      Едно време един отличен играч го делнахте доживот за два акаунта....ся ми приказвате за 365 дни за по 10 акаунта от едно IP.
      Осрахте я таз игра.
      Ама яко.
      Като не можеш да плуваш, оти изобщо се съблачаш ?
    • vladko35 wrote:

Здравейте.

Ако е баннат за мултиакаунтинг, тогава следва, че всичките му акаунти ще са баннати. В такъв случай може да си направи позволеният брой акаунти.
      Ако е баннат за по-кратък период от време с друга причина, не му е разрешено да си прави други акаунти. Трябва да изчака да му изтече наказанието.
      извинете за въпроса, но доколкото разбрах в правилата на играта няма определен брой разрешени акаунти в сървър стига да няма пряко взаимодействие помежду им и разбира се да са обявени или съм разбрал грешно ?
    • gifted wrote:

vladko35 wrote:

Здравейте.

извинете за въпроса, но доколкото разбрах в правилата на играта няма определен брой разрешени акаунти в сървър стига да няма пряко взаимодействие помежду им и разбира се да са обявени или съм разбрал грешно ?
      В правилата не е записано, но не можете да свържете повече от 10 акаунта, защото системата ще Ви ограничи.