Untouchables(-UNT-) vs. България(BGR )

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Поради продължила повече от 24 часа преобладаваща неактивност в състава на съюз България [BGR] (19 играчи във ваканция и 4 играчи с под 400 генерала от общо 42 играча) войната се прекратява. Победител е съюз Untouchables [-UNT-]. Окончателният резултат от войната е 3,879,962 vs 1,513,425 точки в полза на -UNT-. Честито на победителя! Темата ще остане отворена до края на седмицата за финални дискусии и поздравления. Залата на Славата ще бъде актуализирана тези дни.
  • Доста неспортсменско от страна на БГР.
    Разликата беше голяма, но поне можеше да изкарат до края на войната или да се предадат официално.
    Те постъпиха като пълни мишки и вчера 5 човека забиха палми и изгониха още един, за да загубят войната служебно.
    Чак се чудя, как Викинг се озориха толкова много срещу толкова слаб съюз.
    И една поправка, съюз БГР са 41 човека, след като Rubik беше изгонен вчера в 19:26 сървърно време.
  • За разлика от x-men, аз пък ще честитя победата на съюз UNT, без излишни коментари, само един, и ще добавя че това е мое лично мнение.

"Човек трябва да се научи и да печели и да губи, без да обижда излишно, и не само в игрите но и в реалният живот!"

В тази война победи по добрият във военно - тактическо отношение съюз.

още веднъж честита победа
  • X-MEN wrote:

Доста неспортсменско от страна на БГР.
    Разликата беше голяма, но поне можеше да изкарат до края на войната или да се предадат официално.
    Те постъпиха като пълни мишки и вчера 5 човека забиха палми и изгониха още един, за да загубят войната служебно.
    И една поправка, съюз БГР са 41 човека, след като Rubik беше изгонен вчера в 19:26 сървърно време.
    Други играчи в различно време..
  • Pankata2017bg wrote:

X-MEN wrote:

Доста неспортсменско от страна на БГР.
    Други играчи в различно време..
    Да, прави сте. Наистина е много трудно да вземеш доклад когато нямаш 30-то ниво стена. Сега е по-лесно, седиш си зад стената и когато я бутнат дърпаш и да те няма
  • Pankata2017bg wrote:

Не мога да разбера защо се опитваш да разговаряш с хора които е явно че знаят повече за играта и играят по-добре от теб :Д
    Аз не я разбирам играта, нямам такива претенции. Вие щом е разбирате, добре. Тик-так, тик-так....
  • Честито на UNT за победата, не съм и очаквал друг резултат, макар че честно казано очаквах UNT да ги доминират много повече. Сега дрънка ще може на спокойствие да се посвети на любимото си занимание, а именно да се опитва безуспешно да шпионира наши хора за сотаджийките. Ама то нормално, като сичките шафрантий в сървъра са се събрали в един съюз винаги ще има някой отчаян който да се опитва да намаже =Д =Д
  • Незнайният Юнак wrote:

Честито на UNT за победата, не съм и очаквал друг резултат, макар че честно казано очаквах UNT да ги доминират много повече. Сега дрънка ще може на спокойствие да се посвети на любимото си занимание, а именно да се опитва безуспешно да шпионира наши хора за сотаджийките. Ама то нормално, като сичките шафрантий в сървъра са се събрали в един съюз винаги ще има някой отчаян който да се опитва да намаже =Д =Д
    Каква чест, “най-великите” играчи в икариам, все за мен говорят :$
  • Незнайният Юнак wrote:

Честито на UNT за победата, не съм и очаквал друг резултат, макар че честно казано очаквах UNT да ги доминират много повече. Сега дрънка ще може на спокойствие да се посвети на любимото си занимание, а именно да се опитва безуспешно да шпионира наши хора за сотаджийките. Ама то нормално, като сичките шафрантий в сървъра са се събрали в един съюз винаги ще има някой отчаян който да се опитва да намаже =Д =Д
    Почти половината от съюза не искаха война с БГР, за това и не се включиха въобще :)
    То нямаше и нужда :)