Връзка с подръжката

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Връзка с подръжката

Здравейте...
    Искам да поставя следния проблем:
    Имам Бан за лека обида...пиша тикет с питане защо съм Бан???
    Пиша веднага...Отговор получавам след 24 часа,след като съм положил усилия да намеря ГО веднага след бана с молба да ми отговори в Тикет системата....
    Отговорът е да пиша от Имейла на Играча с Бан...
    Аз имам една регистрация в Тикет системата...Не е ли логично след като имам споделяне от акаунта с който пиша,с наказания Акунт да мога да получа отговор...???
    Значи ли че ако имам 10 акаунта ...които поради изискването на Играта има 10 различни Имейла...трябва да имам 10 регистрации в Тикет системата...???
    Що за тъпотия е това...???
    Тази игра се превръща в мъка вече ...останаха малко мъчещи се...а Екипа не помага...оставам с убеждението че нарочно пречи и бави нещата...
    "Прости на враговете си,но никога не забравяй имената им"
  • Привет.
    Ще се опитам да Ви обясня накратко.
    Това, че имате споделяне с друг акаунт не значи на 100%, че и той е ваш. В тикет системата може да се обсъжда каквото и да било само и единствено със собственика на дадения акаунт, зад който стои и имейл.
    В случая вие искате обяснение за наложен бан за акаунт, при който освен споделянето на ИП, друго не Ви свързва.
    Собственика на мейла е собственик на акаунта!
    За целта, след като сте си направили труда да имате няколко акаунта с различни имейли, то е достатъчна само една регистрация в тикет системата, НО е необходимо да добавите към профила си и мейла който отговаря на акаута за който имате питанка. Това става по следния начин: След като влезете в тикет системата, на началната страница ще видите
    активно поле "Управление на e-mail адресите", на което след като
    кликнете, ще видите ново "Добави e-mail адрес". Кликнете и на него и ще
    се отвори прозорче в което да въведете новия мейл адрес и бутонче
    "Изпрати" което трябва да натиснете след това.

Супер лесно и просто е, изисква не повече от минутка и после може да питате на воля каквото Ви душа иска, като моля да си отбележите, че отговор на тикета ви, не е задължително да получите на мига в който вие сте решили.
    Просто е трябвало да разгледате акаунта си в тикет системата .... вместо отново Екипа да е виновен и за това, че не сте го направили.
  • Да Стефане...всички Вие станахте Богове и от височината на знанията си защитавате Екипа...
    Не е лошо да го обясните и в отделна Тема...щото има сигурно и други "Неграмотни" като мен...
    Съвсем скоро няма да има на кой да обяснявате ....
  • Лъчо, смири се малко и недей така с големите лопати да ни зариваш...
    Всички ние сме обикновенни хора и играчи също, в тази същата игра и това, че ти не познаваш правилата, не те оправдава, да се държиш по начин, все едно, член на Екипа е виновен за това, че това непознаване е довело до ситуация да потърсиш помощ и след като си получил такава да прехвърляш отново вината.
    Питаш, получаваш отговор, който само може да ти е от полза, след като виждам, че не си направил и малка крачка да разгледаш акаунта който управляваш в тикет системата.
    Знаеш, че Екипа на играта е за това и аз точно и ясно ти обясних тук, как да сториш това, но НЕ и да пренасяш личните си мераци в изказ който опитва да вмени на останалите потребители, които четат форума, че Екипа тенденциозно определя играчите като "неграмотни".
    Ако имаш въпроси относно този си акаунт или игровите акаунти които управляваш, то считай се свободен да зададеш въпросите си, а ние със знанията, ще отговорим както е реда.
  • И Лъчо .... има ОТДЕЛНА ТЕМА за това в този форум, описана подробно от Bashi - Как да се свържа с екипа чрез тикет системата?
    Ето какво е написано в нея: Забележка: Една регистрация в тикет системата е достатъчна, за да използвате съпорта на всички игри на Gameforge, независимо от общността. Освен това, не се изисква отделна регистрация за всеки използван e-mail. След като се регистрирате може да добавяте e-mail-и като в този случай при пускането на нов тикет трябва само да изберете кой искате да използвате.

Чукча обаче писател, а не читател.
  • Ами Стефане ако нямаше лично отношение към мен...Щях да прочета последния ти ПОСТ...И темата да се затвори.
    Естествено че не пропусна да Мрънкаш по мой адрес...Жалко за теб....