Версия 7.9.1 ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Версия 7.9.1 ?

Вчера нямаше плануваната профилактика, но пък попаднах на това в английския форум, при нас още не е обявено,
      но подобно на версия 7.9.0 е почти същия безмислен ъпдейт.
      Така и не видях никаква промяна в търсачката, а те написаха че има:
      • Опция за търсене на играчи и детайлите на играчите
      Или аз само не съм го разбрал?

Hello Players

Thursday 21 June 2018 we'll roll out version 7.9.1. on all servers.

Here is the changelog on this version:

Bug Fixes
      • Premium military advisor view is incomplete
      • Academy upgrade lvl 3 for cost of lvl 2
      • Displayed time reset to start time
      • Highscore issues

Не знам какво ще ни подпре това намаляване на цената на 3то ниво на академията.
      Изобщо май са се отказали от играта ми се струва.
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • Варварите са се бъгнали, не се знае кога ще ги оправят, нападат те в град в които имаш да кажем 1м ресурс и не взимат дори 1 единица ресурс. :D
      Пуснах тикет за този бъг, казаха че ще предадът на ГФ, ще чакаме да го оправят някъде след 1-2 години
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • Много моля отговорните лица за играта в България да благоволят да внесат някаква яснота по въпроса до кога ще продължава гаврата с нея и кога бихме могли да очакваме нормализирането на ситуацията с отмерването на времето за придвижване. Отдавна е ясно, че с всички нововъведения и промени успяха да откажат множеството играещи, но с последните побутвания ще изчезнат и последните мохикани. Ако това е целта то е добре да знаем и направо да приключваме с тази сага.
    • Наистина е жалко,

че вече 3 ден колегите от ГФ не могат да фикснат проблема с "паразитното" добавяне на +1ч (появил се с версия 7.9.1) към всяко действие показано на екрана "Движение на войски/флот"

Трябва ли да подадем официално към съпорта нещо, или ГО ще се самосезират?

И ако някой вече е "докладвал" проблема да пише!
    • Кой какво ще сезира? Виж от колко дни е темата, БГ екипа не си прави труд дори да каже ще проверим, ще докладваме, в момента се работи по проблема или каквото и да било от сорта.
      Играта е на доизживяване, ако могат да вземат още някой друг лев ще им дойде добре.
      Не може да не поддържаш една игра, пускането на мултитата беше първата крачка към залеза, а вече ми се струва че са към послените си крачки.
      Дано не съм прав, но мисля че такава хубава игра скоро ще си замине.
      Ако си спомняте колко екип имаше играта на времето, сега може би са по-малко от пръстите на едната ми ръка.
      Няма как да стане, не се влага нищо, иска се само печалбата, така не става.
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • georgi571 wrote:

Кой какво ще сезира? Виж от колко дни е темата, БГ екипа не си прави труд дори да каже ще проверим, ще докладваме, в момента се работи по проблема или каквото и да било от сорта.
      Играта е на доизживяване, ако могат да вземат още някой друг лев ще им дойде добре.
      Не може да не поддържаш една игра, пускането на мултитата беше първата крачка към залеза, а вече ми се струва че са към послените си крачки.
      Дано не съм прав, но мисля че такава хубава игра скоро ще си замине.
      Ако си спомняте колко екип имаше играта на времето, сега може би са по-малко от пръстите на едната ми ръка.
      Няма как да стане, не се влага нищо, иска се само печалбата, така не става.
      Спокойно, няма да умре. Това с доизживяването го пишем от поне 3 години, но още я има. :D Иначе, бъг във времето на пристигане има, но той е по- скоро в интерфейса, защото корабите си товарят и пристигат, когато трябва, просто таймера/часа не работи...
    • Бг екипа НЕ МОЖЕ да оправя бъгове и проблеми с играта. Нямаме достъп до кода на играта. Няма как да го оправим. Дори и да мога и да искам няма как да го оправя. Оплаквахте се. Проверих. Не е само тук, на всички сървъри е. Кога ще го оправят? Не знам. Знам, че е неприятно, но няма какво да направя аз или друг колега освен да чакаме.

Ако за тези години все още не е станало ясно каква е схемата, то ще ви напомня как стоят нещата. Вие се оплаквате, ние се оплакваме на ГФ, отстраняването на проблем, след като ГФ го признаят за такъв, зависи от тях. Може да отнеме ден, може да са два или пък месец или повече. Не знаем. Знаят за проблема, защото не е инцидентен, не е засегнал един или двама, един или два сървъра, глобален е. Кога ще го оправят не знам. Както казах неприятно е, знам и аз все пак още играя както и вие, но от мен не зависи да се оправи. НЕ зависи и, от който и да е от бг екипа или друг екип. Това, което зависи от мен е направено след като получих първия тикет в деня на появата на проблема. Другото вече зависи от хората, които работят за ГФ и кодират.
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.

