Това ли ви е представата за честна игра

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• JODA wrote:

А ето , това пък е върхът на нечестна игра - компютърът да играе сам срещу себе си посред нощите , за сметка на играчите (съвсем прясно - от снощи) :Или това влиза в графата природно бедствие , Чума..... :)
      ikalogs.ru/report/d67d8d3826b811e987a8901b0e91886e/
      Човееек, колко години ще отнеме на БГР да се научат как се прави армия в тая игра? Ако бяхте нормални хора щяхте да видите докладите в които ви бият и поне от там да се научите =Д =Д

Йода, твоя варварски фетишизъм е дълбоко известен на всеки който е имал нещастието да се натъкни на постовете ти из форума =Д
    • В отговор на Х-а :
      Вместо да сипеш зелена злъч , би могъл да обясниш на безпросветните.....нали си с умствен багаж ! :) ))
      ...........................................
      Направил си империя , в началото и плащал с "портфейла на тати" за да придобиеш преимущество . Вероятно и сега плащаш.....Империя от "фермери" където всички за теб (и още един-двама) "работят" , а ти уж ги "пазиш" .........от себе си . А в същност ги държиш под заплаха да ги тероризираш....мутренски работи ! :)
      Честно казано чудя им се , че ти уйдисват на акъла . Те в същност какво играят .....? :) ))
      .......................................
      Не това обаче е играта !
      Дали ти минава през акъла , че закономерно това унищожава играта . Огледай се около си да видиш как играчите намаляват......(но това е тема за размисъл на екипа !!!) . За това имам съмнения относно умствения ти багаж , който настойчиво промоцираш.... :) ))
      ........................................
      В отговор и на Н.Ю. :
      Коментирали сме го на лични . Нещо против казаното от мен ? Какви са ти аргументите ? Така и нищо не спомена ....
      За разлика от някои , за мен е под недостойнството ми в пъти по-малки да бия/грабя . А да се биеш с в пъти по-големи е безсмислено ................10 срещу 2 е откровена тъпотия (без друг коментар) .
      Твърдя и мога да го докажа (на който има умствения багаж :) ) , че битките в тази игра са второстепенна дейност .
      Най-малкото , тук никого не можеш да унищожиш в играта , с което играта да приключи....
      За тези които искат само да се бият има други игри с точно такова предназначение............(но тази тема наистина е сложна - изискват се специализирани знания) .

The post was edited 2 times, last by JODA ().

• Да прочетеш нещо за заболяването си:
      Хората с шизофрения са с по-голяма вероятност да имат и допълнителни (коморбидни) (съпътстващи) състояния, в това число голяма депресия и тревожни разстройства. Вероятността от развиване на злоупотреба с психоактивни вещества е почти 50%.[5] Болните често са обременени и от социални проблеми като безработица, бедност и бездомност.
    • Ами провери се на къде си ! :) )))
      Боже , колко си прозрачен......... :)
      Нещо относно играта ? :)
      Нищо ли ?
      Ако "Да" , върни се на първия ред !....и да не си забравиш багажа , умствения ! :) ))

The post was edited 3 times, last by JODA ().

• Заболяването най-често се проявява със слухови халюцинации, параноични или фантасмагорични налудности или дезорганизираност на говора и мисленето и е придружено от значителна социална дисфункция и нарушена работоспособност, обезличаване на характера на индивида.
    • Проблема с мултаците е, че ГО не си върши работата да следи играчите и те дори не си споделят ИП-то, а директно си играят с няколко акаунта и се грабят и фийдват и квото се сетите.

Ако все пак някой иска легално да си играе с мултаците може да направи следното:

1. Инсталирате си повечко интернет браузъри на компа (Microsoft Explorer, Microsoft Edge, Mozzilla, Opera, Chrome, Safari и т.н.)
      2. Влизате в интернет и търсите "free proxy"
      3. Взимате IP-то и port-a на proxy сървъра и си ги задавата в настройките на бройзъра (за всеки браузър различен)

Така от всеки браузър ще играете с различно ИП и локация. Тествано и работи без проблем.

