Четвърто и пето ниво ъпгрейд на войниците и корабите!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Четвърто и пето ниво ъпгрейд на войниците и корабите!

Желаете ли да има още нива за ъпгрейд при войниците и корабите? 8
      1.  
        Да, ще е по интересно! (7) 88%
      2.  
        Не мога да преценя. (1) 13%
      3.  
        Не, няма нужда! (0) 0%
      Работилницата е до 32 ниво. Но не е нужно да се вдигне до това ниво за да се ъпгрейднат всички войници на максимума. Предлагам да има още поне две нива до 5-то за всички видове войници. Трябва да изискват големи количества ресурси(от всички) и злато, може дори амброзия за 5-то ниво. Това няма да даде предимство на тези които купуват амброзия, защото всеки е хващал врага си без ковач например, което ще се бъде един вид подобна ситуация. Имате 4-то ниво ъпгрейдт, противника 5-то, но е без ковач. Ще е по интересно със сигурност. Играчите които сме от години сме си заслужили подобни подобрения. Неща от сорта че слабите ще се откажат няма как да стане. Целта е битките да не са с предизвестен край( пускаме атака и след два дни търсим зелен доклад, ако е успяла да свърши въобще, и после защо е била скучна играта вече). Според мен да събираме за ъпгрейди на войска е по-добре, от колкото да местя кърпели по цял ден и да се чудя коя къщурка да и кача нивото.
      Пример за хоплита: Титаниево копие + 4 атака
      Диамантено копие +5 атака
      Хартиена броня +5 защита
      За бронята ( имам интересно хрумване от историята) Хартиена броня(ползвана е от китайците, до колкото знам, при сухо време и сухи местности, като пустинни райони). Та когато е суха и многопластова( не като тоалетната хартия) а доста по дебели пластове, има огромна абсорбираща силата на удара способност. Като + е че дава и голяма свобода на движение в сравнение със стандартната(която е бая тежка).

The post was edited 1 time, last by Black Sails ().

• :) ))
      А вместо това , не би ли искал (аз бих искал) междуостровни балистични ракети (дракони примерно) ? :)))
      Или пък жабите, които и без това ги има само за декорация , да станат химическо оръжие ? Да парализират града и/или армията....Така , че и с малка армия да можеш да опонираш на "Батко"....
      Или да попрочетеш малко "Теория на игрите" където І-ви закон гласи : " С минимум средства - максимален резултат ".......
      Стремежът към гигантизъм не отразява свежест на мисълта.....То се вижда и във "великите" битки тук - гордост за играча колко ресурс е потрошил за тоя дето духа....

The post was edited 1 time, last by JODA ().