Версия 7.9.1 ?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• X-MEN wrote:

Любовник wrote:

X-MEN wrote:

georgi571 wrote:

Не съм казал, че БГ екипа оправя бъгове, в момента ми преиначавате думите, както когато зададох въпрос за варварите, не мога да разбера заучени фрази или използвате или какво, казах че дори не ни казвате какво се случва, поне трябва да ни информирате своевременно, проблема е от четвъртък, вече сме вторник, а не съм видял никой от екипа да напише тема за проблема и че ГФ работи по отстраняването му, или да отговорите в тази тема. Никой тук дори не беше упоменал че ще има нова версия. Вярно всеки е зает, но ако си спомням правилно, когато преди 3-4 години, ако не бяха и повече, едно от изискванията за Модератор или ГО, бяха отделяне на поне 1-2 часа на ден. Но май вече е 10-15 минути на седмица. Даже за някой май това са и за повече от месец. Да не говорим че с тия кандидатури нарушавате конституцията на България, но това вече е друга тема.Не че искам да ви съдя, но сте се занемарили. И не говоря само във форума, но и вътре в самата игра. Никой не следи нищо.
      Да, забележи с какво започват думите й - "Бг екипа НЕ МОЖЕ да оправя бъгове и проблеми в играта.". Нито някой е искал от Вас да оправяте бъга, нито някой дори си е помислял, че от Бг. екипа зависи оправянето на бъга. Хората просто искаха някаква яснота какво става, дали е докладвано, дали се работи по отстраняването и т.н. Все неща, за които Бг екипа би трябвало да има някакво инфо. И след няколко дена непукизъм, какво получаваме за отговор.....
      Ти друго очаквал ли си като отговор попринцип ? :whistling:
      Надявах се на нещо по-конструктивно като отговор, а не хокане на потребителите, защо ги занимаваме с глупости.... Все пак те се водят някакви ГО - та, СГО - та и всякакви други съкращения за да помагат и внасят яснота относно играта и запитаванията на потребителите, а не само да си вземат наградата. Трябва да отделят поне по два часа на ден, за да си вършат задълженията. В най-добрия случай, повечето от тях отделят по два часа на седмица. Ами като нямате време и не ви се занимава, отстъпете на хора, на които им се занимава и имат време. Ама са захапали кокала и не искат да го пускат, комплексарите. Не слагам всички под общ знаменатал, сигурен съм, че има и добри и съвестни хора сред екипа, но те се губят сред останалата паплач.
      Преди доста години имаше съвестни но поради ред причини вече не присъстват в този екип :) ... Тогава най-големите мултаци ядяха дървото , всичките бъг юзъри в свят алфа бяха се заели да го направят читав за игра ноо ... уви :/

Made by deni-koteto :inlove:
      Деца, неграмотни и невъзпитани да не ми губят времето. Уважавам добрия тон и обноски.
    • georgi571 wrote:

Вчера нямаше плануваната профилактика, но пък попаднах на това в английския форум, при нас още не е обявено,
      но подобно на версия 7.9.0 е почти същия безмислен ъпдейт.
      Така и не видях никаква промяна в търсачката, а те написаха че има:
      • Опция за търсене на играчи и детайлите на играчите
      Или аз само не съм го разбрал?

Hello Players

Thursday 21 June 2018 we'll roll out version 7.9.1. on all servers.

Here is the changelog on this version:

Bug Fixes
      • Premium military advisor view is incomplete
      • Academy upgrade lvl 3 for cost of lvl 2
      • Displayed time reset to start time
      • Highscore issues

Не знам какво ще ни подпре това намаляване на цената на 3то ниво на академията.
      Изобщо май са се отказали от играта ми се струва.
      Академията преди е струвала по-малко за ниво 3 (била е на цената за ниво 2) и това е било бъг. Сега си е пак по таблицата на правилната цена.

Mimosa987 wrote:

Много моля отговорните лица за играта в България да благоволят да внесат някаква яснота по въпроса до кога ще продължава гаврата с нея и кога бихме могли да очакваме нормализирането на ситуацията с отмерването на времето за придвижване. Отдавна е ясно, че с всички нововъведения и промени успяха да откажат множеството играещи, но с последните побутвания ще изчезнат и последните мохикани. Ако това е целта то е добре да знаем и направо да приключваме с тази сага.
      Разликата в часовата зона между България и Германия е в основата на проблема с бонус времето за пътуване.
      Ще бъде оправено от Германците, най-вероятно с тази 7.9.2 версия, която идва.
      Ако не го оправят, ще им драсна гневно писмо на немски.
    • Lili wrote:

georgi571 wrote:

