Това ли ви е представата за честна игра

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Това ли ви е представата за честна игра

Значи дефакто някой може да си направи 10 акаунта и примерно във всеки да има по 1000 войска и ако някой му закачи основния акаунт изпраща всичко от мултитата и го смазва и става господар на сървъра и това е честна игра????
    • Мултито е разрешено, не от ден или два а от години. Откакто сляха сървърите. Относно грабенето на мултаците, няма как да стане тъй като системата не позволява контант на играчи от едно ИП. Ако опитат да си грабят мултитата системата автоматично ще спре атаката. Така, че няма как да си грабят мултито. Няма как някой да си дава злато от мултаците, защото пак казвам контакта се спира от системата. НЕ могат да търгуват помежду си, да се атакуват или нещо друго. Могат да имат КО-та.
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.

• Хайде тези на друг някой ! :) ))
      Едно IP от домашния комп , второ от лаптоп с флашка (може да е и на второ дишане :) ) , трето IP на телефона.....и на жената телефона...... :) )))
      Да покажа ли на картинка , със 7-8 града на един остров от един акаунт ....даже само номерирани.... :)))
      Много ми е любопитно как се прави акаунт с 5млн. развитие за 1 година (за 2 години - 12 млн.) !
      С чиста игра , не виждам такава игрова възможнист , даже амброзия да наливаш и да строиш денонощно.....даже , да си живееш в Ikariam (като си нямаш друга работа) ! :)

Някой би ли ме научил ! :)
      ...Да бе ! Имаше едни хак-програми за безкраен ресурс всякакъв.... :)
      Пък то баси играта тогава ! :) ))

The post was edited 3 times, last by JODA ().

• Тя покахонтас не играе на БГ сървърите от години, обаче играе на други. Е няма как да играе на бг сървърите, защото има достъп до админ панелите им.

ИП от флашка и от телефоните на родата. То хубаво, но когато телефоните и флашката са на едно място, те ползват една мобилна клетка. Тази мобилна клетка би им предоставила едно и също мобилно ИП. Имам интернет на телефона си и на таблета си. Правила съм си експеримет за ИП-то им при влизане в интернет. Едно и също е.
      If you have love in your life it can make up for a great many things you lack. If you don't have it, no matter what else there is, it's not enough.

• Сега и как се маскира IP ли ще се учим ? :)
      Щях да забравя да спомена и извращението "пирати"......кръпка на съдрани гащи . Ама то , сега да ходиш със съдрани гащи е модерно , даже за хора с претенции за интелект.... :) ))
      В същност по-доброто название е "недомислица пирати" . А каква хубава (и смислена !!!) добавка може да стане .......Колкото отделна , съвсем самостоятелна игра....

The post was edited 1 time, last by JODA ().

• 10 акаунта от един ИП адрес не са ли много? Казвам ви една проста схема, нечестна според мен, но играта я позволява.
      Дал съм на сестра ми 10 акаунта, тя сама си влиза от мобилния интернет, тя е на теленор. Аз съм на А1 и няма как да се засечем в една клетка, защото са различни доставчици. Напълно чесно нали?
      Още 10 акаунта съм научил и майка ми да цъка от Виваком и работата става песен, само да реша и ставам пират номер едно на сървара без да ходя по грабежи и без да играя с мултаци.
      Домашния интернет и мобилния си ги ползвам само за генералния акаунт и няма грешка.
      ПРАВИЛАТА СА СУПЕР! ДАЖЕ НЯМА КОЙ ДА СЛЕДИ ДАЛИ НЯКОЙ ГИ СПАЗВА :D
    • JODA wrote:

Хайде тези на друг някой ! :) ))
      Едно IP от домашния комп , второ от лаптоп с флашка (може да е и на второ дишане :) ) , трето IP на телефона.....и на жената телефона...... :) )))
      Да покажа ли на картинка , със 7-8 града на един остров от един акаунт ....даже само номерирани.... :)))
      Много ми е любопитно как се прави акаунт с 5млн. развитие за 1 година (за 2 години - 12 млн.) !
      С чиста игра , не виждам такава игрова възможнист , даже амброзия да наливаш и да строиш денонощно.....даже , да си живееш в Ikariam (като си нямаш друга работа) ! :)

Кой е този шампион, вдигнал 12 милиона за две години?
    • Аз, аз такова....не се сърдете.

