Пирати Капа

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Пирати Капа

Добро утро :)
      Въпросченцето ми е свързано с Капа и най-основно с пиратското класиране още 3 часа след откриването на сървъра. Та .. да стигнем до въпроса.. Защо ? 8|

П.П: Също и не виждам след колко време ще е следващото пиратско класиране, а и уж класацията се обновява през половин час :) До скоро играех и не ми се вярва да има някакви "Безумни" промени в правилата при пиратите, нали така ? :)
    • Извинете, но не рабирам точно какъв е въпроса. Искате да знаете защо има пиратско класиране ли или има проблем с класацията и тя не се е обновила? Бихте ли пояснили?
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.

• има класация на пиратите която е от 19.07 2013 год
      и въпроса му е защо първите който са се регистрирали в сървър капа са получили ресурс от пиратите ?
      не се ли започва всеки сървър със равен старт за всички ?
    • Аз искам да попитам в Капа пиратите бъгави ли са или да?
      Понеже нито показва оставащо време до оценка нито нищо..... :thumbdown:
      Понякога се чувствам като Господ,когато наредя някой да бъде убит,той умира на същия ден!!!-Пабло Ескобар :ninja:
    • Във всички нови сървъри има проблем с пиратите. При пускането на сървърите е станала някаква грешка в настройките. ГФ работят по отстраняването на проблема.
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.

• Отстраняване на проблема ?
      Как се отстранява такъв проблем, че и хората да останат доволни ? :) Защото недоволството остава със сигурност.
      Моята лична опция е изземането на ресурса от възползвалите се. Само че на всички е ясно, че няма как да стане :)
      По начало пиратите са най-големия провал в играта, а сега го задълбочихме :huh:
    • Незнайният Юнак wrote:

Дайте фрий ресурс на всички! Аз съм "за" :D Или примерно по 50 амброзия
      Ще кажеш че за първи път играеш икариам не разбра ли до сега че ГФ искат само да взимат но не и да дават
      ако мислиха малко за играта нямаше да пускат 143251 нови сървари и щяха да се постараят поне малко да задържат играчите
      Iota колко скоро започна а вече хората започнаха да се отказват защото няма със кого да се збиеш
    • а кога най-сетне ще се реши проблема с мулти акаунтите ??? Две години не бях играл , тъкмо си помислих че нещата са се оправили ама защо ли съм се объркал... защо в нов сървър се позволява мулти акаунт ? Той не е слят с някой друг така че ип споделянето не би трябало да важи...
      Първата пиратска класация беше упорочена от хора с мулти акаунти , които правеха по 40к точки и нагоре от акаунти на един ден.. втората почва по същия начин. Моля ви се вземете някакви мерки за тия ботове !!!
      Аз ходя се карам с хората а накрая изкачат някакви с ботове и в топ 50 има 30 реални човека и 20 бота...
    • ДА...... тва не тря да е разрешено!
      Просто се губи смисъла и тръпката от пиратите.....
      Аз ограбих 50 човека и а уния с мултитата на всеки 30 мин правеха по 100к точки...
      Ясно ми е , че го правите за пари....ама да ви имам и умрялата игра..... :thumbdown: :thumbdown:
      Понякога се чувствам като Господ,когато наредя някой да бъде убит,той умира на същия ден!!!-Пабло Ескобар :ninja:
    • След сливането на сървърите мултито бе разрешено. Няма да го забранят отново. Относно ботовете ГФ постоянно слагат банове. Както знаете първият е 28 дни, а следващият път ако те хванат отново е перманентен.

• добре а защо след като има банове за ботове не се виждат да са блокирани ? Няколко човека знам които ви докладват за мулти акаунти и нищо не става . Първия сезон беше 21 дена , напълни се с мулти акаунти създадени за пирати , сега почна втория и пак нищо не става . Знам че публикуването на координати не е разрешено , затова само ми кажете на кого да.ги пратя и ще му ги пратя с имена и координати . В противен случай защо всички не си направим по 10 мулти акаунта и да видим на кого.ботовете ще са най-бързи...
    • значи тая.схема е много лесна : двама човека с по 10 мулти акаунта свързани с ип споделяне. Единия граби акаунтите на другия.и обратно.
      Ако бота е правилно свързат той генерира до 50к точки на ден , значи 10 бота х 50к на ден за 20 дена колко стават ....
      Ето затова.ме е яд мен!
      Наградата за пиратите е намалена, вече се събира за престиж а не за ресурси...
    • (това и към екипа , и към ГФ , и към играчите изобщо)
      Проблемът не е в това , ча някой чрез нерегламентирани , неигрови средства си е набавил ресурси ! Такива едва ли имат умствения потенциал да осъзнаят , че в играта -

РАЗМЕРЪТ НЯМА ЗНАЧЕНИЕ !

При добро желание , нечестивците винаги може да бъдат отстранени......друг е въпросът дали има желание .

Проблемът се състои в това , че за да има игра изобщо , на всяко нападение следва да има възможност за адекватна защита . Сега нищо такова няма ! Закономерно (искаш или не искаш) се получава тъпотия някаква , както се и получава.....
      .......Защита при пиратите сега е почти невъзможна . Става безсмислено и поради това безинтересно за играчи с мисъл в главата...За това Играчи няма ! Има предимно тарикати на дребно , радващи се на ефтини шмекерии....:)))