Ако ГО си гледат работата и наказват по-редовно ще има много по-голям ефект от каквито и да е било системи. Това горе е просто един от многото примери как да прецакаме системата.
      Друг е въпроса, защо се налага да се правят мултита ?! Не може ли така да се промени гейм-плея, че ползвата от тях да се намали до минимум. Незнам за вас, но аз ако трябва да играя с повече от един акаунт, ще се натоварвам, а не забавлявам.
    • Ако имате някакви претенции към работата на колегите, мога да ви упътя как да се свържете с GF.
      Ако някой смята, че може да върши нечия работа по-добре от него може да си подаде молба за кандидатстване в екипа.
      Няма да толерирам повече такива изказвания така, че дръжте прилично поведение.
    • И кое му е неприличното в случая? Или само се правим на важни?
      След като се правиш на важен селяндур поне покажи кое е неприличното, за да знаят хората как да се държат прилично и само да славят работата на разни комплексари-селяндури като теб, които си мислят, че след като са някакви смешни ГО-та в някаква виртуална игра и са голямата работа и никой не може да ги критикува или да изказва някакво, каквото и да било, отрицателно мнение за работата им.
      Хората докладват за обида и чакат една седмица някой да си свърши работата. Иначе си вземате амброзийката, но не изпълнявате едно от основните си задължения - да отделяте поне два часа на ден за играта. Реално отделяте по два часа на всеки два-три дена.
      Но никой не взема никави мерки относно това. Няма никакъв контрол.
    • Не знам защо се ежиш толкова. Явно си имаш някакви твои комплекси, но не е тук мястото да ги избиваш, като обиждаш наляво-надясно всеки който ти е "крив".
      Това дали колегите ГО, или ние Модератори си вършим работата има кой да следи.
      Ако ти си нямаш друга работа освен да избиваш комплекси в тази виртуална игра си е лично твой проблем. Може да седиш в нея колкото си искаш(24/7), но не очаквай от другите да го правят.
      Вероятно имаш някакви магически сили или кристална топка, щом можеш да засичаш колко време ГО отделят на играта. Браво! Ще ми кажеш ли числата от 6/49 за неделя в такъв случай?
      Ако смяташ, че ти ще се справяш по-добре от нас - кандидатствай, и въдвори ред. В противен случай, си замълчи за да не си починеш отново от форума докато се успокоиш.
    • Ми аз не искам да бъда ГО искам да играя играта пък и да бъде ГО какво от това аз ще играя в някакъв сървър дето ще има някакъв дето ще мами и вие нищо няма да направите , а аз също нищо не мога да направя по въпроса защото съм ГО и би трябвало да нямам никакви права .

и доколкото съм запознат живеем в демокрация където всеки има право на мнение Дразнещо е нали е представи тогава какво ни е на нас играчите като играем срещу някакви измамници за които вие нищо не правите по въпроса
    • blade wrote:

Не знам защо се ежиш толкова. Явно си имаш някакви твои комплекси, но не е тук мястото да ги избиваш, като обиждаш наляво-надясно всеки който ти е "крив".
      Това дали колегите ГО, или ние Модератори си вършим работата има кой да следи.
      Ако ти си нямаш друга работа освен да избиваш комплекси в тази виртуална игра си е лично твой проблем. Може да седиш в нея колкото си искаш(24/7), но не очаквай от другите да го правят.
      Вероятно имаш някакви магически сили или кристална топка, щом можеш да засичаш колко време ГО отделят на играта. Браво! Ще ми кажеш ли числата от 6/49 за неделя в такъв случай?
      Ако смяташ, че ти ще се справяш по-добре от нас - кандидатствай, и въдвори ред. В противен случай, си замълчи за да не си починеш отново от форума докато се успокоиш.
      Ти заплашваш ли ме бе мишко?
      Ако някой избива комплекси тук, това си ти.
      А ако имаше кой да следи дали ти си вършиш работата и как си я вършиш, пък и не само ти, отдавна щеше да са ти набили шута.
    • Хайде нещо , което всеки начинаещ най-напред трябва да научи : :)
      ...............................................................................
      ОВЛАДЕЙ СИЛАТА !

