Vikings [VKG] vs Circle of delta[COT]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• X-MEN wrote:

MrDruNkk wrote:

X-MEN wrote:

MrDruNkk wrote:

cbelchev wrote:

Силно апелирам,след тая война, УНТ да обявят война на ВКГ, или ВКГ да обявят на УНТ :D
    то и аз така :)
    Към момента съюз -UNT- няма намерение да обявява война на съюз VKG.
    мишок :)
    Ей мишка, що ме караш да спамя излишно в чуждата тема :ДДа, страх ме е за това няма да обявяваме война на VKG :)
    Ама може на СОТ да обявя и да ги бия сам :)
    а бе ти май като г-н жълти гащи си превъртял :D
  • само мога да ви кажа че всички сте пълни смешници за какви битки ми говорите и за какви войни с тия мизерни акаунти в тая тета ,повечето от вас ви знам и ета и там сте смешни говоря за господин Робин :D :D :D и съюза на викинг от 9 човека който по точки е по малък от моя акаунт :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: обявявайте войни в ета като сте толкова големи мъже но нещо не ви стиска :)
  • viva8899 wrote:

само мога да ви кажа че всички сте пълни смешници за какви битки ми говорите и за какви войни с тия мизерни акаунти в тая тета ,повечето от вас ви знам и ета и там сте смешни говоря за господин Робин :D :D :D и съюза на викинг от 9 човека който по точки е по малък от моя акаунт :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: обявявайте войни в ета като сте толкова големи мъже но нещо не ви стиска :)
    как се пишеш, мога да кажа на робин да дойде да си направите 1в1, освен ако нямаш и ти жълти гащи?
  • Виж сега със сигурност жълти гащи нямам но имам жълти прашки :D но няма да си ти щастливецът който ще ги види :P ,ако имаш толкова голямо може и да ти кажа коя съм,естествено срещу заплащане ;) нали знаеш всяко удоволствие се заплаща :D
  • viva8899 wrote:

само мога да ви кажа че всички сте пълни смешници за какви битки ми говорите и за какви войни с тия мизерни акаунти в тая тета ,повечето от вас ви знам и ета и там сте смешни говоря за господин Робин :D :D :D и съюза на викинг от 9 човека който по точки е по малък от моя акаунт :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: обявявайте войни в ета като сте толкова големи мъже но нещо не ви стиска :)
    Не че считам авторът на този коментар за човешко същество или имам някаква капка интерес към каквито и словесни фекалий да излизат от зурлата му, но държа да се отбележи че:

Ние не играем по други сървъри освен Йота и то не сериозно, почнали сме в Тета и ако има някакво съвпадение с някой съюз в друг сървър, то е само в имената.
  • Незнайният Юнак wrote:

viva8899 wrote:

Не че считам авторът на този коментар за човешко същество или имам някаква капка интерес към каквито и словесни фекалий да излизат от зурлата му, но държа да се отбележи че:
    Ние не играем по други сървъри освен Йота и то не сериозно, почнали сме в Тета и ако има някакво съвпадение с някой съюз в друг сървър, то е само в имената.
    + Prostitution is illegal
  • Pankata2017bg wrote:

Ей дрънк вместо да философстваш я си кажи истинският адрес да дойда да наредиме един пъзел на спайдер мВервай ми
    Вервай ми , че специално от теб и Патока ще направя мъже един път ......ако наредим един пъзел на спайдер . А тук остана още двама души да намеря и да Ви видя колко струвате, дечица мой / то се знае де/ :) Цяла зима имам на разположение , свърши работата по строежите , та ....... мои сте :)

П.П. Кипарис, на теб бих забранил въобще да пишеш тук , като не взимаш никакво участия ,нито във войни, нито в битки. Явно мислиш , че е нещо като фейсбук , и само цъкаш лайкове или там кво се води ..... и бля, бля....

:stick:
    " Един изстрел в крака се равнява на 3 часа възпитателен разговор " Смерч
  • Смерч wrote:

Pankata2017bg wrote:

Ей дрънк вместо да философстваш я си кажи истинският адрес да дойда да наредиме един пъзел на спайдер мВервай ми
    Вервай ми , че специално от теб и Патока ще направя мъже един път ......ако наредим един пъзел на спайдер . А тук остана още двама души да намеря и да Ви видя колко струвате, дечица мой / то се знае де/ :) Цяла зима имам на разположение , свърши работата по строежите , та ....... мои сте :)
    П.П. Кипарис, на теб бих забранил въобще да пишеш тук , като не взимаш никакво участия ,нито във войни, нито в битки. Явно мислиш , че е нещо като фейсбук , и само цъкаш лайкове или там кво се води ..... и бля, бля....

