Икариам съобщения

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Икариам съобщения

Какво мислите 9
      1.  
        Звучи добре. (6) 67%
      2.  
        Не ми допада. (2) 22%
      3.  
        Все ми е там. (1) 11%
      Предлагам да се добави като опция в настройките на играта да си редактираш облика на съобщенията в входящата кутия-например от шефа да е с курсив/цвят или двете ,от генерала с друг цвят и така нататък .
      По-друг начин казано-на всеки играч да му бъде дадена възможността в настройките ,ако той иска, да си направи така че съобщенията от различните "шефове" да се отличава от останалите .
      Пример :
      как е сега-
      Пешо :масово съобщение
      генерал:Масово съобщение
      шеф:масово съобщение

И ако искаш да различаваш съобщенията по-лесно и от пръв поглед :
      Пешо:Масово съобщение
      Генерал:Масово съобщение
      Шеф:Масово съобщение

Разбира се това да е опционално и да може да се редактира в границите на допустимото .
    • Идеята за това мисля че я има от много време. Виждал съм я доста пъти и не е лишена от смисъл. Подобрение към идеята е например ако сте забелязали(по време на събитие във форума игра или дискусия) се пускат в сървърите съобщения с жълт цвят и няма как да ги подминеш. Може да бъде нещо подобно и за важните постове в съюза които пускат нещо важно да могат да го маркират като важно и да излиза на всички в червено примерно или нещо в същият дух.
    • Виж може ,не знам :) Нов съм още в тоя форум :) Последно като бях влязал в форума беше 2012 :) Иначе наистина няма да е лошо и найстина тези които са на важните постове сами да си решават дали да маркират съобщението с друг цвят .