Първото , което всеки играч трябва да знае и разбира е , че :
      В играта Смърт няма - има я Силата !
      Единствен , който има властта и може да ви прати на почивка за известно време и/или да Ви "Убие" е Гейм Оператора (ГО) ! Т.е. да Ви изгони от сайта . Уважавайте ГО !
      Единствен и Върховен БОГ в играта е ГО !

Което само по себе си означава , че се "умира" само по собствено желание - т.е. да напуснете играта !
      Иначе , най-лошото което може да Ви се случи е да ви избият армия и флот , а после и да ви ограбят незащитения ресурс . Никак не е болка за умиране !
      Друго което може да Ви се случи е да Ви блокират градовете . Това може и да Ви забави в развитието , но не и да Ви "убие" в играта .
      За това пък са Съюзът и съюзниците - да помагат !
      Нищо друго !!!
      :) ))
    • Както виждаш не сме начинаещи тука знаем как се играе . Просто е тъпо като цяло да играеш срещу някой който се скъсва да мами и няма последствия . В един момент правите едно и също разликата е че той дърпа много пред тебе заради нечестната си игра . После след време ставам фермер за да го настигнеш и тук вече става най-скучното аз играя за да се бия а не да копая
    • Ако влезеш в сървър в който се играе 1 година да кажем (всички са "напред") - кой тогава те е измамил ? :)
      Играй си играта и да не ти пука от разни "Батковци" дето само се мислят за такива !
      И другаде съм го писал : "Складовете - празни , армията - по задачи ! " - какво ще ти направят ?
      Ако ли пък те блокират - играта става по-интересна ! Игра с повишена трудност . Трябва да си благодарен , че някой ти прави играта интересна.....! :)
      В същност единственото нечестно е да те атакуват когато не си он-лайн . По това GF трябва да помислят....
    • Аз играя в каппа година и нещо обаче наближи лятото точно 6 месеца в след създаването на сървъра там успях да стана силен тамън ми стана интересно да цъкам и какво то нямаше никой някои зарязаха играта заради тези измамници други отидоха да играят в ламбда , а като нямаше с кого да се бият измамницте и те поизчезнаха . Добре че отвориха английския боен сървър тамън си е абсолютно шоу ето ти класацията по точки нападение

prntscr.com/mj5t9z

и на съюзите

prntscr.com/mj5th1
    • JODA wrote:

В същност единственото нечестно е да те атакуват когато не си он-лайн . По това GF трябва да помислят....
      То като не играеш във военен сървър не знам какъв е проблемът просто местиш готвачите в друг град то в нормален сървър най-много съм се чудил на акъла на тея дето спят с готвачите от какъв зор
    • Kozeto wrote:

JODA wrote:

То като не играеш във военен сървър не знам какъв е проблемът просто местиш готвачите в друг град то в нормален сървър най-много съм се чудил на акъла на тея дето спят с готвачите от какъв зор
      Това да не ти е 2008?

Остави си армията без да си на линия и с готвачи или не, ще събиш трески само след 13 минути.
      Ако са корита, дето си забравил, загубите ти ще са брутални само с 50 вълни от бомбандировки, което отнема 4-5 мин да пусна.
    • Нещо не те разбирам то ще палиш и ще дърпаш нали така ? Мисля че имаш проблем аз максимално мога да се бия 4 рунда така то това е 1 час в началото едва ли ще имаш за втора вълна а после в бъдеще едва ли ще ме занулиш за 8 часа па и аз ако си сложа някоя аларма ей така междувременно