Нов Сървър?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Нов Сървър?

Понеже последните 2 сървъра бяха такъв грандиозен успех и решиха да ни пуснат нов сървър, изглежда. Както и да е, нямате контрол върху това, най - много да им дадете предложение, ама кой има време за тва. Но най - малкото можехте да постнете някакво съобщение тук предварително, за всички други имаше. Сега трябваше да ре-логна в икариам за да не се чудя утре какво по дяволите е това екстра бутонче в списъка със сървърите :D

P.S.: Да, за който не е имал щастието да узнае, утре очевидно получаваме нов сървър
    • пускат нов сървър едва три месеца след последния който се оказа голям провал защото повече от половината играчи са на палма мултита са или не играят но както и да е нали все пак и game over играе а той копува ограмни количества амброзия което което за геймфордж означава пари
    • Съобщение бе публикувано във форума, два дни преди пускането на сървъра, когато ни казаха, че ще има нов сървър: Нов сървър

Относно пускането на нови сървъри, това не зависи от нас. Дори и да не искаме сървъра, пак го получаваме. Не ние ме тези, които взимат решението. Ние не можем и да спрем пукането на сървър или да разубедим тези, които да решили, че трябва да има нови сървъри.

В момента политиката им е да пускат нови сървъри през определено време. Преди не беше така, но сега е така.
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.

• Честно, не разбирам логиката на тия хора.Преди години имаше 2 сървъра, хората се молеха за нови, но нищо, сега е от празно по-празно, а те жулят нови сървъри през 2 месеца, луда работа.
    • Хубаво пускат нови сървъри, но не от тези които всички искат. Къде е този с грабенето на злато? Поне за такъв сървър ще се очакват повече желаещи от колкото за по-бърз добив на ресурси.... Единственото по хубаво е евентуално да си пуснеш олигархията като форма на управление, тъй като бонуса от сървъра неутрализира недостатъците.
    • Моето скромно мнение е , че Играчите искат сървър в който битките да имат смисъл .

Сега логиката е проста - изсипваш армия/флот със самосвала и ......чоплиш семки . После възстановяваш една седмица . За съмнителна Слава - кой е потрошил безсмислено повече армия и флот . А Чест няма никаква - "Батко" бие "децата" и после се хвали . С какво точно - не се знае......:)

.....Цял свят от как се помни - бие се за ресурси (пари също - разбира се) !.....

Единствено варварите са адекватни на Игра - сравнява игрови умения при равни стартови условия , печелейки ресурс и пари . И тук нещата може да се "раздвижат" съвсем лесно и просто - с неочаквани изненади....

П.П. И тези пирати окончателно дебалансираха играта , давайки окончателно предимство на тарикатите с ботове , и на тези с мулти акаунти....
      Убеден съм , че ГФ търсят начин да поправят това пришито към играта недоразумение.....което иначе може да се направи наистина интересно......

The post was edited 2 times, last by JODA ().

• точно така става "Батко" бие "дете". мен един в капа ме напада защото скоро си направих акаунт в НЕГО сървър и аз го питам дали ме напада мен защото го е страх да нападне някой с неговите точки и според него аз го заплашвам. после му казвам че само го питам защото напада мен а не някой с повече точки но без генерали за повече рес и според него аз му казвам как да играе. как до му обясня че само го питам
    • JODA wrote:

Моето скромно мнение е , че Играчите искат сървър в който битките да имат смисъл .

Сега логиката е проста - изсипваш армия/флот със самосвала и ......чоплиш семки .
      Добре, донякъде има логика, но това е временно решение.Новия сървър скоро ще се развие и играчите пак ще достигнат до етапа, за който говориш ти и после какво, пак нов сървър?Тоест, нови сървъри през 4 - 5 месеца?