Даряване на ценен ресурс в мините за тяхното развитие.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Даряване на ценен ресурс в мините за тяхното развитие.

​Искате ли да може да се дарява ценен ресурс в мините, за да се вдигат нивата им? 9
      1.  
        Да, разбира се! (6) 67%
      2.  
        Не, не съм ферма. (2) 22%
      3.  
        Ти от вчера ли играеш? Не схващам въпроса. (1) 11%
      Искате ли да може да се дарява ценен ресурс в мините, за да се вдигат нивата им?

Дарението си е дарение, защо само дърво и амброзия да можем?
    • X-MEN wrote:

А ценен ресурс е?

Luxury goods

Luxury goods have a variety of functions, but they all require Wealth before they can be gathered. Each island has exactly one luxury good resource, so a player will have to trade with other players, pillage them, or colonize new islands in order to have access to all luxury goods. To gather a luxury good, click on the appropriate icon on the island view (Blocks of marble , the Vineyard , some crystal , or the yellow volcano )
    • Само остроумничите. Аман. Толкова ли не се досетихте какво се имаше предвид... Иначе идеята на пръв поглед не е лоша. Пък и то това дарение с амброзия си е чист обир от страна на играта. Цената му е толкова занижена, че едва ли не е 1:1 с дървото. Не е лошо да се помисли нещо.
      –––––––––––––––––––––––––Design by: Dancho Hristow–––––––––––––––––––––––––
      My name is Katherine Petrova Pierce. Born in Bulgaria 5 June 1473
      ––––––––––––––––––––––––– Vampire Diaries –––––––––––––––––––––––––
    • MrDruNkk wrote:

И утре като бабараш на някой ресурса за резито и ще го дари в мината, много яко :D
      И утре като останеш сам на острова, успех да си вдигнеш мините, много яко :D

Има колоси, премиум търговец, ваканции, реално, ако грабиш човек с ресурс за резиденция, ако е активен, няма да ти го даде. Мисли де, после пиши.

Акаунта ми в Гама е по-слаб от акаунта ми в Делта, нищо че е играл 3 години по-малко, защото направих грешката да грабя съостровяни в Гама и те се отказаха от играта. И мините изостанаха...МНОГО.

В момента забелязвам, че губя КО всяка седмица, хората се изтриват, Зета ще остане с опразнени острови.
    • За КО е напълно вярно. Така може да следите реакциите на хората. Цяла година без ъпдейт, освен добавеното място за строеж и резултата за мен е -10 КО за по-малко от 2 седмици. Да не броим отказалите се преди ъпдейта.... В старите сървъра останаха под 1000 човека, а за новите сигурно има такива с по-малко от 200. Станаха и повече неактивните, до скоро почти нямаше, около мен.
    • Lili wrote:

MrDruNkk wrote:

И утре като бабараш на някой ресурса за резито и ще го дари в мината, много яко :D
      И утре като останеш сам на острова, успех да си вдигнеш мините, много яко :D
      Има колоси, премиум търговец, ваканции, реално, ако грабиш човек с ресурс за резиденция, ако е активен, няма да ти го даде. Мисли де, после пиши.

Акаунта ми в Гама е по-слаб от акаунта ми в Делта, нищо че е играл 3 години по-малко, защото направих грешката да грабя съостровяни в Гама и те се отказаха от играта. И мините изостанаха...МНОГО.

В момента забелязвам, че губя КО всяка седмица, хората се изтриват, Зета ще остане с опразнени острови.
      Ти като си много учен/умна и пишеш за премиум търговец си отговори сам/а на въпроса как да вдигаш мината с луксозен ресурс. Колкото до палмите, само мишките ги ползват за да не ги грабят, явно и ти ;)
    • MrDruNkk wrote:

Lili wrote:

MrDruNkk wrote:

И утре като останеш сам на острова, успех да си вдигнеш мините, много яко :D Има колоси, премиум търговец, ваканции, реално, ако грабиш човек с ресурс за резиденция, ако е активен, няма да ти го даде. Мисли де, после пиши.

Ти като си много учен/умна и пишеш за премиум търговец си отговори сам/а на въпроса как да вдигаш мината с луксозен ресурс. Колкото до палмите, само мишките ги ползват за да не ги грабят, явно и ти ;)
      Аз с премиум търговеца ги вдигам вече години, резултата е:

Но амброзията си е реални пари, не си заслужава да се дават за едното дарение в мина.
      Когато почнах да дарявам, максималното ниво на мините бе 50 и имаше смисъл, но вече не е така.
      Gameforge увеличиха нивата на мините до 60, където Гора ниво 59-60 струва над 500,000,000 дарение (Общата цена е над 6,000,000.000 Дарение за да се направи ниво 60 гора).

Или над 1 милион амброзия. Или над 200 пакета по 200 Евро амброзия = над 80,000 лева, а това са ми 7 заплати и аз отказвам да давам толкова пари за игра.

The post was edited 1 time, last by Lili ().

• Хм ! Професионално ! :)))
      Ако се хванеш за калкулатора и писалката , колко време ще ти трябва да си го "избиеш" ? За печалба от инвестиция и дума не може да става.....Просто пазаруваща в МОЛ-а блондинка......Да , де - професионална (казват им "кифли" :) )! :)

......а на Гришо му плащат за да играе....това му е живота ! :)

С такива "вложения" играй покер он-лайн . Там поне има теоретична възможност да спечелиш нещо с което да се хвалиш....я шапка , я фланелка , комплект писалки - фирмени ! Случва се !..... . И златни гривни , хем бая тежки , на победителите "раздават" - истински !.... :)))
      Друго е ако кажат , че събраните пари ги даряват на нуждаещи се.....
      Ама ще кажеш - самите GF са нуждаещи се .....
      От трафик и горе описани дейности трябва да си го докарват (включително подобряване на играта) . Това , тяхното си е с нищо необоснавана ЛАКОМИЯ .....! При това порядъчно глупава....тъпо и последователно унищожават играта....

The post was edited 14 times, last by JODA ().

• Всички така ще крият ресурса в мините.... Безсмислено е ..
      Ако спечеля, печеля за цял народ — ако загубя, губя само мене си.
      Който никога не е грешил, никога не е опитвал нещо ново.
      Без изпит не е приет никой!