RIP Ikariam

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• RIP Ikariam

Скъпи приятели,

на 20.11.2017 Kappa ще отвори врати. Този сървър ще има специална настройка - търговските кораби ще бъдат с 50% по-бързи.

Приятна игра!
      Ikariam.BG Team

ясна е работата,за 1 година 3 нови сървъра,а майната му ,че другите са празни,ясна е целта на Геймфордж,последен опит за бързи пари и прекратяване на support-а и икариям световете :)
    • Зависи вече на кого му изнася да троши нерви в битки, но така колкото и активни на има от трите свята - епсилон, зета и ета и се слеят... еха, ще паднат големи битки за надмощие.. според мен ще бъде забавно и може би за миг ще се върне старата тръпка... все пак няма нищо вечно, но ако остане така то мъртвилото е гарантирано
      Единственото кофти нещо, ще са мулти акаунтите, понеже всеки играч има по един акаунт във всеки един свят, но за сметка на това ще се съберат всички да играят задружно или един срещу друг....просто казано... "голямо мазало".
    • blade wrote:

delirium wrote:

да слеят и трите свята да стане меле :)
      Това меле колко време мислиш, че ще е? Максимум 6 мсеца и после още по голямо мъртвило...
      Ти може да изкараш и повече...като се има предвид че имаш 1 милион Генерала в Мулти акаунта си в Епсилон...
      Заради такива като теб играта ...няма да я бъде...
      Да се Махне Черния пазар...за да фалираш....
      "Прости на враговете си,но никога не забравяй имената им"
    • Абе Лъчо ти освен да мрънкаш, да се оплакваш, да завиждаш, да намираш кусури на другите можеш ли?
      Не ми отговаряй, то се е видяло X/
      Гледай си омрелия съюз където сте 90% палма играчите, 5/7 дена, и си трай докато жена ти още дава да играеш.
    • blade wrote:

Абе Лъчо ти освен да мрънкаш, да се оплакваш, да завиждаш, да намираш кусури на другите можеш ли?
      Не ми отговаряй, то се е видяло X/
      Гледай си омрелия съюз където сте 90% палма играчите, 5/7 дена, и си трай докато жена ти още дава да играеш.
      Не защитавам никой но по умрели от това ръководство няма как може човек от ръководството да се държи така това нормално ли е
    • Ще помоля всички да избягват личностините нападки. Ако желаете да коментирате отварянето на нов сървър добре. Но не използвайте това за заяждане. Изкажете мнение, но не се нападайте един друг.
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.

• pokahontas wrote:

Ще помоля всички да избягват личностините нападки. Ако желаете да коментирате отварянето на нов сървър добре. Но не използвайте това за заяждане. Изкажете мнение, но не се нападайте един друг.
      Тия сървъри вие от БГ екипа имате ли някакъв контрол кога ги пускат на нашата общност, или те просто ви ги пускат, така да се каже, от горе? Или можете ли поне да им кажете, че общността няма да бъде позитивно въздействана от такива промени.
    • Е за Блейд е разрешено...Да напада...за другите ще има наказания...
      Не го укорявайте...толкова му е капацитета...
      Думата игра какво ти говори на теб???
      Май само победа на всяка цена и с всички средства...

Ами извинявай...аз си имам работа ,жена и деца....
      На теб ти липсва някое от тия звена...Да не кажа по силни думи...

Разбирам че ти е криво за Мултиакаунта в Епсилон с Милионите генерали....ама ти си го направил не аз...
      "Прости на враговете си,но никога не забравяй имената им"
    • Здравейте , сега като отвориха новия сървър старите ни акаунти в Ета (бях аз ) се изтриват а някъде можем ли да започнем с тях , защото във ета имаше хора от 2009г. а тогава нямаше ета ?
    • Здравейте , сега като отвориха новия сървър старите ни акаунти в Ета (бях аз ) се изтриват а някъде можем ли да започнем с тях , защото във ета имаше хора от 2009г. а тогава нямаше ета ?

Подобно нещо няма как да стане,акаунтите в ета са бели прехвърлени след сливането на сървърите,от Алфа 2009 г са регнати и са преместени в Ета.
      Няма как да влезнеш в нов сървър в акаунт от милион точки и прочие,замисли се малко какъв ще е смисъла,акаунти в нови сървъри не може да се местат.