• pokahontas wrote:

Бг екипа НЕ МОЖЕ да оправя бъгове и проблеми с играта. Нямаме достъп до кода на играта. Няма как да го оправим. Дори и да мога и да искам няма как да го оправя. Оплаквахте се. Проверих. Не е само тук, на всички сървъри е. Кога ще го оправят? Не знам. Знам, че е неприятно, но няма какво да направя аз или друг колега освен да чакаме.

Ако за тези години все още не е станало ясно каква е схемата, то ще ви напомня как стоят нещата. Вие се оплаквате, ние се оплакваме на ГФ, отстраняването на проблем, след като ГФ го признаят за такъв, зависи от тях. Може да отнеме ден, може да са два или пък месец или повече. Не знаем. Знаят за проблема, защото не е инцидентен, не е засегнал един или двама, един или два сървъра, глобален е. Кога ще го оправят не знам. Както казах неприятно е, знам и аз все пак още играя както и вие, но от мен не зависи да се оправи. НЕ зависи и, от който и да е от бг екипа или друг екип. Това, което зависи от мен е направено след като получих първия тикет в деня на появата на проблема. Другото вече зависи от хората, които работят за ГФ и кодират.
      Не съм казал, че БГ екипа оправя бъгове, в момента ми преиначавате думите, както когато зададох въпрос за варварите, не мога да разбера заучени фрази или използвате или какво, казах че дори не ни казвате какво се случва, поне трябва да ни информирате своевременно, проблема е от четвъртък, вече сме вторник, а не съм видял никой от екипа да напише тема за проблема и че ГФ работи по отстраняването му, или да отговорите в тази тема. Никой тук дори не беше упоменал че ще има нова версия. Вярно всеки е зает, но ако си спомням правилно, когато преди 3-4 години, ако не бяха и повече, едно от изискванията за Модератор или ГО, бяха отделяне на поне 1-2 часа на ден. Но май вече е 10-15 минути на седмица. Даже за някой май това са и за повече от месец. Да не говорим че с тия кандидатури нарушавате конституцията на България, но това вече е друга тема.
      Не че искам да ви съдя, но сте се занемарили. И не говоря само във форума, но и вътре в самата игра. Никой не следи нищо.
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • georgi571 wrote:

Не съм казал, че БГ екипа оправя бъгове, в момента ми преиначавате думите, както когато зададох въпрос за варварите, не мога да разбера заучени фрази или използвате или какво, казах че дори не ни казвате какво се случва, поне трябва да ни информирате своевременно, проблема е от четвъртък, вече сме вторник, а не съм видял никой от екипа да напише тема за проблема и че ГФ работи по отстраняването му, или да отговорите в тази тема. Никой тук дори не беше упоменал че ще има нова версия. Вярно всеки е зает, но ако си спомням правилно, когато преди 3-4 години, ако не бяха и повече, едно от изискванията за Модератор или ГО, бяха отделяне на поне 1-2 часа на ден. Но май вече е 10-15 минути на седмица. Даже за някой май това са и за повече от месец. Да не говорим че с тия кандидатури нарушавате конституцията на България, но това вече е друга тема.Не че искам да ви съдя, но сте се занемарили. И не говоря само във форума, но и вътре в самата игра. Никой не следи нищо.
      Въпросния проблем е чисто визуален ако не сте забелязали. Времената за придвижване не са увеличени. Гледайте времето на пристигане спрямо сървърното време, а не горното което има визуален бъг.
      Разбира се, че проблемите се докладват на GF, но ние не можем да кажем дали работят по тях. Не им държим сметка все пак.
      Да, забавили сме се с отговора тук, но с цел да получим повече информация с която бихме помогнали на вас.
    • blade wrote:

georgi571 wrote:

Не съм казал, че БГ екипа оправя бъгове, в момента ми преиначавате думите, както когато зададох въпрос за варварите, не мога да разбера заучени фрази или използвате или какво, казах че дори не ни казвате какво се случва, поне трябва да ни информирате своевременно, проблема е от четвъртък, вече сме вторник, а не съм видял никой от екипа да напише тема за проблема и че ГФ работи по отстраняването му, или да отговорите в тази тема. Никой тук дори не беше упоменал че ще има нова версия. Вярно всеки е зает, но ако си спомням правилно, когато преди 3-4 години, ако не бяха и повече, едно от изискванията за Модератор или ГО, бяха отделяне на поне 1-2 часа на ден. Но май вече е 10-15 минути на седмица. Даже за някой май това са и за повече от месец. Да не говорим че с тия кандидатури нарушавате конституцията на България, но това вече е друга тема.Не че искам да ви съдя, но сте се занемарили. И не говоря само във форума, но и вътре в самата игра. Никой не следи нищо.
      Въпросния проблем е чисто визуален ако не сте забелязали. Времената за придвижване не са увеличени. Гледайте времето на пристигане спрямо сървърното време, а не горното което има визуален бъг.Разбира се, че проблемите се докладват на GF, но ние не можем да кажем дали работят по тях. Не им държим сметка все пак.
      Да, забавили сме се с отговора тук, но с цел да получим повече информация с която бихме помогнали на вас.

