VIKINGS [VKG] vs. Legends [-L-]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Само, че ръководството не може да избира да откаже или приеме война :)

Epuka wrote:

Centaurus wrote:

3. Нямаме намерение да ви гоним 3 месеца по картата и да губим ценното си време в това начинание 90 дни, като парадоксално от самото начало на сървъра няма толкова изминало.
      Преди време бях дала едно много добро предложение за войните. Съюз А обявява война на съюз Б. Преброяват се генералите на двата съюза. Обявява се за победител този който е с повече генерали. Щеше да има толкова много войни.
      Попаднаха ми няколко доклада на едно аверче.
      ikalogs.ru/report/26655361248511e987a8901b0e91886e/
      ikalogs.ru/report/3c24a22c248511e987a8901b0e91886e/
      ikalogs.ru/report/7157fa9524a611e987a8901b0e91886e/
      Ако ги разгледате внимателно ще видите как гореизказалия се "гони по картата". Може би на него така му се струва. Единственото което е направил е да вдигне пристанището или корабостроителницата. По този начин е разширил е бойното поле и са го изклали по-лесно. Да не говорим че аверчето е недоразвито и го бие без трета линия.
      По-глупаво предложение не бях чувал.
    • пак питам незнай войно кажи кой си в играта какво ми играеш анонимно като си добър застани и кажи като маж кой си а не да се криеш като п.... а вчерашното изколване на котис пак ми говори, че нямаме доклади просто нямаме намерение да се занимаваме с ваща война просто идваме и колим наред това е .
    • Искам да попитам от любопитство как викингите решиха да обявят война?Един човек ли взе решението или беше общо?
      За легендите знам там един или трима решават другите никой не ги пита нямат право на мнение
      Както се пееше в една песен демокрацията не съществува тя е просто дума
      Поправете ме ако греша понеже както винаги бях пиян но имам спомени когато легендите взеха решението започваше така:Реших че........