Това ли ви е представата за честна игра

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Тоя номер ми се струва че прецаква играта. Без него може би пак ще се гоним по островите..но сега реално само това се прави. Битка над 2 рунда трудно се вижда.. Гоненка с балони 1 таран и 6 балона пускаш навсякъде.. докъдето имаш точки действие.. Трябва да си на линия непрекъснато за да се пазиш, а си отишъл до тоалетната за 10мин и си тотал щета. Хубаво на морските битки беше, преди когато се различаваха от сухите...
      • Аха сега разбирам при морската ама там е трудно да хванеш флот то си е бахти гоненицата както и при сухата взема хвана някой той ми набие веднага колоса и избяга . Аз за последно преди каппа съм играл в гама де и от една реклама реших да поцъкам пак то след 6 месеца бяхме останали малко хора то нямаше с кого да се биеш добре че отвориха английския боен да има бой иначе се бях отказал от играта то като няма с кого да се биеш няма смисъл да играеш . Все пак си вися тука ако видя че се вдигне интереса към.играта и сървъра престане да бъде жив повече от 6 месеца
    • Ами то в битките , в гонката е смисълът на играта - как да "закопчееш" противника или когато стане напечено , самият ти да можеш да избягаш ......Има начини и това в същност е умението в играта - Стратегия и Тактика ! :)
      .........................................................
      Иначе какво ? Изсипваш самосвала и.....чоплиш семки , както може да се види в масата с гордост показвани доклади , артилерия и пушки срещу копия и прашки - нищо изненадващо от тези които се правят на Голямата Работа ! :)
      Ясно е от само себе си още преди битката , че печели "медала" който има в 1.5+ пъти повече.....по честен или нечестен начин ! :)
      ..............................................................
      В същност обективно печели този , който завърши с по-малко загуби !!!
      Ето един такъв бой от който избягах , защото на половин час път пристигаше "Батко" с още 7к армия и достатъчно флот да ми блокира за 2-3 рунда пристанището :
      ikalogs.ru/report/7928f9d01ef411e987a8901b0e91886e/
      Иначе какъв е смисълът "по-малък" срещу "по-голям" да се бие....?
      Оффф ! А бе и двамата губят потрошени армии...... за тоя дето духа !
      Дето се казва : " Оти ручааме жабета ? " :) ))
      ......................
      Да ! И само да вметна . Във всички светове , почти никой не играе с Арес ! А после , били бягали..... :) ))

The post was edited 8 times, last by JODA ().

• Ем подкрепям мнението ти за докладите да избягаш е елементарно ама това още в първият рунд някой ей така да ми набие колоса и да си тръгне е голяма тъпотия аре веднъж два пъти ама то писва реших аре ще го правя вечерта след 20 часа пак същото колос след колос най-използваното чудо в бг сървърите. И накрая почнах в 3 през ноща и само си ги занулявах и почнаха да ревът ти защо не се биеш през деня .
    • blade wrote:

Ако имате някакви претенции към работата на колегите, мога да ви упътя как да се свържете с GF.
      Ако някой смята, че може да върши нечия работа по-добре от него може да си подаде молба за кандидатстване в екипа.
      Няма да толерирам повече такива изказвания така, че дръжте прилично поведение.
      Здравей,

Моля те, упъти ме как да се свържа с ГФ.
    • Дълго само четях,обаче нещо взе да ми писва много сериозно. Като претендирате,че си вършите работата давам ви двама играчи за бан ако нещо не е ясно,ще приложа по-късно всички доказателства от лични съобщения,че явно като докладваш в играта ефекта е 0. Да видим тук дали ще има ефект. Първия е севопа3ота,насра всичките острови със сумати мултаци и понеже е слаб и го бием,та взе че пусна пакети от мултаците най-нагло и от там блокира... с един играч ли да се бия или с 20те му акаунта? Следващия е биткойн същата работа,отдалечени острови дето няма кой да ограби освен мултаците поркай него. Отивам на острова и човека не блокира пристаните,пускам към град 15 мин след секунди мести и той... и така по няколко града Явно е голям късметлия да знае точно в кой град отивам. Да ама не, на пиратите отивам при същия пиратските на него и мултитата изчезват, на друг където случайно всички имат градове. Говорим за свят МУ и се надявам да ги разкарате тея двамата,че изведнъж много нагли станаха. Благодаря и моля свършете нещо,защото накрая ще останат 5 човека да играят.. давам ви ги на тепсия без да се налага да ровите, все пак ако нещо не е ясно по-късно ще приложа и съобщения от хубавците дето даже не се крият.. Докажете,че има смисъл да се играе..