Само исках да откажа половината сървър от играта.

Сега няма кой да дарява в мините МИ.

Само 49 мултака, какво толкова, има 1 място в пиратската класация, който иска да го вземе.
    • Незнайният Юнак wrote:

Покажи ми доклад от 2019 и ти се извинявам веднага

Съгласен съм те повечето ГО-та надали знаят как се играе тази игра в момента играя в английския военен там повече следят за правилата и има банове като хванат някой както си трябва ама пак си затварят понякога очите като има издънки с мултаците .
    • JODA wrote:

Хайде тези на друг някой ! :) ))

много сложно брат то се ползва директно proxy което ти скрива ИП-то . То може да е очевидно че е мултак ,но ГО-тата си викат това е друг играч даже понякога им се чудя на акъла като акаунта има развитие до 50к точки и после в продължение на месеци няма развитие и само го ползват я за черен пазар я за пирати
    • " Кой е този шампион, вдигнал 12 милиона за две години? "
      Хе ! Тъкмо ти пък да питаш - такава наглост вече твърде много ми идва ! :)
      Извинявай де , че клеветя "чистата" ти игра.... :) ))
      picbg.net/u/47526/62472/881392.png
      Гигантомания ! Чудя се къде е тръпката да "играеш" 10 срещу 2.....! :)
      ...............................................................................
      А ето , това пък е върхът на нечестна игра - компютърът да играе сам срещу себе си посред нощите , за сметка на играчите (съвсем прясно - от снощи) :
      Или това влиза в графата природно бедствие , Чума..... :)
      ikalogs.ru/report/d67d8d3826b811e987a8901b0e91886e/
      Това от срам ли , от какво ли - не го вписват в листа с класацията.....
      Иначе какво - играем си.....! Тук не търсете Чест и Достойнство !...
      Възпитание на подрастващите чрез игра !
      В същност може би е правилно ! Още преди 2000 г. в Библията (не се смейте , ами помислете !) пише : " За да си на Власт трябва да крадеш , да лъжеш и да биеш ! " :)
      Тук е мястото за "избиване на чивия" у иначе комплексарите....! :)
      ................................................................................
      Това е честно - при равни други условия да сравняваш резултата си с други играчи ! Състезание ! :)
      ikalogs.ru/report/d7855bc3259811e987a8901b0e91886e/
      Нещо такова може да се случи в бойните сървъри . Но там пък няма никаква награда за играча .....И за двете страни само загуби....

The post was edited 12 times, last by JODA ().

• За едно и също ниво на варварите си сравняваш постижението с постижението на други играчи бре.....! Ако има с кого.... да му "стиска" ! :) ))
      Примерно : (пък ако искаш и в други светове и чуждестранни сървъри)
      picbg.net/u/47526/62472/881399.png
      Не дали си ги "размазал" , а с колко (загуби).......пък оня с бота ще има да "плаща"....:) ))
      Дал съм ти резултат компютър срещу компютър.
      Виж по-горе Чума .....посред нощите....! И сравни със следващия линк като искаш да сравняваш компютър срещу играч !.................
      Иначе какво ? Дошъл "Батко" със самосвала , затрупал те в "бетона" , че даже и с Ковач....
      (за всеки случай :) )) )......
      Непобедим Юнак ! Браво на "Баткото" ! Неочаквано , забележителна победа.....! Пък той може лявата си ръка от дясната да не различава... :) ))
      Иначе имам усещането , че се мерят кой повече своя армия да потроши , ей така - безсмислено , за "спорта"..... :) ))

The post was edited 12 times, last by JODA ().

• JODA wrote:

" Кой е този шампион, вдигнал 12 милиона за две години? "
      Хе ! Тъкмо ти пък да питаш - такава наглост вече твърде много ми идва ! :)
      Извинявай де , че клеветя "чистата" ти игра.... :) ))
      picbg.net/u/47526/62472/881392.png
      Гигантомания ! Чудя се къде е тръпката да "играеш" 10 срещу 2.....! :)
      ...............................................................................
      Ами познанията ти за играта, пък като гледам и като цяло умствения ти багаж, са доста ограничени. С тези ограничени възможности няма как да си обясниш, как съм се развил толкова много без мултита.