Ikariam Bulgaria

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

Recent Activities

• Владко е прав. По този начин които е описал. Цъкнеш ли покани отваря, преди на по старите ми версии на операционната. В момента не изкарва…
  • blackhole -

Liked Black Sails’s post in the thread Нови събития!.

Like (Post)
    Както белчев е писал по-горе. До колкото го помня и аз, избираш първо отбор, след което имаш опция да видиш кой е от противниковият отбор. И…
  • blackhole -

Replied to the thread Нови събития!.

благодаря за отговора. а относно събитията. преди време играх към 6 месеца big farm и там имаше само четири големи събития но по всяко време…
  • Black Sails -

Както белчев е писал по-горе. До колкото го помня и аз, избираш първо отбор, след което имаш опция да видиш кой е от противниковият отбор. И…
  • Абсурдно ли е когато изглежда абсурдно ? Даже САЩ не може да блокира всички пристанища на Русия . Виж , нашите може ! Но не им трябва !..... :)
  • Скъпи приятели, В периода 21.02.2018 00:00 - 22.02.2018 23:59 може да вземете 30% отстъпка на следните предмети: - Вредители - Унищожител - Кула на Хелиос - Масло за лампа Приятна игра! Ikariam.BG Team
  • blackhole -

• blackhole -

Liked Black Sails’s post in the thread Нови събития!.

Like (Post)
    Вече имаме събития като червени срещу сини. Няма причина да има и други, които да накарат всеки да влиза по редовно, поне по време на…
  • аз от този линк от мултита съм получавал кораби
  • chokoev -

Liked cbelchev’s post in the thread Нови събития!.

Like (Post)
    преди години, имаше евент, 2 отбора, и всеки избираше в кой отбор да играе.и взимаш точка, когато ограбиш столицата на някой от противниковият отбор.