Военен съървър

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Военен съървър

pokahontas wrote:

Скъпи приятели,

Ве имате възможност да се забавлявате на новия военен сървър.

Настройките са както следва:

• увеличена скорост на ражтеж на населението
      • намалено време за обучение и пътуване на шпиопните
      • намалено време за изчакване и активност на чудесата
      • ускорено време за връщане
      • ускорено товарено, включително при грабежи
      • ускорен строеж на сградите
      • грабене на злато
      • ускорено получаване на ресурси

Сървърът е постоянен!

Приятна игра!
      Ikariam.BG Team
      Сериозно ли съръвъра е посятоянен, тоест няма да бъде премахван?
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • идеята за този сървър е страхотна, и лично мое мнение ,е че искам такива сървъри да бъдат всички.

Но имам 1 питанка, защо аджеба,в нов сървър ,са разрешени мултаците, и има опцията за споделяне на ай пи? Това е нов сървър,а не слят сървър.

Може би, моето мислене е грешно?
    • Мисля че си оставят вратичка, да могат да слеят всички в 1 после. Няма да може да ги слеят, ако в 1 няма мултита, пък в друг може. Старите 3 сървъра отдавна трябваше да ги съберат. В новите дори няма достатъчно КО, какво остава за битки.
    • Black Sails wrote:

Няма да може да ги слеят, ако в 1 няма мултита, пък в друг може. .
      тъп си, та дрънкаш. Идеята за мултитата беше, при първото сливане, да си свържеш акаунтите в сървъра, в който си местиш акаунтите от другите сървъри, ако имаш по няколко.
      Играта е на 10 години, 7 от тези 10г, мултитата не бяха разрешени в 1 сървър. Така че, защо днес,в новооткрит сървър, да са разрешени ?
    • Да, сървъра е постоянен. Няма да бъде закриван или спиран. Този военен сървър е перманентен, както другите нормални сървъри.

Правилата са еднакви за всички сървъри. ГФ са решили, че еднаквите правила навсякъде са по-добра идея.
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.

• Определенията се отнасят за теб! Айде да обясниш как ще слееш сървър в който има мултита с такъв без мултита! Освен това сървърите имат различни настройки! И отделно има 1000 теми и гласувания, че не се искат мултита. Казали са вече немците, ще има мултита! Точка.
    • Че преди да слеят сървърите ,пак нямаше мултита бре!
      мултитата се въведоха с цел, когато избираш в кой свят да се преместиш, да си свържеш акаунтите, ако имаш няколко в този свят.
      Как може 7 години без мултита да се отварят нови сървъри, а сега не може?
      Или ти си от тези, де без мултита са гола вода?
    • Не знам, но в английския сървър за 2ри път напомнят да спрат да си крадат ресурса от мултитата и не правят нищо по въпроса, просто ги заплашват че ще ги баннат и нищо не правят. А те напълнили островите с мултаци и ги крадат като за световно.
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