Промяна на режим почивка

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Промяна на режим почивка

Искате ли режимът на ваканция да не може да бъде използван повече от 4-5 пъти в месеца? 19

The result is only visible to the participants.

Поради брутални мулташки изцепки, режимът за почивка се е превърнал във фарс и никой не го използва по предназначение.

В продължение на години вече, хора само влизат за няколко часа да направят някоя врътка с 200-400к генерала и пак излизат ваканция, за да спят спокойно до следващата мизерия.

В съчетане с 10 Мултита мобилки за пирати, играта стана непоносима. Тъй че, аз предлагам следното:

Режимът на ваканция да не може да бъде използван повече от 4-5 пъти в месеца. За да няма повече злоупотреби!
    • Който търси (злоупотреби) - намира ! :)
      Как да раздадем на нуждаещите се Чест и Лично Достойнство , Себеуважение и др.т. Почтеност - морални ценности , във все по-голям дефицит на днешното време .
      Как да надмогнем Лакомията и дребния тарикатлък , даже в игрите за забавление ? Поне тук си дайте възможност да сте честни и почтени.......
      Това е въпросът ! :)
      Единственият начин е контрол , изразен в съответни ограничения и наказания........(но това е друга тема , тема на целия днешен свят).....
      Що се отнася до ваканциите - учениците ползват ваканция 3 пъти в годината ! Отговорните родители - по-рядко ! ...... :) ))

The post was edited 6 times, last by JODA ().

• Промяна на режима почивка, но в друга насока. Като излезеш от плама, да не можеш да запалмиш два дена ( примерно, може и повече ).. Да видим тогава, как ще издържат мултаци с по 600к генерала на 50к точки развитие.
    • Щом като на Колоса срока е 3 дни , а на Ковача срока е 7 дни ......?
      Изводът се налага от само себе си .
      .....Какво е това седмица от "събота-неделя , събота-неделя..." ? :)
      .....по-добре е месец от "аванс-заплата , аванс-заплата...." ! :)
    • Не съм съгласен :)!

Ако трябва да променят режима почивка - по добре да махнат черния пазар и играта да се върне в началния си вид , в който нямаше такива БРУТАЛНИ НАЛИВАНИЯЯ

Made by deni-koteto :inlove:
      Деца, неграмотни и невъзпитани да не ми губят времето. Уважавам добрия тон и обноски.
    • Здравейте
      Отдавна не бях влизал във форума. Икариама доста поизгуби от блясъка си и според мен за това голяма вина имат промените които настъпиха във времето.
      Аз също като предно писалите съм против пиратската игра и против черния пазар.
      Развали се играта.
      Смисъла на битките беше да се бие и занули някой и после доста време да се чуди как да възстанови.
      А сега. биеш или те бият и след час пак си с 50к генерала.
      Няма смисъл
    • Черният пазар се оправя лесно. Само се вдигат минималните цени на които може да се продава. А не да може да си купиш флот и войска дето реално са под себестойността си. То ти излиза по евтино да ти ги прави някой. Друг вариант е да се вдигне и таксата дето си взема играта. Сега губиш по 1%, ами ако стане по 10%-15%, може би няма да е толкова изгодно вече. Ще видим дали така ще имаш достатъчно злато да си премяташ редовно от мултаците. Ще имаш за 2-3 пъти и после с пръст у уста.
    • често в другите игри за да се активира режима почивка трябва да изчакаш 24 часа така няма как да те спаси ако те бият като на някой места има и ограничение в ДНИТЕ които можеш да си почиваш в ГОДИНАТА