Това ни е ясно, че е чисто визуален бъг, Но тъй или иначе този отговор си противоречи с това което сте написали, забавихте се и сега започнахте да отговаряте и не виждам с какво ни помагат извиненията ви защо сте се забавили. Интересно е друго в другите форуми не чакаха почти една седмица за да почнат да отговарят, давам пример с английския:
      21.06.2018 16:33 се задава въпроса, на 21.06.2018 17:55 вече човек от екипа започва да комуникира с играчите.
      Тук ви се губи връзката с играчите, не толкова това държането на сметка на ГФ?
      Както вече казах, занемарена работа.
      А оправданията са резултат на болезнена истина. На нищо друго.
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • Не виждам защо това да е нещо по-различно от всеки един появил се до сега бъг или такъв, който ще се появи. Никога до сега ГФ не са казвали ще го оправим днес, утре, след седмица, две, месец, два... И в бъдеще няма да го направят.

Вие искате да ви кажем кога ще го оправят "кога бихме могли да очакваме нормализирането на ситуацията с отмерването на времето за придвижване". Не знам кога ще го оправят. Когато тогава. ГФ не ни се отчитат затова, какво и кога ще бъде направено.

Относно нова версия (оправени 5 бъга) - някога да ви е спирал тока или интернета? Ако не ви е спирал тока или интернета, само мога да се радвам за вас.
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.

• pokahontas wrote:

Не виждам защо това да е нещо по-различно от всеки един появил се до сега бъг или такъв, който ще се появи. Никога до сега ГФ не са казвали ще го оправим днес, утре, след седмица, две, месец, два... И в бъдеще няма да го направят.

Вие искате да ви кажем кога ще го оправят "кога бихме могли да очакваме нормализирането на ситуацията с отмерването на времето за придвижване". Не знам кога ще го оправят. Когато тогава. ГФ не ни се отчитат затова, какво и кога ще бъде направено.

Относно нова версия (оправени 5 бъга) - някога да ви е спирал тока или интернета? Ако не ви е спирал тока или интернета, само мога да се радвам за вас.
      не се оправдавайте всеки път с GF, а вие си вършите работа. От кога думата ПЕДЕРАС не е обида, или ако е защо въпросния човек написал това вече 4-ти ден няма кой да го банне?
      Екипа сте банда некъдърници, който с гордо вдигната глава всеки път обвиняват ГФ, а вие самите нищо не вършите
    • georgi571 wrote:

pokahontas wrote:

Бг екипа НЕ МОЖЕ да оправя бъгове и проблеми с играта. Нямаме достъп до кода на играта. Няма как да го оправим. Дори и да мога и да искам няма как да го оправя. Оплаквахте се. Проверих. Не е само тук, на всички сървъри е. Кога ще го оправят? Не знам. Знам, че е неприятно, но няма какво да направя аз или друг колега освен да чакаме.

Да, забележи с какво започват думите й - "Бг екипа НЕ МОЖЕ да оправя бъгове и проблеми в играта.". Нито някой е искал от Вас да оправяте бъга, нито някой дори си е помислял, че от Бг. екипа зависи оправянето на бъга. Хората просто искаха някаква яснота какво става, дали е докладвано, дали се работи по отстраняването и т.н. Все неща, за които Бг екипа би трябвало да има някакво инфо. И след няколко дена непукизъм, какво получаваме за отговор.....
    • X-MEN wrote:

georgi571 wrote:

pokahontas wrote:

Да, забележи с какво започват думите й - "Бг екипа НЕ МОЖЕ да оправя бъгове и проблеми в играта.". Нито някой е искал от Вас да оправяте бъга, нито някой дори си е помислял, че от Бг. екипа зависи оправянето на бъга. Хората просто искаха някаква яснота какво става, дали е докладвано, дали се работи по отстраняването и т.н. Все неща, за които Бг екипа би трябвало да има някакво инфо. И след няколко дена непукизъм, какво получаваме за отговор.....
      Ти друго очаквал ли си като отговор попринцип ? :whistling:

Made by deni-koteto :inlove:
      Деца, неграмотни и невъзпитани да не ми губят времето. Уважавам добрия тон и обноски.
    • Любовник wrote:

X-MEN wrote:

georgi571 wrote:

Ти друго очаквал ли си като отговор попринцип ? :whistling:
      Надявах се на нещо по-конструктивно като отговор, а не хокане на потребителите, защо ги занимаваме с глупости.... Все пак те се водят някакви ГО - та, СГО - та и всякакви други съкращения за да помагат и внасят яснота относно играта и запитаванията на потребителите, а не само да си вземат наградата. Трябва да отделят поне по два часа на ден, за да си вършат задълженията. В най-добрия случай, повечето от тях отделят по два часа на седмица. Ами като нямате време и не ви се занимава, отстъпете на хора, на които им се занимава и имат време. Ама са захапали кокала и не искат да го пускат, комплексарите. Не слагам всички под общ знаменатал, сигурен съм, че има и добри и съвестни хора сред екипа, но те се губят сред останалата паплач.