Вече е на яве новата версия и времето си е нормално
      7.9.2??
      Да

ВерсияДатаОписание
      7.9.205.08.2018
      • Bug Fixes
        • It is no longer possible for the remaining duration of a troop movement to be displayed incorrectly as a result of timezone differences.
        • A bug where balloon Bombardiers were displayed with false expansion levels in battle reports has been resolved.
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • Като изключим това, че има грешка в дата на влизане на версия 7.9.2 (тя влезе на 05.07.2018, а пише че е на 05.08.2018) което не е кой знае какъв проблем.
      Има едни дразнещи 5-6 секунди забавяне във времето, когато пренасяш ресур, товариш, или дори когато се биеш.
      Когато времето изтече стои едно тиренце в продължение на 5-6 секунди и чак тогава даденото действие бива извършено.
      Реално действието си се извършва във секундата в която бива изписвано от долу примерно
      9:44:09 в този час действието се извършва, но в 9:44:04 таймерът изтича и до 9:44:09 стои едно тиренце. Пак е лек визуален бъг, който не е фатален.
      Не знам дали го има при всички или стои само при мен?
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ

The post was edited 1 time, last by georgi571 ().

• Играя от офиса и от вкъщи, два различни компютъра, два различни интернет достовчика

Да го демонстрирам със снимка

prnt.sc/k8tvdh

Ще го изчисля само с търговската флота, същото е и с атаката

Часът е 13:06:31
      Като таймер остават 1 минута и 56 секунди
      Като го сметнеш трябва да стигне в 13:08:27
      А от долу изписва че трябва да пристигне в 13:08:35

И в порядъка от 8 секунди даже стои с тире както съм показал.

Има нещо сбъркано, значи проблема е само в моя акаунт?
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • georgi571 wrote:

Като изключим това, че има грешка в дата на влизане на версия 7.9.2 (тя влезе на 05.07.2018, а пише че е на 05.08.2018) което не е кой знае какъв проблем.
      Има едни дразнещи 5-6 секунди забавяне във времето, когато пренасяш ресур, товариш, или дори когато се биеш.
      Когато времето изтече стои едно тиренце в продължение на 5-6 секунди и чак тогава даденото действие бива извършено.
      Реално действието си се извършва във секундата в която бива изписвано от долу примерно
      9:44:09 в този час действието се извършва, но в 9:44:04 таймерът изтича и до 9:44:09 стои едно тиренце. Пак е лек визуален бъг, който не е фатален.
      И при мен има забавяне, не съм го изчислявал колко е, но е така, както си го описал.
    • X-MEN wrote:

georgi571 wrote:

Като изключим това, че има грешка в дата на влизане на версия 7.9.2 (тя влезе на 05.07.2018, а пише че е на 05.08.2018) което не е кой знае какъв проблем.
      И при мен има забавяне, не съм го изчислявал колко е, но е така, както си го описал.
      При мен изчезна, сега е нормално
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • Метния някаква идея как е изчезнало защото и при мен го има откакто влезе тая версия и още куп други глупости дето са много дразнещи ??

Деца, неграмотни и невъзпитани да не ми губят времето. Уважавам добрия тон и обноски.
    • Любовник wrote:

Метния някаква идея как е изчезнало защото и при мен го има откакто влезе тая версия и още куп други глупости дето са много дразнещи ??
      Беше изчезнало за ден, след това пак се появи, но сега с по-малка разлика и мисля че открих защо се получава така, техния часовник се различава с този на нашите компютри.

prnt.sc/kdaqmc

Сега разликата не е 8 секунди, а само 5.
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • В интерес на истината след като го прочетох това си засякох разликата в зета , и да според мен е точно бъг заради часовника ...Обаче ти имаш 5 секунди разлика , аз имам повече от 3-5 мин разминаване което не е ОК !

• Любовник wrote:

В интерес на истината след като го прочетох това си засякох разликата в зета , и да според мен е точно бъг заради часовника ...Обаче ти имаш 5 секунди разлика , аз имам повече от 3-5 мин разминаване което не е ОК !
      В интерес на истината продължавам да го наблюдавам и всеки ден е различно не знайно защо. От 5 секудни до 15 секунди разлика. На 01.08 беше 5 секунди, вчера на 02.08 беше 12 секунди, днес 03.08 е 9 секунди. Интересно кога ли ще оправят това нещо?
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • Някой от екипа може ли да каже евентуално в следващата версия дали ще бъде оправен тоя бъг , докладван ли е на Германците и т.н ?

• Добре защото малко не са си свършили работата... А има ли някаква яснота горе долу кога ще има ъпдейт и ще бъде поправено ?

7.9.205.08.2018
      • Поправени бъгове
        • Оправен е проблема с неправилното изписване на времето на придвижване на войските, който се появяваше като резултат от разликите в часовите зони.
        • Балоните бомбандировачи, вече се изписват с коректни нива в докладите от битките.