:stick:
    На теб бих ти забранил интернет да използваш. ама не коментирам това тук :)
  • само мога да кажа че администраторите си вършат чудесно работата :) а това че на някой не им изнася написаното по техен адрес си е техен проблем говоря за великите викинги естествено в кавички,и за сиренката или баничката там каква е все едно :D момиче не се напрягай толко медали не раздават :D :D :D
  • Малко се загуби в целият този спам последните два дни, но благодарности на Блейд за инфото за междиният резултат от войната.

Имам въпрос дали ще се отрази много на резултата ако бъдат премахнати всички доклади в които има налепени ненужни емотикони?!?

И дали е възможно за напред те да бъдат премахвани (или емотиконите или докладите)!

Мисля че нищо не пречи доклада да фигурира в един пост без да бъде гарниран от допълнителни картинки
  • Ivo2510 wrote:

Малко се загуби в целият този спам последните два дни, но благодарности на Блейд за инфото за междиният резултат от войната.

Имам въпрос дали ще се отрази много на резултата ако бъдат премахнати всички доклади в които има налепени ненужни емотикони?!?

И дали е възможно за напред те да бъдат премахвани (или емотиконите или докладите)!

Мисля че нищо не пречи доклада да фигурира в един пост без да бъде гарниран от допълнителни картинки
    Единствените хора, които слагат емотиконки на докладите си са полтъра и дари. Доста добър върпос между другото. Сигурно като премахнем 1/3 от докладите резултата ще си остане напълно същия без разлика.

Съжалявам, че имаме повече доклади и ти се налага да гледаш емотиконките на полтъра, ама така ше е :)
  • Иво, няма как да махнем валидни доклади.
    Тези емотикони са с цел да ви дразнят предполагам, не им обръщайте внимание.
    Все пак няма излишен спам към докладите каквото е изискването.
    Все пак ще е хубаво да се въздържате от честото им ползване на емотиконите заедно с доклади.
    Благодаря за разбирането.
  • blade wrote:

Войната е обявена по правилата. Зачитаме доклади от 23:59 часа сървърно време на 04.10.2017.
    Моля, придържайте се към добрия тон на комуникация. Запознайте се с правилата на форума и войните и поддържайте списъците си актуални като обявявате напускането и приема на играчи с час и дата от Дипломатическия съветник. При въпроси относно войната, можете да се обръщате към мен илиTaledo.

За съюз VKG

членове:16
    общи точки: 8,672,000
    осреднени точки: 542,000

Незнаен Юнак
    Zulgan
    Taledo напусна съюза Ланкър [56:45] 15.10.2017 20:42:50
    Mecho_KYX (u)
    bojidarts
    lamq7a (u)
    pavkata
    Burgasdrus
    Dhr7
    Pankata2017bg Членството ви в съюза VIKINGS е отменено от azrud 15.10.2017 20:05:36
    Vushev
    POLTERGEIST
    b0t
    Кукуруз
    azrud напусна съюза Полис [38:40] 15.10.2017 20:13:59
    CptStrider напусна съюза 15.10.2017 21:32:08
    vasosss Приеми поканата за съюза 15.10.2017 20:34:15

За съюз COT

членове: 28
    общи точки: 12,813,944
    осреднени точки: 457,641

GlacialSpirit
    darry
    Mari92
    Kann (u)
    Devilish
    Даниела
    Психопат Жокера
    Къцитo Изхвърли от съюза 06.10.2017 8:40:31
    1234567890
    eleashar (u)
    Sargon I
    амарило
    Azazell Изхвърли от съюза 04.10.2017 3:29:30
    АморалнА
    di666
    GouenRyuuga (u)
    Лорд Ван
    PATRATA (u)
    satrap
    АHIL (u)
    pamela (u)
    Miss Cat (u)
    ewa (u)
    Applest
    The Queen
    Deft
    boryana
    Nnachevv
    ivo2510 Приеми поканата за съюза 21.10.2017 11:10:23

Блейд ако не си забелязал войната свърши ....Искате да станем като немските сървъри и да няма нападки и такива глупости ... От понеделник никой не е писал тук в тази тема още малко и ще минат 24 часа ти не си обявил края ... Няма как да стигнем немците много време...
    SIRENKA !!!

The post was edited 1 time, last by sirenka ().