Clever Thieves(-CaT- ) vs България - 681(BGR )

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Не квича, незнайни!
    Нямате място в тази тема нито ти , нито Дрънка, нито Х-мен, още по-малко "патриотката" Дари.
    Съюз САТ няма нужда от вашето рамо и коментари. Те са достатъчно развити, опитни и силни бойци.
    Както и съюзът на Пламен. Това е вече стар свят, видял доста битки.
    Ако имате сметки за уреждане го правете в света , който играете.
    А иначе да ти е простено, чадо! То още много имаш да се учиш, та те разбирам.
    ПОЗОР, го използва "патриотката" от групата ви дето се е намърдала в дискусията.
    Аз само обяснявам какво означава думата позор, спрямо нейните писания в тема, която няма място!
  • Кречетало, ще се съглася само с две неща от безпочвеното ти бръщолевене: на никой не му пука много-много за нашите коментари и не трябваше да превръщаме темата в поредното място да се псуваме, ама ти специално го правеше във всяка наша война, така че имам оправдание. Единствената причина да добавям още един коментар е да натъртя че можеш да ме наричаш както искаш, но не и да ме вкарваш в един кюп с дарка и дрънка, това е вече прекалено! :D

п.с. сметките с вас си уредихме когато ви разцепихме въпреки развитието, пиратите, мултаците и другите съюзи които бяхте прикоткали при вас :)

The post was edited 4 times, last by Незнайният Юнак ().

• алис wrote:

Не квича, незнайни!
    Нямате място в тази тема нито ти , нито Дрънка, нито Х-мен, още по-малко "патриотката" Дари.
    Съюз САТ няма нужда от вашето рамо и коментари. Те са достатъчно развити, опитни и силни бойци.
    Както и съюзът на Пламен. Това е вече стар свят, видял доста битки.
    Ако имате сметки за уреждане го правете в света , който играете.
    А иначе да ти е простено, чадо! То още много имаш да се учиш, та те разбирам.
    ПОЗОР, го използва "патриотката" от групата ви дето се е намърдала в дискусията.
    Аз само обяснявам какво означава думата позор, спрямо нейните писания в тема, която няма място!
    Ти на какви хапчета си?
    Чудя се как те понасят хората в съюзите, в които играеш. В Тета ми писаха, някои твои съюзници, че не могат да ти търпят глупостите, същото, на времето, са ми писали и за Епсилон. Единственото ми обяснение е, че го правят от съжаление, за което ги поздравявам :)
    А щом ми говориш за Алфа, значи си играла там. Чудя се, как е възможно да си толкова некадърен играч, при положение, че играеш от толкова време. Но и за това си има обяснение :)
  • СПРЕТЕ, ПРОСТО СПРЕТЕ!!!!!
    Как не ви е срам всичките???
    Стига с тези заядливи коментари!!!!
    Замислете се малко какви ги дрънкате!!!

п.п. и ми отговорете на един въпрос: На колко хора днес казахте "Добро утро" с усмивка...просто усмивка и поздарав... Опитайте, това ще промени поне малко сивото ви ежедневие:)
  • кокошкара от тета са изказа пак неподготвен :rofl:
    хареса ли ти номера дет ти врътнах там преди малко :tease:
    с 3000к ак тръгнал да краде с 212 търговски ак на 500к

а що се отнася до дарина всички я разбраха що за стока е и да не се изказва и тя без да е зела разрешение от менчето и дръндююю :rofl: :tease: :rofl:
  • Ще си позволя да изпреваря колежката, и ще затворя темата. Нямам намерение да гледам кавър на предаването "Кой е по-по-най" с бате Енчо.
    Съжалявам, че съюз BGR не успя да се раздвижи за тези дни на война. Имахме намерение да станат интересни битки, но уви...
  • Извинявам се за забавянето.
    Резултатът от войната е следният:
    За съюз Clever Thieves [-CaT-]: 9,470,654 точки (189,413 генерали)
    За съюз България - 681 [BGR]: 3,407,370 точки (68,147 генерали)
    Победител с разлика 6,063,284 точки е съюз -CAT-. Честита победа!
    Залата на славата е актуализирана.