Бонуси в играта???

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Бонуси в играта???

pokahontas wrote:

Скъпи приятели,

В периода 20.07.2018 14:30 - 22.07.2018 23:59 може да се възползвате от следните бонуси в играта:

• 25% по-голям добив на ресурси (всички видове ресурси - дърво и луксозни ресурси)
      • 25% по-бързо завършване на сгради
      • 25% по-бързо обучение на войски и бойни кораби
      • 50% по-бързи търговски кораби

Военните сървъри и специалните сървъри НЯМАТ тези бонуси!

Приятна игра!
      Ikariam.Bg Team

Сървър Kappa (нито е военен, нито е специален) не получи такива бонуси или само аз не ги получих?
      Или е било нещо което се купува?
      Или просто е някакъв вид шега?
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • pokahontas wrote:

Скъпи приятели,

на 20.11.2017 Kappa ще отвори врати. Този сървър ще има специална настройка - търговските кораби ще бъдат с 50% по-бързи.

Приятна игра!
      Ikariam.BG Team

Май е специален сървър :) Има настройка различна от тези на нормалните сървъри.
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.

• pokahontas wrote:

pokahontas wrote:

Скъпи приятели,

на 20.11.2017 Kappa ще отвори врати. Този сървър ще има специална настройка - търговските кораби ще бъдат с 50% по-бързи.

Приятна игра!
      Ikariam.BG Team
      Май е специален сървър :) Има настройка различна от тези на нормалните сървъри.
      Информация

• Име: Kappa
      • Скорост: 1
      • Време на отплуване : 20.11.2017
      • Специален Сървър: Не

Значи тук в информацията за света не е записано правилно?
      С МЕН КОЙТО ИСКА

СРЕЩУ МЕН КОЙТО МОЖЕ
    • Ще попитам ГФ дали може да коригират това.

Всеки сървър, в който има настройка различна от тази на епсилон, ета, тета и зета е специален. Всеки един от следващите сървъри има ускорена опция - търговски кораби, добив на ресурс и т.н. Щом нещо е ускорено и различно от нормалното значи сървъра е специален.
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.