Великите ЗВЕЗДИ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Великите ЗВЕЗДИ

Вижте Великите звезди с многомилионото си развитие, как бият колос защото 2ма които в сравнението с тях са нищожни нещо ги уплашихме.
      то не е Даниела. не е Х са не е НАИ ГОЛЕМИЯ и НЕПОВТОРИМ мистър дръмк

ikalogs.ru/report/ec0380281eed11e8aec874d02b99d232/ : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin:
    • смешната дитка е същата работа и в йота,в съръва има 50 играча,тя има 20 мулти акаунта с който е завзела абсолютно всеки един остров на делфин и ковач ,толкова гнусно същество като дитка нЕма!!
    • big wrote:

Вижте Великите звезди с многомилионото си развитие, как бият колос защото 2ма които в сравнението с тях са нищожни нещо ги уплашихме.

ikalogs.ru/report/ec0380281eed11e8aec874d02b99d232/ : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin: : Phatgrin:
      Аз съм само с една прашка в тая битка, не знам защо си ме споменал.
      Следващия път може да пратим по една прашка или копие целия съюз, че да кажете след това, че сте се били само двамата срещу целия съюз :)

The post was edited 1 time, last by X-MEN ().

• аз съм пълен бот ,що се отнася до битките.ама колоса е част от играта.независимо дали ми харесва. и касапският колос, как поне аз наричам колоса,който не е на 100%, се ползва като стратегия в битките, да резнеш противника, и да му ослабиш линиите

И именно такъв колос, касапски, е бит в битката. и са ви хванали без гащи. а вие сте загубили, защото са ви хванали неподготвени с тоя колос,и сте дръпнали.

Поне аз така разбирам доклада де.
    • big wrote:

добър доклад, браво :))