Благодаря ви за спомените :)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Hi,

You can find new board on address: https://forum.ikariam.gameforge.com/
    Please register there to continue with usage.

Old forum is in read only mode and will stay like that for some time

Ikariam team

• Благодаря ви за спомените :)

Преди да затворят този форум окончателно, а и с него и глава в историята на българския Икариам, искам без капка ирония и с малко думи да благодаря искренно на всички, които играхте с мен през последните 3 години! Благодаря на всички, които са воювали срещу мен и с мен, на всички които съм мразил и са ме мразили, които съм хранил и са ме хранили, на всички близки и далечни познайници, приятели и врагове, които през тези години направиха играта ми забавна и изпълнена с емоции! Специално ще благодаря, на първо място, на всички Викинги, които ми станаха приятели и в реалния живот, с които бодувахме по нощите, пеквахме меменца в Мемекарната и писахме стихове за великите ни победи и още по - велики загуби. Вие си се знаете кои сте ;) На ПАНКАТА, чийто мечове са вечно жадни за кръв, на Мечо, който понякога бъркаше кой е неговия фланг, на най - големия хакер в Икариам, на Многоликия Бог, и т.н., че ако тряа да изреждам всички няма да остане място за нищо. Обичам ви, момчета! (ALL THE HOMO IN THE WORLD) :love:

Също така индивиди като @Scorpions1998 мангала, който непрекъснато прекрачваше границата между приятел и враг и е отговорен за някои от най - бесните меменца в този форум и извън него, на @Niklaus, който ми остай два акаунта, ама преди ме заплашваше с бавна смърт =Д На Репата, който ме запозна със златотърсаческата сцена в България, на Динготата от Тета, които ме държаха блок с по 100 парни тарана 2 месеца, когато още нямах Барут, на @Смерч, кръводарителя на БГР, който сигурно може да стреля по - добре от мене, на мойта любов по време на война - @daniela95 a.k.a Ice Qeen, на @JODA, Сократът на форума на Икариам, на @X-MEN, Вечно бдителният ловец на неактивни от Тета, на @sirenka, който беше просто най - ненормалния тип с който някога съм играл и един от най - забавните, с който накарахме данка да си премести град с амброзия в 5 часа нощта и после веднага да си го върне обратно =Д Ако някога видиш това, прати ми адреса на бара ти на ЛС по скайп или в играта, братле, като си идвам до България ще мина задължително! На @taledo и @azrud, от които, въпреки всичко, съм научил повечето от нещата които знам за играта, въпреки че последния за малко да разпусне съюза накрая и така и не разбрах защо =Д =Д

Естествено, благодаря на БГРенцата, СОТаджийките и Говнарите за готините войнички, които направиха Тета, може би последния, истински жив сървър в Икариам. Няма как да не спомена и Смерч-а, който, макар и благодарение на неактивността на Хектора, е причината да мога да казвам че съм и печелил И ГУБИЛ войни в тая игра! =Д =Д На Легените няма ко да им благодара, за съжаление, щото наистина не правят нищо в тоя война.

Поздрави на всички, момчета и момичета, не знам дали ще се засечем някой път пак из сървърите или форумите, и под каква форма, но искренно се надявам на това! Моята история е само една капка в морето на истории, което тази игра е създавала през годините, но аз искренно и се насладих от край до край, и честно съм ви благодарен за всичките спомени! Надявам се и вие да можете да погледнете и на добрите и на лошите ни моменти като на едно неутрално изживяване, което е убогатило всички ни. Ако ли пък не - какво пък, нали това все пак е уж само няква игра ;)

Аре, чао трашки, с вас ми беше най - сладко =Д =Д =Д

The post was edited 1 time, last by Незнайният Юнак ().